18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Kolciu88 2013-11-28, 10:44
baba ma cos z garem
Zgłoś
Avatar
senpuu93 2013-11-28, 10:53 1
Jezu jaki ultraból dupy tu widzę...
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2013-11-28, 11:13 1
@prawiewszyscyup

Jesteście wszyscy pojebani. Ta babka występuje w kabaretach i robi te filmy na zasadzie projektu "Grażyna Żarko" (tak jak djkiter wyżej napisał)

Wy myślicie chociaż trochę?
Zgłoś
Avatar
h7kchryst 2013-11-28, 11:21
usuńcie tą mordę, ten cytrynyowy zkwaszony RYJ z internetu... kurwa jak nie wykop, to spuścistic... kurwyyyyyyyyy
Zgłoś
Avatar
bachor666 2013-11-28, 11:32 1
Co wy pierdolicie .... przecież to baba z kabaretu Słoiczek po cukrze, poza tym filmik to zgłoszenie do jakiegoś konkursu, to jak ma gadać? musi być "intrygująco"
Zgłoś
Avatar
Animaru 2013-11-28, 12:33 1
Do wszystkich debili, napinaczy, tych, co mają dupę w imadle:

ta Pani z zawodu jest komikiem.

Dziękuję dobranoc.
Zgłoś
Avatar
stefczyk10 2013-11-28, 12:40
i co z tego że jest komikiem? ale jest tępą dzidą, co ona pierdoli, szczególnie o jeździe autem w innym filmie. głupia cipa
Zgłoś
Avatar
deniZ 2013-11-28, 12:46 1
rudikopf napisał/a:

[...] poza Tym mam z moją 3 dziecko w drodze i jesteśmy szczęśliwymi ludźmi!!!! Chuj w dupę temu, kto sprzyja dzielnicowemu !!!!



Jak ci zamkna kopalnie i wylecisz na ulice, to od nowa sobie wszystko przemyslisz i sie z nami podzielisz swoim szczesciem?
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-11-28, 12:51 1
To zarzucę dowcip około tematyczny.

Przychodzi facet do domu i od progu żona mu mówi że jest w ciąży. Facet westchnął no ale cóż począć. Żona na tym jednak nie poprzestała i stwierdziła że trzeba wymyślić jakieś imię dla dziecka.
Tomasz!-odpowiedział maż bez zastanowienia.
Dlaczego akurat Tomasz?!-zapytała żona.
Bo ja chciałem w dupę a ty że nie. To masz!
Zgłoś
Avatar
lucasso15 2013-11-28, 12:58 9
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-11-28, 13:59 2
@ up Animaru

Widziałem jej występy i są na kurewsko niskim poziomie. Zamiast porodu naturalnego jest opcja cesarki, zawsze można nająć kogoś do opieki nad dzieckiem, chyba że jest się nieudolnym komikiem no to rozumiem można nie mieć kasy. Zastanawiam się czy jako komik i kobieta w jednym ona wie na co się zdecydowała?? Powiedz mi proszę, że to niby skecz ?, że to co mówi to taka ironia ? Przecież tak właśnie wygląda 50 % polek po ciąży, bo nie stać ich na opiekunkę, cesarkę itp. A później jest jak jest

No i nie ma to jak piękno porodu naturalnego rodzenie kału i dziecka naraz, bo lewatywa nie jest obowiązkowa i zawsze jakieś gówno wyjdzie do tego kobiety są nacinane i pizda jest brzydka w 90% przypadków, kobiety tyją jak świnie i mało którą stać na ewentualne zabiegi chirurgiczne, itp. itd. No ale często jest tak że wybiera się chujowy zawód bez perspektywy na kasę i dobrą przyszłość Robi się dzieci w młodym wieku, a później się kurwa płacze, że wszystko drogie należy myśleć głową, a nie pizdą to tak nie będzie
Zgłoś
Avatar
Seus 2013-11-28, 14:11
Fake czy nie fake jeden chuj

ale niech se te baby pomyślą lepiej, czy lepiej jest siedzieć w domu cały dzień, gdzie wszystko masz pod ręką - kibel, żarcie, ciepło na chacie, tv, internet i inne gówna

czy

zapierdalać na łopacie 8 godzin w śniegu, mrozie, deszczu, upale i innych, z krótką przerwą na żarcie, wracać do domu i jeszcze słuchać takiego pierdolenia

a co do dodatkowych kilogramów, gdyby zamiast żalić się i siedzieć przed komputerem/telewizorem ruszyły dupę do garów, sprzątania, zajmowania się dziećmi to raz dwa by kilogramy zrzuciły

nie jestem szowinistą, ale większość takich kurew nie potrafi sobie wyobrazić jak większość facetów musi zapierdalać w robocie żeby utrzymać dom i rodzinę
Zgłoś
Avatar
selbst 2013-11-28, 14:35
ona jest przyjebana jak kret łopatą.
Zgłoś
Avatar
elda1987 2013-11-28, 14:58
fake czy nie babka mówi samą prawdę i wolę pracować tak na prawdę cały dzień niż siedzieć z dzieciakami w domu 7 dni w tygodniu, bo machanie łopatą czy noszenie ciężarów to pestka w porównaniu do tego, co się dzieje jak mama jest w domu z dziećmi. Facet tego nie zrozumie, bo nie, bo tak to już jest na świecie. Ja przed pierwszym dzieckiem pracowałam i studiowałam jednocześnie, nie miałam nieraz czasu na sen, seks, jedzenie - cokolwiek, a i tak miałam więcej czasu niż teraz siedząc na wychowawczym po raz drugi. I chciałabym nieraz, żeby mój facet docenił to, że wracając do domu po pracy ma ciepły obiad, ma uprane, posprzątane a dzieci są normalnymi szczęśliwymi dzieciakami (tzn teraz już docenia). Szkoda, że często faceci stawiają samych siebie ponad wszystkich. Siedzenie w domu i wychowywanie dzieci to nie taka prosta sprawa chłopaki. Może jak nie wierzycie a macie już kobiety swoje i dzieci, to spróbujcie ogarnąć taką codzienność swoich partnerek np przez weekend, zamieńcie się rolami - takiego marudzenia, jakie usłyszałam od męża po tym eksperymencie, nie słyszałam nigdy. Ale ja już marudzić nie mogę hehe
Zgłoś
Avatar
masshacker 2013-11-28, 15:14
osobiście mam jednego (jak na razie) dzieciaka, drugi w planach na najbliższą przyszłość, ale piję do tego. że jak się kurwa nie chce dzieci to nikt kurwa nie zmusza! i jeszcze pierdoli, że by coś zjadła... Zamiast nagrywać kolejny serial pod tytułem "kto Ci to zrobił".

p.s. ojciec dzieci jest GOŚĆ
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie