18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 9:40
Czas do woja
corpo_kills_me • 2024-10-12, 11:23
Naloty TCK (Terytorialnego Centrum Rekrutacji) w klubach i restauracjach.
Czekamy na takie akcje z ukrami w Polsce i "Chwała Ukrainie!"
źródło

















Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-10-12, 11:28 72
No i kurwa dobrze.
Wojna jest w kraju a tamci po klubach sobie latają.
U nas też powinni pod klubami stać i każdego męskiego ukraińca sprawdzać czy ojczyzna go nie wzywa.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
m................n 2024-10-12, 11:29 18
Velture napisał/a:

No i kurwa dobrze.
Wojna jest w kraju a tamci po klubach sobie latają.
U nas też powinni pod klubami stać i każdego męskiego ukraińca sprawdzać czy ojczyzna go nie wzywa.



Poszedłbyś na wojne za pejsowski interes?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-10-12, 11:32 131
mrpikkon napisał/a:

Poszedłbyś na wojne za pejsowski interes?



Jak bym spierdolił przed wojną jak oni do innego kraju to bym się chociaż kurwa zachowywał tak aby uszanować rdzennych obywateli a nie zwiększał przestępczość.
No ale ja się może chuja znam.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Payan 2024-10-12, 11:35 15
Zamiast bawić się po klubach, paszoł won na wojne.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-10-12, 11:36 10
Niech wyłapują gnojarstwo im więcej ich zginie z rąk Rosjan tym bezpieczniej dla Polski, ja tam wolę rosjan od nazistów.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-12, 11:50 15
corpo_kills_me napisał/a:

Naloty TCK (Terytorialnego Centrum Rekrutacji) w klubach i restauracjach.



Zgłoś
Avatar
turbonekro 2024-10-12, 12:16 14
Niech do Polski przyjadą łapać te kurwy, co pierdolą po rusko/ukraińsku, bo się rzygać już chce tymi robakami.
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-10-12, 12:22 3
Ci co łapią robią to gorliwie żeby komuś nie przyszło do głowy, żeby ich wysłać. No szkoda by było, tak dobrze łapią...
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-10-12, 12:30 40
Za kilka lat i u nas będą wyłapywać obrońców naszej krainy, jak szczury po kanałach. 120 tys. wojska i amunicji na 3-5 dni i to są jedne z najlepszych sił w Europie. Najważniejsze, że nie kupujemy już surowców ze wschodu i jesteśmy trwale z nimi skonfliktowani. No ale gdzieś kupujemy? Milion ukrów zabitych w bezsensownej rzezi w wojnie pozycyjnej. Wojna na wytracenie, bo oni nie walczą o nic dla siebie. Pomijając, jaki to naród to jest beznadziejne, zwłaszcza przy wizji, że możemy być następni. Prezydent błazen wykreowany w kiczowatym serialu dla ogłupiałego ludu. Stosując ten mechanizm u nas nie trudno byłoby prezydentem zrobić Ryśka z Klanu. Na bank wszedłby do rundy finałowej.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-10-12, 12:42 10
Antoni79 napisał/a:

Za kilka lat i u nas będą wyłapywać obrońców naszej krainy, jak szczury po kanałach. 120 tys. wojska i amunicji na 3-5 dni i to są jedne z najlepszych sił w Europie. Najważniejsze, że nie kupujemy już surowców ze wschodu i jesteśmy trwale z nimi skonfliktowani. No ale gdzieś kupujemy? Milion ukrów zabitych w bezsensownej rzezi w wojnie pozycyjnej. Wojna na wytracenie, bo oni nie walczą o nic dla siebie. Pomijając, jaki to naród to jest beznadziejne, zwłaszcza przy wizji, że możemy być następni. Prezydent błazen wykreowany w kiczowatym serialu dla ogłupiałego ludu. Stosując ten mechanizm u nas nie trudno byłoby prezydentem zrobić Ryśka z Klanu. Na bank wszedłby do rundy finałowej.



Jak ci się w tym kraju nie podoba to może udaj się szybkim krokiem na wschód do dzikich moskiewskich przyjaciół, Czukczów i mongołów.

n1ck.ee napisał/a:

Niech wyłapują gnojarstwo im więcej ich zginie z rąk Rosjan tym bezpieczniej dla Polski, ja tam wolę rosjan od nazistów.



Głupi ty jakiś czy z ci potomka bolszewicy w 1945 roku pozostawili? Co w sumie na jedno wychodzi.

______________

Jeśli ignoruję Twoją prostacką zaczepkę czy odpowiedź, oznacza to że nie jesteś warty czasu jaki poświęciłbym na odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-10-12, 12:51 11
jak ja nienawidzę ukrów
Zgłoś
Avatar
Janek_Pradera 2024-10-12, 12:58 2
Chyba nie myślicie, że na wojnę wyślą synów bogoli?
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-10-12, 12:58 21
Kriski napisał/a:

Jak ci się w tym kraju nie podoba to może udaj się szybkim krokiem na wschód do dzikich moskiewskich przyjaciół, Czukczów i mongołów.
Głupi ty jakiś czy z ci potomka bolszewicy w 1945 roku pozostawili? Co w sumie na jedno wychodzi.



To może ty do swoich wracaj? Żydzi i ukry wplątały nas w wojnę, ściągnęli biedę na całą Europę i ty mnie dziś z mojego kraju wyganiasz, co jeszcze dobrze czytać po polsku nie nauczyłeś się? To ty wypierdalaj z mojej ojczyzny na dzikie pola.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-12, 13:03 20
Antoni79 napisał/a:

Za kilka lat i u nas będą wyłapywać obrońców naszej krainy, jak szczury po kanałach. 120 tys. wojska i amunicji na 3-5 dni i to są jedne z najlepszych sił w Europie. Najważniejsze, że nie kupujemy już surowców ze wschodu i jesteśmy trwale z nimi skonfliktowani. No ale gdzieś kupujemy? Milion ukrów zabitych w bezsensownej rzezi w wojnie pozycyjnej. Wojna na wytracenie, bo oni nie walczą o nic dla siebie. Pomijając, jaki to naród to jest beznadziejne, zwłaszcza przy wizji, że możemy być następni. Prezydent błazen wykreowany w kiczowatym serialu dla ogłupiałego ludu. Stosując ten mechanizm u nas nie trudno byłoby prezydentem zrobić Ryśka z Klanu. Na bank wszedłby do rundy finałowej.



Mądrego to i dobrze posłuchać.



Kriski napisał/a:

Jak ci się w tym kraju nie podoba to może udaj się szybkim krokiem na wschód do dzikich moskiewskich przyjaciół, Czukczów i mongołów.



O !!! I przodujący podżegacz wojenny nam się odpalił !

Powiedz Nam zadaniowcu, dlaczego ty się odpalasz tylko w tematach o ukrainie ? (nie odpowiadaj, to było pytanie retoryczne)

Dużo za sianie tej wojennej propagandy ci płacą? A i czy masz polskie obywatelstwo czy ukraińskie ?

Bo jak ukrainskie to agent. Jak polskie to pożyteczny idiota lub zdrajca za hrywny/ruble.

Straszny z ciebie kretyn jak na wywód kolegi powyżej, atakujesz go i wyzywasz, insynuujac mu to co napisałeś.

Bo zakładam się o twoją rekę Kriski że jak by ABW prześwietliła Sadola, to Antoni 79 czy też ja lub inni polscy patrioci, nie mieli byśmy się co bać , w
przeciwieństwie do ciebie zadaniowcu i podżegaczu wojenny.

POLACY TO WIDZĄ.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie