18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Cejrowski o koloratkach
staszkowy • 2012-07-31, 20:23


Dla wszystkich tych ktorzy maja Cejrowskiego za bezmózgiego katola. Otóż,drogie pajace.. - nie : )

Wszystko ofc. na wesolo, ale dowód na to że jest jednak trzeźwo myślącym gościem
Zgłoś
Avatar
kaczy00000 2012-07-31, 20:28 59
Mi się to kojarzy z obrożą ,a nie obrączką
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-07-31, 20:29 4
pajac to ciebie zrobił a że byleś tak brzydki to stara ciebie podawała do chrztu na widłach i oddała następnie adoptowali cię dwaj panowie nie ubliżaj psi mentlu a klechy to pedofile i złodzieje na szczęście społeczeństwo otwiera oczy na tą bandę zboków
Zgłoś
Avatar
Kluska 2012-07-31, 20:45 12
w odniesieniu do kwestii - dobrze gada. po kija ksiądz zdejmuje to idąc na miasto? czy
ale do galerii? wstyd...

szkoda, że znowu komentarze zaleje flood bezpodstawnego hejtu.
ale gimbusiarze muszą hejcić. bez tego, nie zbiją konia.
szkoda, że mało osób pisze na necie z sensem...

p.s. polecam książkę Ziemkiewicza - Polactwo.
Zgłoś
Avatar
think666 2012-07-31, 21:01
Jak ksiądz zdejmuje koloratkę zaczyna przypominać człowieka.
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-31, 21:42 12
Powinni mieć obroże z tytanu przyspawane na stałe by dzieci mogły rozpoznać pedofila i psychopatę wierzącego w zombie.

Kluska napisał/a:


szkoda, że znowu komentarze zaleje flood bezpodstawnego hejtu.



Powiedz mi że mój hejtowy komentarz jest bezpodstawny.
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-07-31, 21:50
Ma rację z tym, żeby księża nosili koloratkę nawet jak są "prywatnie". Sam jadąc pociągiem w przedziale w księdzem, nawet mimo tego, że jestem niewierzący, chętnie bym podyskutował na jakiś temat.
Zgłoś
Avatar
preliator 2012-07-31, 21:53
Nie jestem katolikiem, ale też uważam, że dobrze gada. Wierni muszą być wymagający wobec kleru, inaczej księża nadużywają zaufania, na boku kochanki, samochody itp.
Zgłoś
Avatar
staszkowy 2012-07-31, 22:00 7
immortaldog napisał/a:

Powinni mieć obroże z tytanu przyspawane na stałe by dzieci mogły rozpoznać pedofila i psychopatę wierzącego w zombie.

Powiedz mi że mój hejtowy komentarz jest bezpodstawny.


Twój komentarz jest bezpodstawny.

Zarzuciłeś tylko błotem wobec kleru, a gdzie jakieś fakty tudzież inne 'podstawy' co to takiego hejtu? : )
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-31, 22:02 1
staszkowy napisał/a:


Twój komentarz jest bezpodstawny.

Zarzuciłeś tylko błotem wobec kleru, a gdzie jakieś fakty tudzież inne 'podstawy' co to takiego hejtu? : )



google mówi że mam 40000 faktów i podstaw na rok.
Zgłoś
Avatar
staszkowy 2012-07-31, 22:24 10
immortaldog napisał/a:



google mówi że mam 40000 faktów i podstaw na rok.


Podlinkuj jakis artykuł i wtedy Twój komentarz stanie sie 'podstawny'.

Jeśli ciągnąć dalej, musze przyznać ze w cho.j infantylny jest taki hejt. A co jesli napisałbym ze 'motocykliści to popaprańcy, bo jeżdżą jak chcą'? Youtube podsunęłoby mi setki filmów na dowód. Ten sam schemat. Czy wszyscy księża to pedofile? Czy wszyscy motocykliści to imbecyle? 2xNIE. Nie jestem wierzący ale jestem trzeźwo myślący i kiedy widzę,że ktos olewa wszystko, nieobiektywnie skupiając swoja krytykę tylko w jeden pkt, to niestety mam ochotę rozjebać go lodówką.
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-31, 22:26 14
staszkowy napisał/a:


Podlinkuj jakis artykuł i wtedy Twój komentarz stanie sie 'podstawny'.



Bana na google dostałeś? schematem można nazwać księży ruchających małe bezbronne dzieci.

I nie pierdol że nie jesteś katolcem, bo jebie na kilometr - najgorszy typ, skryty katolec. Próbuje wniknąć w szeregi trzeźwo myślących i zakryć im oczy.

Do tego sprawdziłeś mój profil i odwołałeś się do tematu motocyklistów by uzyskać mój głos poparcia, co za żmija.

Tutaj masz foto zgwałconej, tylko nie masturbuj się.

Zgłoś
Avatar
staszkowy 2012-07-31, 22:35 9
immortaldog napisał/a:


I nie pierdol że nie jesteś katolcem, bo jebie na kilometr - najgorszy typ, skryty katolec. Próbuje wniknąć w szeregi trzeźwo myślących i zakryć im oczy.



Sorry, liczyłem na konstruktywną konwersacje
wybacz, zły adres

--edit--
bez wybacz!
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-31, 22:36 12
staszkowy napisał/a:



Sorry, liczyłem na konstruktywną konwersacje
wybacz, zły adres



Tak, masz zły adres. Zamiast pedofile3majasierazem.pl wpisales sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-07-31, 22:37 6
staszkowy napisał/a:

Wszystko ofc. na wesolo, ale dowód na to że jest jednak trzeźwo myślącym gościem


Niestety to nie jest żaden dowód, bo pierdoli jaki potłuczony.

I nie zgadzam się, że każdy facet, który idzie do pracy i zdejmuje obrączkę, na bank coś kombinuje. Mój zdejmuje, bo w pracy mechanika, wśród smarów i młotków, nie ma miejsca nie biżuterię, także na obrączki. Zresztą, pan Cejrowski, jako rozwodnik, powinien chyba zamknąć dupę w sprawie małżeństwa. Wiem, że się ożenił ponownie (udało mu się unieważnić ślub kościelny), ale jego wybór przemawia raczej tylko przeciwko niemu - wziął sobie jedną z aktywistek Frondy.
Zgłoś