18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Cejrowski o koloratkach
staszkowy • 2012-07-31, 20:23


Dla wszystkich tych ktorzy maja Cejrowskiego za bezmózgiego katola. Otóż,drogie pajace.. - nie : )

Wszystko ofc. na wesolo, ale dowód na to że jest jednak trzeźwo myślącym gościem
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-31, 23:35
staszkowy napisał/a:

@immortaldog

yh,cojones Ci od tego nie urośnie



Teraz to już chyba trolujesz. Tylko dzieci nie gwałć. katolcu.
Zgłoś
Avatar
Jonesscherzinger 2012-07-31, 23:38
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
maxols 2012-07-31, 23:38 2
@immortal
Nie narzucam, tylko pytam gdzie jest logika ateisty :S. Jak tak bardzo nie wierzysz w bogów poza Tobą, to innych nie ma. Zresztą, nazywasz nas "katole", a sam zachowujesz się i piszesz jak gimnazjalny pajac, który odkrył, jaki ateizm jest zajebisty i odbiega od mainstreamu. A i przy 92 postach mówisz na siebie "aktywny udzielający się"? To dojebałeś
Zgłoś
Avatar
staszkowy 2012-07-31, 23:39
immortaldog napisał/a:



Teraz to już chyba trolujesz. Tylko dzieci nie gwałć. katolcu.



Te wyjatkowo brzydkie odstapie Twojemu proboszczowi coby dał Ci spokoj..
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-31, 23:39 1
@maxols

miałem inne konto w przeszłości ale hasła pogubiłem
Zgłoś
Avatar
krz2 2012-07-31, 23:40 1
Dla mnie każdy ksiądz wygląda tak:
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-31, 23:41
staszkowy napisał/a:



Te wyjatkowo brzydkie odstapie Twojemu proboszczowi coby dał Ci spokoj..



Nie poniżaj się już. niżej się nie da

Kończę rozmowę bo nie chcę upaść tak nisko jak Ty.

Żegnam.
Zgłoś
Avatar
maxols 2012-07-31, 23:44 2
@immortaldog
Dlaczego idziesz? Odpowiedz na resztę moich argumentów a nie wkręcasz wały o innych kontach... A przez ponad dwa lata wyrabiasz 95 postów <lol>
Zgłoś
Avatar
staszkowy 2012-07-31, 23:44
juz upadłeś.. :/
Zgłoś
Avatar
Odd-ball 2012-07-31, 23:57 1
jak cejrowski, który jest 'kreacjonistą' może mieć rację... :/ k*rwa pomyślcie trochę, człowiek który wierzy, że "bóg" stworzył ziemię, która wg niego istnieje 6 tysięcy lat, mimo tego, iż udowodniono, że Wszechświat ma ok 200 mld galaktyk, w każdej z nich jest ok 500 mld planet, z których ok 50 mln ma położenie w strefie możliwej do powstania życia (jak Ziemia)... Udowodiono, że Wszechświat istnieje od ok 13,7 mld lat... Wystarczy trochę pomyśleć, a nie wierzyć w to co mówi ten katolicki pajac..
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-08-01, 0:00
Ludzie zamiast, piętnować pedofili ,a pochwalać normalnych księży, to jebią na wszystkich. Pierdolony motłoch. 200 lat temu byście widłami gnój przerzucali, bo poziom intelektualny na nic innego by wam nie pozwalał.Cieszcie się że macie internet.

Odd-ball napisał/a:

jak cejrowski, który jest 'kreacjonistą' może mieć rację... :/ k*rwa pomyślcie trochę, człowiek który wierzy, że "bóg" stworzył ziemię, która wg niego istnieje 6 tysięcy lat, mimo tego, iż udowodniono, że Wszechświat ma ok 200 mld galaktyk, w każdej z nich jest ok 500 mld planet, z których ok 50 mln ma położenie w strefie możliwej do powstania życia (jak Ziemia)... Udowodiono, że Wszechświat istnieje od ok 13,7 mld lat... Wystarczy trochę pomyśleć, a nie wierzyć w to co mówi ten katolicki pajac..



Kurwa. Kreacjonizm, Katolicyzm to jego polgądy. WC często wypowiada się nie tylko na temat religii ale i życia codziennego, i wypowiada się trafnie.
A ty z zakutym łbem przytoczysz jego jedną wypowiedź, i twierdzisz odrazu że on pierdoli. Jesteś bardziej zacofany i prostacki niż człowiek na którego jebiesz...
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-08-01, 0:37
immortaldog napisał/a:



Bana na google dostałeś? schematem można nazwać księży ruchających małe bezbronne dzieci.

I nie pierdol że nie jesteś katolcem, bo jebie na kilometr - najgorszy typ, skryty katolec. Próbuje wniknąć w szeregi trzeźwo myślących i zakryć im oczy.

Do tego sprawdziłeś mój profil i odwołałeś się do tematu motocyklistów by uzyskać mój głos poparcia, co za żmija.

Tutaj masz foto zgwałconej, tylko nie masturbuj się.

Obrazek



Ja jebie, stary myślisz jak cały nasz pierdolnięty naród z wyjątkiem tych 10% mądrych ludzi . Myślisz stereotypowo, usłyszysz gdzieś o księdzu pedofilu i w twojej główce zaświta: "aha każdy ksiądz to pedał!". Owszem może w kościele katolickim jest dość dużo księży pedofilów ale nie tylko tam. Najgorsze jest to że ludzie myślą że kościół katolicki powstał do takich celów, otóż nie to stało się przypadkiem. Wyobraź sobie że idziesz na księdza ale nie dla kasy tylko z powołania ( są tacy co idą tylko dla kasy a są i tacy co idą z powołania ) musisz przestrzegać zasad a jedną z nich jest to że nie możesz uprawiać seksu. Wiesz co dzieje się z człowiekiem który nie uprawia seksu? Staje się pedałem. To samo dzieje się we więzieniach. Moje zdanie jest takie aby księża mogli się żenić. Tak jak w USA są pastorzy mają rodziny chodzą do pracy i jednocześnie pełnią funkcję kapłana.
Zgłoś
Avatar
S................T 2012-08-01, 0:39
azerbejdzanification napisał/a:

Ludzie zamiast, piętnować pedofili ,a pochwalać normalnych księży, to jebią na wszystkich. Pierdolony motłoch. 200 lat temu byście widłami gnój przerzucali, bo poziom intelektualny na nic innego by wam nie pozwalał.Cieszcie się że macie internet.

Kurwa. Kreacjonizm, Katolicyzm to jego polgądy. WC często wypowiada się nie tylko na temat religii ale i życia codziennego, i wypowiada się trafnie.
A ty z zakutym łbem przytoczysz jego jedną wypowiedź, i twierdzisz odrazu że on pierdoli. Jesteś bardziej zacofany i prostacki niż człowiek na którego jebiesz...



To czy wypowiada się trafnie to subiektywne odczucie każdego widza jego programu. Dowodów na jego głupotę (nie mylić z inteligencją) jest o wiele więcej, można tu przywołać rozmowę z Hołownią, gdzie "deficyt" cytatów z biblii musiał zastępować łapaniem z słowa i ogólnym PIERDOLENIEM.
Zgłoś
Avatar
Kortens 2012-08-01, 1:22 2
Dobrze gada, ale, chociaż pewnie o tym on wie, to nie wszyscy tutaj obecni muszą. Celibat nie należy do kwestii wczesnego chrześcijaństwa, które wtedy było jeszcze sprawne i prawdziwie dobre. Celibat został wprowadzony dlatego, że zaślubieni księża przekazywali majątki ziemskie swoim dzieciom, które nie zawsze zostawały kapłanami. Co za tym idzie kościół tracił hajs. Oczywiście jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Także niech księża zdejmują koloratki, jeśli się wstydzą i chcą poderwać, niech zdejmują sutanny, a nawet niech zdejmują sutanny. Zlikwidujmy kościół, który w XXI wieku robi więcej szkód niż pożytku.
Zgłoś
Avatar
Bila 2012-08-01, 1:47
kaczy00000 napisał/a:

Mi się to kojarzy z obrożą ,a nie obrączką



Bo jesteś głąbem,a nie debilem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie