18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
garota 2016-07-06, 14:04 19
A co jest najgorsze...że nawet po obejrzeniu tego uważam że cocacola z lodem jest najwspanialszą akcją jaka może być. W szczególności na kacu. Wiem że chemia i że zdechnę marnie, ale aż mi ślinka cieknie na myśl...
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2016-07-06, 14:06 96
Już wolę z cukrem niż z tymi gównianymi słodzikami.
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2016-07-06, 14:15 11
Wolę cole z kilem cukru niż tą pedalska 0 o smaku gówna.

garota napisał/a:

A co jest najgorsze...że nawet po obejrzeniu tego uważam że cocacola z lodem jest najwspanialszą akcją jaka może być. W szczególności na kacu. Wiem że chemia i że zdechnę marnie, ale aż mi ślinka cieknie na myśl...



Na kaca cola to akurat chujowy pomysł. Ciśnienie skacze a i pragnienia tym nie zgasisz.
Zgłoś
Avatar
kampton 2016-07-06, 14:32 5
Ja lubię na kaca sok pomidorowy z dodatkiem soku z ogórków kiszonych trochę tabasco sól, pieprz i natka selera , a jak nie ma to woda z cytryną
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2016-07-06, 14:34 18
ogólnie takich napojów trzeba unikać, ale z dwojga złego lepszy chyba cukier, niż jakiś słodzik w postaci aspartamu czy innego gówna ...
Zgłoś
Avatar
marynarz83 2016-07-06, 14:35 2
cola na kaca? już zapomnieliście co to "psiutka" jest na kaca dla przypomnienia woda + soda oczyszczona + kwasek cytrynowy
Zgłoś
Avatar
Rinko 2016-07-06, 14:37
We wszystkich napojach typu 3 cytryny, fanta, sprite, tonic, energetykach itp jest około szklanki cukru na 2L napoju czyli tak jak w coli.
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2016-07-06, 14:39 8
Najlepsze na kaca jest kilka piwek. Był kac nima kaca.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2016-07-06, 14:55 7
marynarz83 napisał/a:

cola na kaca? już zapomnieliście co to "psiutka" jest na kaca dla przypomnienia woda + soda oczyszczona + kwasek cytrynowy



No to Ci powiem, że mi przypomniałeś. Mój dziadek pił coś takiego i mówił na to... psiutka. On mnie tego nauczył pić, ale kurwa w życiu nie powiedziałbym, że "psiutka" to nazwa własna. Do tej pory myślałem, że tylko on tak to nazywał.
Zgłoś
Avatar
NieLubjeLudzji 2016-07-06, 15:02 2
Takie tam pierdolenie njuejdżowskich paranoików. A zresztą chuj z aspartami i innymi śmieciami dla hamburgerów.

Nie ma jak domowy sok owocowy i kompot.
Zgłoś
Avatar
Szalony_Mleczarz 2016-07-06, 15:21 44
Rakotwórczy słodzik to mit, potwierdzają to tysiące badań na całym świecie. Dzięki zjebanej propagandzie aspartam został najlepiej przebadaną substancją spożywczą. Sięgnijcie do literatury i wiarygodnych źródeł, a nie do ynternetowych ekspertów, którzy twierdzą, że szczepionki powodują autyzm.
Słodziki w nadmiarze mogę być szkodliwe i zaburzać pracę jelit, ale nie ma to związku z żadnym nowotworem.
Wszystko można zjeść i wypić, ale z umiarem kurwa jego mać. W owocach też jest cukier (fruktoza), w piwie (maltoza).
Naprawdę tak trudno zrozumieć, że to dawka czyni truciznę?

A propos filmu - to ten z cyklu "no kurwa rzeczywiście". Nie łatwiej złapać za etykietę i przeczytać "wartość odżywcza w 100ml"?
Zgłoś
Avatar
orion123123 2016-07-06, 16:17 8
gdybym miał się odmawiac wszystkiego to juz wolałbym zdechnąć.
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2016-07-06, 16:21 5
orion123123 napisał/a:

gdybym miał się odmawiac wszystkiego to juz wolałbym zdechnąć.



dokładnie

Fajki, alkohol, narkotyki to trucizna.
Cukier, sól też. Mięso, białe pieczywo, makorany itd.
Jakbym się miał kurwa przejmować co żre i w jakiej ilości i jeść te gówniane bezglutenowe papki to wolałbym se w łeb palnąć - bo po chuj żyć i odmawiać sobie podstawowych przyjemności.
Zgłoś
Avatar
p0lybius 2016-07-06, 16:55 9
@up

Tyle tylko, że ludzie kombinują za bardzo w drugą stronę, a potem jedzie grubas 150 kg na wózku elektrycznym w wieku 25 lat, bo przecież nie będzie odmawiał sobie przyjemności.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie