18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Czas do woja
corpo_kills_me • 2024-10-12, 11:23
Naloty TCK (Terytorialnego Centrum Rekrutacji) w klubach i restauracjach.
Czekamy na takie akcje z ukrami w Polsce i "Chwała Ukrainie!"
źródło

















Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-10-12, 13:16 9
ładnie hamburgery prowadzą wojennki cudzymi rękami , najpierw zrobili im pomarańczową rewolucje obalili legalnego prezydenta ,a później to już sami widzicie
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-12, 13:17 5
Mam nadzieję, że gość głosował na Zelenskiego. Szkoda mi tych, którzy tego gówna nie chcieli.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
okotdi 2024-10-12, 13:19 9
Sami sie powinni zglaszac do walki za ojczyzne.

Ale za co tu walczyc?

Wszedzie brud, smrod i... upaince.

Jak bym byl upaincem to tez bym za ta swolocz nie szedl walczyc hahahah

Ale z Polski to ten ludzki odpad upainski przydaloby sie wypierdolic w koncu za nasza wschodnia granice z powrotem do tego ich kraju z gowna i korupcji zbudowanego i przestac w koncu udawac ze to ofiary wojny bo ofiary sie tak nie zachowuja.
Za grosz wdziecznosci jebane dzikusy nie maja.

______________

Brak sensownego podpisu.
Podaj dalej...
Zgłoś
Avatar
rusekwronki 2024-10-12, 13:26 3
Banany i nowobogaccy se myślą, że ich wojna ominie
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-10-12, 13:54 11
Przecież to są kurwa jebane debile . Wiadomo, że są łapanki, to czemu się gdzieś nie zabunkruje? Ja to bym pewnie na ogródku działkowym siedział od rodziny. Stać ich chodzić po klubach? To spokojnie ich stać, siedzieć na jakiejś działce i byle mieć co jeść, a dzięki temu uniknąć wojska. Oczywiście chuj z nimi, bo to Ukry, ale nie rozumiem ich postępowania. Chodzić w zaludnione miejsce wiedząc, że mogą Cię tam zgarnąć.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2024-10-12, 13:57 3
Velture napisał/a:

Jak bym spierdolił przed wojną jak oni do innego kraju to bym się chociaż kurwa zachowywał tak aby uszanować rdzennych obywateli a nie zwiększał przestępczość.
No ale ja się może chuja znam.



Spierdolił byś za granicę i tam żebrał na następne protezy... I było by pośmiewisko z Polaków. Internetowy napinacz. A przy okazji to...chwała Ukrainie 💪

______________

czarna fortuna
Zgłoś
Avatar
Insaner 2024-10-12, 14:00 10
Tak jak nie cierpię ich zachowania w Polsce tak samo z drugiej strony rozumiem ich niechęć do brania udziału w jakiejkolwiek wojnie. To politykom zależy na wojnach w których fizycznie nie biorą udziału, nie szeregowym ludziom. Dla ludzi to wszystko jedno - nawet jakby ktoś przejął administrację w danym kraju (bo do tego dąży w dzisiejszych czasach okupant) to dla 99% ludzi chuja się zmieni, po prostu podatki będą szły na inne konta i tyle. Z tego co kojarzę to oglądałem jeszcze kilka lat temu materiały z Krymu i większości mieszkających tam ludzi nie podobało się jedynie to, że McDonalds się wycofał z tego rejonu, za to cieszyli się z tego że dostawali dwie emerytury - ukraińską i rosyjską.

Trzeba być debilem, żeby chcieć iść na front do jakichkolwiek walk. Wojna nie trwa tak długo jak długo albo bohatersko ktoś tam będzie walczył w okopach, tylko tak długo jak rządy nie będą się mogły dogadać. Nikomu poza rządami nie zależy na tym, aby uprawiać propagandę patriotyzmu i potrzeby "obrony ojczyzny". Żołnierz = mięso armatnie, które ma robić za żywy obrazek tego jakie to wojsko jest silne.
Z wojny o ile taki w ogóle przeżyje to albo wróci z PTSD, albo bez ręki, nogi, jako zapomniana niepełnosprawna osoba na którą będzie czekał w nagrodę co najwyżej głodowy zasiłek i żona, która od dawna będzie z jakimś innym. Taki weteran skończy jako bezdomny, alkoholik, albo ćpun, no albo wystrzela rodzinę w jakimś amoku i popełni samobójstwo.

Gdyby w Polsce wybuchła wojna to też za wszelką cenę bym unikał dostania się do wojska - bo niby za kogo miałbym się dać okaleczyć w trakcie walk. Za PiS, PO, PSL, czy jakąś inną partię, która o moim istnieniu nawet nie wie? Ja mogę być Polakiem zarówno we Wrocławiu, jak i w Buenos Aires. Wisi mi to gdzie mieszkam, to już nie te czasy że ludzie byli przywiązani do swojej ziemi i przez całe życie nie oddalili się od wielopokoleniowego domu rodzinnego o więcej niż 50 kilometrów. Teraz mało kto ma w ogóle jakąś własność, mieszkania na wynajem, pod oknem samochód - jednego dnia pracujesz w Warszawie, jak stracisz pracę to tydzień później możesz już mieszkać w Danii lub we Włoszech.
Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2024-10-12, 14:07 1
Jaka tam tragedia musi sie dziac, ze juz nawet karlow biora, straszne.
Zgłoś
Avatar
Qba_123 2024-10-12, 14:34 2
Velture napisał/a:

U nas też powinni pod klubami stać i każdego męskiego ukraińca sprawdzać czy ojczyzna go nie wzywa.



A czemu tylko męskiego? Jest równouprawnienie, to po pierwsze. Dwa - księżniczki na upadlinie też będą sobie mieszkać, to czemu mają nie walczyć? Rodzić dzieci też nie chcą, więc co to za uprzywilejowanie???
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-10-12, 14:37 1
n1ck.ee napisał/a:

Niech wyłapują gnojarstwo im więcej ich zginie z rąk Rosjan tym bezpieczniej dla Polski, ja tam wolę rosjan od nazistów.



A dla mnie to jeden chuj. To tak, jak z żydkami i szmatogłowymi; niech się jebią na zdrowie. Najlepiej, jakby się wzajemnie wyzerowali.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
MarcinNe 2024-10-12, 14:41 3
Jako Polak mogę wam powiedzieć że tak samo będziecie wszyscy spierdalac jak co do czego przyjdzie
Zgłoś
Avatar
krokodyl_Hans 2024-10-12, 14:45 1
Ja powiem tak, w obecnie chwili poszedłbym na wojne ale widząc że przede mną poszedł Tusk, Kaczyński, Holownia czy jakis Ziobro i reszta odpowiedzialnych za wladze. Co do Ukraińca to mógł spokojnie lata temu wyjechać i miec wyjebkę na ten zkorumpowany kraj.
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-10-12, 15:01 1
Velture napisał/a:

Jak bym spierdolił przed wojną jak oni do innego kraju to bym się chociaż kurwa zachowywał tak aby uszanować rdzennych obywateli a nie zwiększał przestępczość.
No ale ja się może chuja znam.



No dobra to że ty byś tak zrobił to okej, spoko szanuje to, ale licz się z tym że wielu polaków też by wydupiło za granice, z tą różnicą że część z nich zaczęła by wywijać numery, niestety nasza społeczność polska jak dobrze wiesz święta nie jest
Zgłoś
Avatar
murhaf 2024-10-12, 15:12
@turbonekro: A ja mysle ze lepiej by bylo wylapac te kurwy co sie po Londynie paletaja I po polsku gadaja bo sie zygac chce.Milo?
Zgłoś
Avatar
erincantona 2024-10-12, 15:32 2
„Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek” – C.K. Norwid
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie