18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
Existes 2013-01-26, 17:24 23
od zawsze twierdziłem wszyto dla ludzi ,można pic,palić czy walić po kablach ale trzeba robić to z głową
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-26, 17:30 9
I chuj, rację gość ma.

Ja ćpam bo lubię, jakby mi to źle robiło to bym zaprzestał,lubię efekty działania wielu substancji, nie odczuwam jeszcze żadnych konsekwencji zdrowotnych z tego tytułu a jak zacznę odczuwać to ćpać pewnie przestanę i do nikogo pretensji mieć nie będę.

Chyba, że okaże się, że umieram. Wtedy nie przestanę. Moja sprawa

Czy wolałbym legal? Tak, bo do kiosku mam 30m a do dila 70-80m a zimno na dworze. Ale nie zapierdalam w paradach, nie piszę petycji i nie latam z transparentami, wolę siąśc i przyćpać.

O legal najbardziej walczą pizdy co nie potrafią sobie tematu ogarnąć.

A wszelkie gadanie o braku opodatkowania w dupę sobie niech włożą bo dil też kupuje w sklepie i płaci podatek. Jedyny pieniądz, który nie wpływa do skurwysynów z wiejskiej to ten aktualnie "zamrożony" w materiale, którego jeszcze nikt nie kupił.
Zgłoś
Avatar
Jacuu 2013-01-26, 17:33 34
dokładnie, dobrze gada. tylko co to wniesie nowego? nic. petycje do rządu? gadaj z dupą to cie osra
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-01-26, 17:59
Nie zgodzę się tylko w podpunkcie "jeśli człowiek ćpa/ćpie(wersja młodzieżowa) to idzie na zatracenie..." ---> sprostowanie jeśli człowiek tylko ćpa i przegina to idzie na zatracenie... Przykład leki na alzheimera to ectasy (w niewielkich ilościach udowodniono jej pozytywne działanie...)
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-01-26, 18:05 18
Ot kurwa ważny temat znaleźli. Jak wychowasz tak masz. Jak cie wychowają takim będziesz i czy trawa będzie legalna czy nie to ze złym wychowaniem na pewno po nią czy po inny specyfik sięgniesz. Mi matka z ojcem nigdy nie mówili czego mam nie robić tylko nauczyli, żebym myślał samodzielnie i zawsze miał swoje zdanie na każdy temat - nigdy nikim i niczym się nie sugerował. Jakoś wyrosłem bez fajków dragów a alko okazyjnie. Grunt to myśleć samemu i nie poddawać się presji otoczenia.

PS. Wszystkiego wyżej używałem z własnej woli dla sprawdzenia i jakoś mnie nie wkręciło.
Zgłoś
Avatar
stahkh 2013-01-26, 18:11 3
To nie jest do końca tak. Przy obecnej służbie zdrowia państwo, czyli podatnicy, musi zapłacić za ewentualną hospitalizację.

A przykład z samochodem jest po prostu głupi, bo niebezpieczną jazdą narażasz życie innych ludzi, a więc ograniczasz ich swobodę - dlatego przepisy ruchu drogowego i ich egzekwowanie muszą istnieć.
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2013-01-26, 18:13 3
Nigdy tego nie zalegalizują i nikt kto diluje nie jest za legalizacją. Za duże pieniądze za tym stoją, ot i cały powód braku możliwości zalegalizowania.
Zgłoś
Avatar
WiktorS 2013-01-26, 18:23 3
To jest przykład pokolenia "wychowanego", przez Kur wina... Odejdę troszkę od tematu legalizacji marihuany. Pan Paweł(?), mówił coś o tym, że jest za prywatyzacją każdej dziedziny życia. Nosz kurwa mać, aż się nóż w kieszeni otwiera. Panie Pawle, niech się Pan porządnie zastanowi nad tym co mówi. I pomyśli jakie będą tego konsekwencje (trzeba wziąć pod uwagę wszystkie zjawiska ekonomiczne + co najważniejsze ludzką psychikę)!!!!!!!!!
Teraz zastanówmy się co nam da legalizacja? Nikt nie mówi o tym jak to regulować, jak wysoki może być wpływ do skarbu państwa (jak wysoka będzie akcyza lub podobne podatki), jak traktować człowieka, który będzie na haju (z prawnego punktu widzenia) itd. itd. Argumenty, które przytacza osoba wypowiadająca się nie mają większego sensu (patrz post @androgenius).
Zgłoś
Avatar
xbandzior 2013-01-26, 18:26 1
idąc jego tokiem myślenia to pedalstwo ma też być legalne? zoofilia ? pedofilia ?
kurwa mać, zajebać
Zgłoś
Avatar
ravvar 2013-01-26, 18:34 6
Koleś biadoli bez sensu, np. o edukacji co do używek, że to winno być pozostawione rodzicom... a jak rodzina jest patologiczna? To każde dziecko w niej urodzone ma zostać zostawione pod edukacją chlejących/ćpających rodziców? Tak to chociaż szkoła i akcje społeczne pokażą mu, że można żyć normalnie.
Zgłoś
Avatar
Cubituss 2013-01-26, 18:35 1
Znalazł się pan życia i śmierci, kolejny wielce oświecony lachociąg Mikiego. Bo on jest kurwa ogarnięty to nie znaczy, że wszyscy inni też muszą być i kiedykolwiek będą. Są całe rzesze ciemnoty która mogłaby się od tego uzależnić gdyby tylko ułatwić im dostęp
Zgłoś
Avatar
C................m 2013-01-26, 18:46 1
gdyby nie znany fakt że znajomy chłopak po trawie mu odjebało i zaatakował z nożyczkami niewinną niczemu dziewczyne byłbym za a tak to pierdole , dopiero się z nas zrobi skurwiałem społeczeństwo , trawa nie dla każdego więc kurwa nie dawać dostępu dla wszystkich bo tak jak z piwem niby od 18 a gimbaza nakurwia po sklepach bo tak przestrzegane jest "prawo"
Zgłoś
Avatar
Bartors 2013-01-26, 18:46 9
@WiktorS, to pomyśl teraz że i tak łożysz na te wszystkie dziedziny kasę przez podatki + jeszcze na biurokratów. I teraz państwo ma monopol a każdy w miarę rozgarnięty człowiek wie że monopol = zło. Kiedy jest konkurencja ceny produkty spadają a jakość rośnie ergo płacił byś mniej za więcej. Proszę zapoznać się z np. Mises'em.

@xbandzior, a co Ci kurwa przeszkadza że ktoś pierdoli kozę w sypialni? Byleby się z tym nie obnosił to chyba jest ok, nie?

@ravvar, edukować możesz ale nie za moje pieniądze, bo ja wolę je wydać na powiedzmy kino czy teatr. Chce ktoś robić zapomogi? Nie widzę problemu, akcje charytatywne w Polsce mają się całkiem dobrze.

@Cubituss, Państwo nie jest Twoją niańką, ono ma bronić ciebie przed zagrożeniem od kryminalistów jak i zagrożenie z zewnątrz. A co Cię obchodzi co sąsiad robi z swoim życiem tak długo jak nie ma zamiaru zrobić Ci krzywdy? Po chuja się wpierdalać z butami w cudze życie.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-01-26, 18:51 1
Kompletnie nielogiczne jest to co mówi. Mówi "jak ktoś jechać 200 km/h po autostradzie i się zabije, no to jego problem". No właśnie nie jego, bo taki pierdolec będzie jechał 200 i jebnie w jadącą rodzinke na wczasy i wszyscy trupy. Także pierdoli głupoty. Nie wszystko powinno być dozwolone.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie