18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
0rion 2023-06-05, 3:28 72
jakie to jest pokurwione gowno. kto wymyslil to jebanstwo? wybaczcie mi ze tak sie unosze ale juz kurwa niemoge patrzec jak sie panosza te kurwy zboczone dewianty ha tfu,
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2023-06-05, 4:44 32
0rion napisał/a:

jakie to jest pokurwione gowno. kto wymyslil to jebanstwo? wybaczcie mi ze tak sie unosze ale juz kurwa niemoge patrzec jak sie panosza te kurwy zboczone dewianty ha tfu,



Masz rację. Ja też nie rozumiem kościoła katolickiego w Polsce.
Zgłoś
Avatar
SergeyDenaturov 2023-06-05, 5:54 46
JebacPis100procent napisał/a:

Masz rację. Ja też nie rozumiem kościoła katolickiego w Polsce.



Lepszy nasz kościół katolicki i Rydzyk niż te ścierwo tęczowe które będzie ci dzieci wychowywać
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2023-06-05, 7:11 12
wszelkie ślady wskazują na izraelskie pochodzenie tej ideologii, tam był pierwszy marsz tej zarazy, tęczowi bronią mniejszości w każdym kraju ale jakoś o Palestyńczykach zapomnieli, walczą głównie z chrześcijaństwem który według nich jest zapyziały ale już judaizm jest spoko
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-06-05, 7:37 5
SergeyDenaturov napisał/a:

Lepszy nasz kościół katolicki i Rydzyk niż te ścierwo tęczowe które będzie ci dzieci wychowywać



"Nasz", poważnie to napisałeś?

0rion napisał/a:

jakie to jest pokurwione gowno. kto wymyslil to jebanstwo? wybaczcie mi ze tak sie unosze ale juz kurwa niemoge patrzec jak sie panosza te kurwy zboczone dewianty ha tfu,



Wyłącz sadistica, bo się zamęczysz, albo... idź na wiejski rynek, wszak tam - wg pisowczyków - miały być tęczowe marsze
Zgłoś
Avatar
SergeyDenaturov 2023-06-05, 7:47 11
darek1234 napisał/a:

"Nasz", poważnie to napisałeś?
Wyłącz sadistica, bo się zamęczysz, albo... idź na wiejski rynek, wszak tam - wg pisowczyków - miały być tęczowe marsze



A ty myślisz że jesteś bardziej Polakiem ode mnie ? Z tego powodu że wspierasz ukr a ja nie ? Jeśli naprawdę jesteś z Przemyśla to z Polakiem masz mniej wspólnego niż ja ale za to bliżej ci do ukrainu
Zgłoś
Avatar
Wojtek76 2023-06-05, 8:06 6
darek1234 napisał/a:

"Nasz", poważnie to napisałeś?
Wyłącz sadistica, bo się zamęczysz, albo... idź na wiejski rynek, wszak tam - wg pisowczyków - miały być tęczowe marsze



twój nie, bo ty piszesz za kasę
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-06-05, 8:45 25
orientacja seksualna?- raczej
zaburzenia psychiczne
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2023-06-05, 9:56 2
To z tego wczorajszego marszu?
Zgłoś
Avatar
FemboyowyStefanUwU 2023-06-05, 10:02 5
0rion napisał/a:

jakie to jest pokurwione gowno. kto wymyslil to jebanstwo? wybaczcie mi ze tak sie unosze ale juz kurwa niemoge patrzec jak sie panosza te kurwy zboczone dewianty ha tfu,



ludzie lgbt są normalni i nie różnią się dewiacjami seksualnymi od reszty społeczeństwa

SergeyDenaturov napisał/a:

Lepszy nasz kościół katolicki i Rydzyk niż te ścierwo tęczowe które będzie ci dzieci wychowywać



Kościół niszczy racjonalne niszczy racjonalne myślenie straszy dzieci wiecznymi mękami w piekle i blokuje rozwój nauki a ludzie lgbt po prostu sobie żyją jak reszta xD
Dzieci wychowane przez osoby homoseksualne rozwijają się tak samo prawidłowo jak te przez pary hetero

bishfinger napisał/a:

wszelkie ślady wskazują na izraelskie pochodzenie tej ideologii, tam był pierwszy marsz tej zarazy, tęczowi bronią mniejszości w każdym kraju ale jakoś o Palestyńczykach zapomnieli, walczą głównie z chrześcijaństwem który według nich jest zapyziały ale już judaizm jest spoko



jakie ślady?

mynameisgod napisał/a:

orientacja seksualna?- raczej
zaburzenia psychiczne



psycholodzy są zgodni w tym że homoseksualizm to orientacja seksualna a osoby twierdzące inaczej przeczą konsensusowi naukowemu i potrzebują w chuj silnych dowodów na swoją tezę
więc jak możesz to udowodnić?
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2023-06-05, 10:12 22
tak jak Hitler zniszczył swastykę, tak te kurwy niszczą tęczę, jako starsi, lub dorośli ludzie nie przywiązujemy do tęczy już takiej uwagi, ale prawie każdy będąc dzieckiem zachwycał się widokiem tęczy na niebie, a teraz trzeba tłumaczyć dziecku, nie córeczko, synku, to nie tęcza, to znak Panów wsadzających sobie brudne chuje nawzajem w dupę
Zgłoś
Avatar
0rion 2023-06-05, 10:30 10
JebacPis100procent napisał/a:

Masz rację. Ja też nie rozumiem kościoła katolickiego w Polsce.



co ty pierdolisz . jebac lgbq i wszystkich spedalonych pojebow. a jak ci kosciol nie pasuje to bedziesz mial jihad. szczam na was wszystkich.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-06-05, 10:31 3
Tam powinni na ich łódkę zrobić abordaż .....
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2023-06-05, 11:15 4
JebacPis100procent napisał/a:

Masz rację. Ja też nie rozumiem kościoła katolickiego w Polsce.



Już nawet amerykanie ze słonecznej i najbardziej tolerancyjnej kaliforni buntują się przeciwko ideologii lgbtqwertyeurortvagd
Zgłoś