18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Cejrowski o koloratkach
staszkowy • 2012-07-31, 20:23


Dla wszystkich tych ktorzy maja Cejrowskiego za bezmózgiego katola. Otóż,drogie pajace.. - nie : )

Wszystko ofc. na wesolo, ale dowód na to że jest jednak trzeźwo myślącym gościem
Zgłoś
Avatar
staszkowy 2012-07-31, 22:41 3
immortaldog napisał/a:



Tak, masz zły adres. Zamiast pedofile3majasierazem.pl wpisales sadistic.pl

zgaduje, że leczysz kompleksy!
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-31, 22:42 10
Coś na odpędzenie zła jakimi są katolce (w southpark zadziałało):



staszkowy napisał/a:

zgaduje, że leczysz kompleksy!



Widzę że moje wypowiedzi wypędziły wilka z lasu i pokazałeś swój prawdziwy poziom. Brawo!
Zgłoś
Avatar
torro 2012-07-31, 22:44 4
I znowu ktoś wstawił tego fanatyka idiotę. Ma tu wielu fanów jak widać...
Zgłoś
Avatar
Djok 2012-07-31, 22:44
Ja myślę że pojeby się znajdą w każdym zawodzie. Wiem że ksiądz powinien dawać przykład itd. ale psychola nie zawsze idzie rozpoznać od razu....
Zgłoś
Avatar
S................T 2012-07-31, 22:46
Cejrowski - człowiek potrafiący określić moralność i religijność człowieka na podstawie rodzaju zakładanej koloratki.
Zgłoś
Avatar
Reod 2012-07-31, 22:48 1
Skoro już mowa o zakrytych oczach, ktoś tutaj ma czerwone klapki.
Uogólnianie jest zawsze kiepskim sposobem na udowadnianie tezy, z drugiej strony - trudno, by od grupy, która ma być przykładem i przewodnikiem nie oczekiwano pełnej czystości.
Grunt to zrozumienie, spokojna dyskusja, racjonalne myślenie karanie winnych i nieszkalowanie niewinnych. A Wojciech Cejrowski w tym filmie wyjątkowo racjonalnie mówi(jak na niego).
Zgłoś
Avatar
Radysh 2012-07-31, 22:50 1
Mówiąc delikatnie Cejrowski jest hipokrytą katolickim ze skrętem jaźni w stronę mniejszościowej orientacji seksualnej i zastarzałym ADHD.
Mówiąc po ludzku, poza swoimi wyreżyserowanymi programami pierdoli jak potłuczony. Wywijając przy tym publicznie i na wszystkie strony swoim katolstwem oraz uwielbieniem Maryi Dziewicy niczym ekshibicjonista kutasem.
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-07-31, 22:51
@Djok, po to kleryk siedzi w seminarium tyle lat, żeby ktoś fachowym okiem mógł określić, czy się o tego zawodu nadaje. Bo ksiądz to zawód, a nie hobby czy wolontariat. Tak, jak odsiewa się ludzi na kierunkach nauczycielskich, aktorskich, lekarskich itd., tak powinno być i z księżmi. Nikt mi nie powie, że facet przez 5 lat życia i po pierwszych święceniach umie się na tyle powstrzymać, żeby nie było widać, że jest psycholem. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
staszkowy 2012-07-31, 22:51
immortaldog napisał/a:


Do tego sprawdziłeś mój profil i odwołałeś się do tematu motocyklistów by uzyskać mój głos poparcia, co za żmija.



Wyszedłem z założenia ze najlepiej naswietle Ci temat odwołując sie do tematu z Twojego ogródka. Jesteś na tyle skrzywdzony ze nie rozumiesz o czym pisze w dalszej części posta

immortaldog napisał/a:


Widzę że moje wypowiedzi wypędziły wilka z lasu i pokazałeś swój prawdziwy poziom. Brawo!



high five!

bez odbioru! ; )
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-31, 22:54 3
staszkowy napisał/a:



Wyszedłem z założenia ze najlepiej naswietle Ci temat odwołując sie do tematu z Twojego ogródka. Jesteś na tyle skrzywdzony ze nie rozumiesz o czym pisze w dalszej części posta

high five!

bez odbioru! ; )



Miło że się przyznałeś do szpiegowania mojego profilu, aż tak Tobie zależało na moim poparciu.. A teraz szczekasz jak kopnięty kundel.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-07-31, 22:55
To Cejrowski nie wie, że księża bez koloratek to agenci incognito na specjalnych misjach?
Zgłoś
Avatar
kuba9458 2012-07-31, 22:56
Co tu dużo ksiądz tez człowiek poruchać musi, natury nie oszukasz.
Zgłoś
Avatar
xts 2012-07-31, 22:58
jebać pasibrzuchów z koloratkami.
Zgłoś
Avatar
Jonesscherzinger 2012-07-31, 22:59
Kradną, gwałcą i chuj wie co jeszcze a ludzie (na szczęście coraz mniej) jeszcze klęczą przed nimi.. Paranoja.
Zgłoś
Avatar
staszkowy 2012-07-31, 23:01
immortaldog napisał/a:



Miło że się przyznałeś do szpiegowania mojego profilu, aż tak Tobie zależało na moim poparciu.. A teraz szczekasz jak kopnięty kundel.


A kim Ty jesteś zeby mialo mi zależeć na Twoim poparciu? i po czym wnosisz? odsprzedać Ci wejściowke za kulisy slipknota? czy moze korna?
Zgłoś