18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Cejrowski o koloratkach
staszkowy • 2012-07-31, 20:23


Dla wszystkich tych ktorzy maja Cejrowskiego za bezmózgiego katola. Otóż,drogie pajace.. - nie : )

Wszystko ofc. na wesolo, ale dowód na to że jest jednak trzeźwo myślącym gościem
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-07-31, 23:01 3
Cejrowskiemu i Korwinowi bez lęku mogę dać piwo zanim jeszcze włączę filmik.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-07-31, 23:02
za dużo gówien w telewizji oglądacie
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-07-31, 23:02 1
Skądinąd napisał/a:

@Djok, po to kleryk siedzi w seminarium tyle lat, żeby ktoś fachowym okiem mógł określić, czy się o tego zawodu nadaje.



od kilkunastu lat. "za komuny" różni ludzie szli "na księdza" z wielu powodów, czego skutki czasem oglądamy. to nie powód, żeby wrzucać na całą grupę.
Zgłoś
Avatar
NecroVision 2012-07-31, 23:03 1
Cejrowski nie ważne o czym, praktycznie zawsze gada z sensem! Piwo dla niego, nawet jeśli to Katolik.
Zgłoś
Avatar
yoshi88-88 2012-07-31, 23:06
cejrowski powinien pozostać przy programach turystyczno - przyrodniczych i kropa. Ma bardzo ciekawy styl ich prowadzenia i przyjemnie się go ogląda jak referuję swoje włajaże po dzikich terenach - to tyle superlatyw.
Jak słyszę go jak się wypowiada w kwestiach światopoglądowych to nóż mi się w kieszeni otwiera, bo tak fefluni, że się go słuchać nie da.
Ale oczywiście ciemny lud to kupi i się zaciesza, że ma rację , ekspert od siedmiu boleści. Jeżeli chce wnosić jakieś katolowe wartości , niech je sobie reklamuję , a nie narzuca innym. Mój hejt względem niego rozpoczął się od momentu kiedy pojechał frytkę. LOL - każdy człowiek o IQ pokroju jeża by to zrobił . A ten łaził i się tym chełpił , a jak ludzie już się tym podniecali to był kompletny dramat. Mógłbym jeszcze parę jego takich akcji wymienić , poczynając od WOŚPu ( nie lubi go jak każdy katol - norma) , kończąc na jego wypowiedzi w programie "Matura to bzdura" .
Po prostu nie trawię go jak tak betoni. o !
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-31, 23:11 1
staszkowy napisał/a:


A kim Ty jesteś zeby mialo mi zależeć na Twoim poparciu? i po czym wnosisz? odsprzedać Ci wejściowke za kulisy slipknota? czy moze korna?



Nie słucham nu-metalu, geju. Teraz tak próbujesz wkupić się w łaski?

Skąd mam wiedzieć dlaczego Ci zależy, może dlatego że jestem aktywnie udzielającym się użytkownikiem sadola i chciałbyś zarazić mnie swoją katolcową brednią bym ja zarażał dalej.. kto wie.

Wiem jedno, żałujesz swoich głupich postów i próbujesz jakoś z tego wybrnąć ale Ci się nie udaje. Wręcz przeciwnie, pogrążasz się coraz bardziej.
Zgłoś
Avatar
racoon 2012-07-31, 23:15
zrobcie kurwa zbiorczy na tego cejrowskiego bo nie kazdy go lubi i chce ogladac. albo zmiencie nazwe strony na cejrowski.pl albo minecraft.pl bo juz i tak rak zaatakowal ta strone i chuj po niej zostalo
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-07-31, 23:15
Wszystko odwrotnie, panie Cejrowski. Księżna powinni wreszcie przestać robić z siebie wyróżnioną kastę wybranych. Powinni jeszcze mniej róznić się od ludzi na ulicy, może przestaną wyobrażać sobie, że są Bóg wie co, i usprawiedliwiać każdą podłość własną wyjątkowością.
Przez takich typów jak Cejrowski nigdy nie będę należeć do Kościoła kat. Bawcie się sami ze sobą, kryptocioty.
Zgłoś
Avatar
maxols 2012-07-31, 23:16 3
@immortaldog
Jeśli masz zamiar uznawać wszystkich księży za pedofili tylko dlatego, że niektórzy z nich mają nierówno pod kopułą, to gratuluję. Sam chodzę do kościoła, znam osobiście paru księży i jakoś żaden z nich nie trzyma w domu małych dzieci, żeby je gwałcić. Co do wiary w zombie - widzę, że kolejny ateista, który bardzo chce piwa modnym pierdoleniem ateistów typu "jacy ci katole są zacofani...". Nie wierzysz w Boga, czyli nie istniał, więc hejtujesz i plujesz na coś, co nie istnieje. Gdzie logika?
Zgłoś
Avatar
normale 2012-07-31, 23:18
Księża mogą pić przecież, może się wstydzą nie wiem, ale robią to często.

Na weselu kiedyś usiadł na przeciwko mnie ksiądz, to byłem w szoku jak gość fajnie polewał wódkę
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-31, 23:23
@maxols
A czy ja Tobie narzucam moje poglądy ? wyrażam swoją opinie. Pozdro.

PS. Nie jestem ateistą, jestem sobą i jestem osobą wierzącą i to mocno.. w siebie. nie potrzebuje żadnych zmyślonych bożków.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2012-07-31, 23:25
Jeżeli Cejrowski rzuca prośby a nie oskarżenia to znaczy, że też go kupili.
Zgłoś
Avatar
staszkowy 2012-07-31, 23:27
immortaldog napisał/a:



Nie słucham nu-metalu, geju. Teraz tak próbujesz wkupić się w łaski?

Skąd mam wiedzieć dlaczego Ci zależy, może dlatego że jestem aktywnie udzielającym się użytkownikiem sadola i chciałbyś zarazić mnie swoją katolcową brednią bym ja zarażał dalej.. kto wie.

Wiem jedno, żałujesz swoich głupich postów i próbujesz jakoś z tego wybrnąć ale Ci się nie udaje. Wręcz przeciwnie, pogrążasz się coraz bardziej.


Uwaga! Sciagam cie na ziemie! nie sądze zeby ktos liczyl sie wgle z twoim zdaniem, wiec samym stwierdzeniem ze jestes 'aktywnie udzielającym się użytkownikiem sadola' moge podetrzeć sobie dupe.

immortaldog napisał/a:

@maxols
A czy ja Tobie narzucam moje poglądy ? wyrażam swoją opinie. Pozdro.

PS. Nie jestem ateistą, jestem sobą i jestem osobą wierzącą i to mocno.. w siebie. nie potrzebuje żadnych zmyślonych bożków.

kogo to obchodzi? jestes tylko ignorantem
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-31, 23:28 1
staszkowy napisał/a:


Uwaga! Sciagam cie na ziemie! nie sądze zeby ktos liczyl sie wgle z twoim zdaniem, wiec samym stwierdzeniem ze jestes 'aktywnie udzielającym się użytkownikiem sadola' moge podetrzeć sobie dupe.



Proszę jak szczeka, a teraz won do budy! tyle nienawiści w tych katolcach..

kilka stron wcześniej:

staszkowy napisał/a:


bez odbioru



Ale żyłka prawdziwego buraka nie pozwoliła mu odejść i szczeka dalej.
Zgłoś
Avatar
staszkowy 2012-07-31, 23:34
@immortaldog

yh,cojones Ci od tego nie urośnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie