18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
L................2 2024-04-21, 14:40 4
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-21, 15:19 5
Biorąc pod uwagę co za skurwiele są w tej juncie, należało jej się. Jeden z filmów z Sasola który najbardziej zapadł mi w pamięć to właśnie jak owa junta bije po czym morduje jakąś kobitę — całą resztę Sadola znoszę bez większych wrażeń, z bitych bandytów się cieszę, wypadki to norma, skarpety czy tatuaże to powstrzymuję rzyganie i idę dalej. Zaś ci to skurwiele.

Zaś przypominam że w Polsce też mieliśmy jedną juntę: WRONę z PRONciem.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-21, 17:16 4
Konfidentka? W Polsce donoszenie jest naturalne i dziedziczne, na każdej ulicy jest po 50 konfidentów.
MO w Gdańsku miało 200 aktywnych konfidentów na jednej ulicy. Donosiciele nic nie wiedzieli o sobie i robili to za darmo...
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-04-21, 19:14 14
Kwiczy jak zarzynana świnia...

Veni_Vidi napisał/a:

Konfidentka? W Polsce donoszenie jest naturalne i dziedziczne, na każdej ulicy jest po 50 konfidentów.
MO w Gdańsku miało 200 aktywnych konfidentów na jednej ulicy. Donosiciele nic nie wiedzieli o sobie i robili to za darmo...


To zależy, co donosisz dla psiarskich...Jak widzę, że sąsiad hoduje krzaka marychy na chacie, albo przychodzą do niego kumple i jarają se blanty, nie robiąc przy tym krzywdy innym, to chuj mi do tego. Jak widzę, że sąsiad jeździ na podwójnym gazie pojazdem mechanicznym, to oczywiście, że chuja podpierdalam psiarskim. Jak sam jadę samochodem i wieśniak w BMW wyprzedza z dużą prędkością mnie stojącego na pasach przepuszczającego pieszych , to oczywiście, że filmik z kamerki wysyłam psiarskim i niech dojebią wieśniakowi 1,5K pln mandatu. Jak sąsiad leje swoją lochę i własne bachory i słychać notoryczne kłótnie za płotem, to oczywiste, że podpierdalam psom.
Śmieszne jest natomiast, gdy pieski np. gonią gówniarza, bo ten ukradł bułkę z biedry za 1,50.
Trzeba potrafić rozróżniać, który zły społecznie czyn jest naprawdę wart podpierdolenia.

Po coś te patałachy wstąpiły do służb mundurowych, więc niech ruszają te upasione dupska do roboty, a dostają na start obecnie chyba ponad 5 koła miesięcznie w PL praktycznie za siedzenie na dupskach...
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-21, 19:18 7
Baronessa napisał/a:

Śmieszne jest natomiast, gdy pieski np. gonią gówniarza, bo ten ukradł bułkę z biedry za 1,50.

Tu nie chodzi o kwotę, kradzież jest kradzież. Jak dostanie po łapach za kradzież bułki, nie wejdzie mu to w nawyk i nie ukradnie czegoś większego.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-04-21, 20:26
Szkomlała kak pies.
Zgłoś
Avatar
mieszał 2024-04-21, 20:58 2
Baronessa napisał/a:

Kwiczy jak zarzynana świnia...
To zależy, co donosisz dla psiarskich...Jak widzę, że sąsiad hoduje krzaka marychy na chacie, albo przychodzą do niego kumple i jarają se blanty, nie robiąc przy tym krzywdy innym, to chuj mi do tego. Jak widzę, że sąsiad jeździ na podwójnym gazie pojazdem mechanicznym, to oczywiście, że chuja podpierdalam psiarskim. Jak sam jadę samochodem i wieśniak w BMW wyprzedza z dużą prędkością mnie stojącego na pasach przepuszczającego pieszych , to oczywiście, że filmik z kamerki wysyłam psiarskim i niech dojebią wieśniakowi 1,5K pln mandatu. Jak sąsiad leje swoją lochę i własne bachory i słychać notoryczne kłótnie za płotem, to oczywiste, że podpierdalam psom.
Śmieszne jest natomiast, gdy pieski np. gonią gówniarza, bo ten ukradł bułkę z biedry za 1,50.
Trzeba potrafić rozróżniać, który zły społecznie czyn jest naprawdę wart podpierdolenia.
Po coś te patałachy wstąpiły do służb mundurowych, więc niech ruszają te upasione dupska do roboty, a dostają na start obecnie chyba ponad 5 koła miesięcznie w PL praktycznie za siedzenie na dupskach...



Słuchaj. Jesteś zwykłym knfidentem co szuka okazji, żeby podpierdolić coś na psy. Takich jak ty to jest wpizdu. Pewnie siedzisz w oknie z telefonem w garści i filujesz. Jak się coś dzieje niezgodnego z prawem to dryndasz na psy. Jak kurwa milicjant na emeryturze, wszystko widzi i wszystko wie. A idź pan w huj.

T3RMINATOR napisał/a:

Szkomlała kak pies.



Baronessa napisał/a:

Kwiczy jak zarzynana świnia...
To zależy, co donosisz dla psiarskich...Jak widzę, że sąsiad hoduje krzaka marychy na chacie, albo przychodzą do niego kumple i jarają se blanty, nie robiąc przy tym krzywdy innym, to chuj mi do tego. Jak widzę, że sąsiad jeździ na podwójnym gazie pojazdem mechanicznym, to oczywiście, że chuja podpierdalam psiarskim. Jak sam jadę samochodem i wieśniak w BMW wyprzedza z dużą prędkością mnie stojącego na pasach przepuszczającego pieszych , to oczywiście, że filmik z kamerki wysyłam psiarskim i niech dojebią wieśniakowi 1,5K pln mandatu. Jak sąsiad leje swoją lochę i własne bachory i słychać notoryczne kłótnie za płotem, to oczywiste, że podpierdalam psom.
Śmieszne jest natomiast, gdy pieski np. gonią gówniarza, bo ten ukradł bułkę z biedry za 1,50.
Trzeba potrafić rozróżniać, który zły społecznie czyn jest naprawdę wart podpierdolenia.
Po coś te patałachy wstąpiły do służb mundurowych, więc niech ruszają te upasione dupska do roboty, a dostają na start obecnie chyba ponad 5 koła miesięcznie w PL praktycznie za siedzenie na dupskach...



KONFITURA
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-21, 21:22 8
mieszał napisał/a:

Słuchaj. Jesteś zwykłym knfidentem co szuka okazji, żeby podpierdolić coś na psy. Takich jak ty to jest wpizdu. Pewnie siedzisz w oknie z telefonem w garści i filujesz. Jak się coś dzieje niezgodnego z prawem to dryndasz na psy. Jak kurwa milicjant na emeryturze, wszystko widzi i wszystko wie. A idź pan w huj.

Widzę przestępcę którego "złe psy" dorwały.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-04-22, 0:45 1
mieszał napisał/a:

Słuchaj. Jesteś zwykłym knfidentem co szuka okazji, żeby podpierdolić coś na psy. Takich jak ty to jest wpizdu. Pewnie siedzisz w oknie z telefonem w garści i filujesz. Jak się coś dzieje niezgodnego z prawem to dryndasz na psy. Jak kurwa milicjant na emeryturze, wszystko widzi i wszystko wie. A idź pan w huj.

KONFITURA



jaki matoł ale bym se ciebie podpierdolił na psy z przyjemnością
Zgłoś
Avatar
mieszał 2024-04-22, 16:06
Angevil napisał/a:

jaki matoł ale bym se ciebie podpierdolił na psy z przyjemnością



Tak frajerze dęta pało, wiem.
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2024-04-23, 12:58 1
mieszał napisał/a:

Słuchaj. Jesteś zwykłym knfidentem co szuka okazji, żeby podpierdolić coś na psy. Takich jak ty to jest wpizdu. Pewnie siedzisz w oknie z telefonem w garści i filujesz. Jak się coś dzieje niezgodnego z prawem to dryndasz na psy. Jak kurwa milicjant na emeryturze, wszystko widzi i wszystko wie. A idź pan w huj.

KONFITURA



Czyli Twoim zdaniem, jak ktoś mi ukradnie moja własność za którą zapłaciłem ciężko zarobione pieniądze. To powinienem mu podziękować, przybić z nim piątkę i życzyć mu miłego dnia?
Zgłoś