18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Czas do woja
corpo_kills_me • 2024-10-12, 11:23
Naloty TCK (Terytorialnego Centrum Rekrutacji) w klubach i restauracjach.
Czekamy na takie akcje z ukrami w Polsce i "Chwała Ukrainie!"
źródło

















Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-10-12, 15:42 5
Insaner napisał/a:

Tak jak nie cierpię ich zachowania w Polsce tak samo z drugiej strony rozumiem ich niechęć do brania udziału w jakiejkolwiek wojnie. To politykom zależy na wojnach w których fizycznie nie biorą udziału, nie szeregowym ludziom. Dla ludzi to wszystko jedno - nawet jakby ktoś przejął administrację w danym kraju (bo do tego dąży w dzisiejszych czasach okupant) to dla 99% ludzi chuja się zmieni, po prostu podatki będą szły na inne konta i tyle. Z tego co kojarzę to oglądałem jeszcze kilka lat temu materiały z Krymu i większości mieszkających tam ludzi nie podobało się jedynie to, że McDonalds się wycofał z tego rejonu, za to cieszyli się z tego że dostawali dwie emerytury - ukraińską i rosyjską.
Trzeba być debilem, żeby chcieć iść na front do jakichkolwiek walk. Wojna nie trwa tak długo jak długo albo bohatersko ktoś tam będzie walczył w okopach, tylko tak długo jak rządy nie będą się mogły dogadać. Nikomu poza rządami nie zależy na tym, aby uprawiać propagandę patriotyzmu i potrzeby "obrony ojczyzny". Żołnierz = mięso armatnie, które ma robić za żywy obrazek tego jakie to wojsko jest silne.
Z wojny o ile taki w ogóle przeżyje to albo wróci z PTSD, albo bez ręki, nogi, jako zapomniana niepełnosprawna osoba na którą będzie czekał w nagrodę co najwyżej głodowy zasiłek i żona, która od dawna będzie z jakimś innym. Taki weteran skończy jako bezdomny, alkoholik, albo ćpun, no albo wystrzela rodzinę w jakimś amoku i popełni samobójstwo.
Gdyby w Polsce wybuchła wojna to też za wszelką cenę bym unikał dostania się do wojska - bo niby za kogo miałbym się dać okaleczyć w trakcie walk. Za PiS, PO, PSL, czy jakąś inną partię, która o moim istnieniu nawet nie wie? Ja mogę być Polakiem zarówno we Wrocławiu, jak i w Buenos Aires. Wisi mi to gdzie mieszkam, to już nie te czasy że ludzie byli przywiązani do swojej ziemi i przez całe życie nie oddalili się od wielopokoleniowego domu rodzinnego o więcej niż 50 kilometrów. Teraz mało kto ma w ogóle jakąś własność, mieszkania na wynajem, pod oknem samochód - jednego dnia pracujesz w Warszawie, jak stracisz pracę to tydzień później możesz już mieszkać w Danii lub we Włoszech.



Widać że historią to sie mało interesowałeś i nie wiesz co to znaczy być pod okupacją. Jak myślisz że mentalność wschodnia i pomysłowość się zmieniła to jesteś w czarnej dupie. Uciec jeszcze ok ale jeżeli ci nie szkoda matki, ojca, rodzeństwa, rodziny bliższej, dalszej itd. Pamiętaj że nie każdy może wyjechać lub chce.

Nie bijesz sie na wojnie bo jakiś ryży chuj, kaczynski czy chujownia tego chce, nikt tego w Polsce nie chce, ale co zrobisz jak twoj sąsiad ma inne plany co do twojego kraju? Bedziesz sie przyglądał egzekucji sąsiadów? Grabieży, gwałtom?
Patrzac co ruscy byli w stanie przez krotki czas robic po przejetych wioskach to pomyśl co by mogli rbic jak by mieli wiecej czasu i terenów pod okupacją.
Wszyscy myślą że w tych czasach ludzie już nie są tacy jak podczas II wojny. Dal byś im czasu i swobody więcej i by zaczeli znowu ludźmi palić w piecach.

Instytucja wojskowa jest po to aby ogarnąć wszystkich razem bo tak to by byl banalny kraj do podbicia przez barbarzyńców.

Po prostu najlepiej zamilcz i wyjedź za wczasu i nie wracaj nigdy.
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2024-10-12, 15:58 2
Antoni79 napisał/a:

To może ty do swoich wracaj? Żydzi i ukry wplątały nas w wojnę, ściągnęli biedę na całą Europę i ty mnie dziś z mojego kraju wyganiasz, co jeszcze dobrze czytać po polsku nie nauczyłeś się? To ty wypierdalaj z mojej ojczyzny na dzikie pola.



W cuda wierzysz jeżeli wydaje Ci się, że gdyby nie NATO to mateczka Rasija nie miałaby roszczeń do naszych terenów, pozostawiłaby nas w spokoju i traktowała z respektem. Ruscy zawsze chcieli nas dojechać i gdyby nie opór Ukrainy to pewnie niedługo znów zaczęliby prowokacje na granicy RU-PL robić, wciskać ekonomiczne kołki i pchać Ruskich polityków do naszego rządu aby zarówno politycznie od środka jak i ekonomicznie "nakłonić" nas do Moskiewskiego poddaństwa.
Zgłoś
Avatar
Prezesprzemek 2024-10-12, 15:59
O jejku jak mi przykro, teraz czas tą hołotę wyłapać w Polsce panosząca się , bo powoli Polska to Ukraina. Koniec z tym , kurwa pracuję w firmie jako robol a dostaje rysunki techniczne od kogo od zjebanych Ukraińców totalnych bezmózgów, dlaczego bo szefostwo kierownictwo dyrektorzy mają hajs od nich od każdej godziny przepracowanej
Zgłoś
Avatar
Gieros35 2024-10-12, 16:00
@n1ck.ee: niby tak, ale oni też mają mocno najebane w bani przez propagande, to już nie do odkręcenia, przynajmniej na kilkadziesiąt lat, wielka rasija, chuj z nimi wszystkimi, banderowcow oczywiscie jebać prądem
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-10-12, 16:01 3
CzerstWybut napisał/a:

Widać że historią to sie mało interesowałeś i nie wiesz co to znaczy być pod okupacją. Jak myślisz że mentalność wschodnia i pomysłowość się zmieniła to jesteś w czarnej dupie. Uciec jeszcze ok ale jeżeli ci nie szkoda matki, ojca, rodzeństwa, rodziny bliższej, dalszej itd. Pamiętaj że nie każdy może wyjechać lub chce.
Nie bijesz sie na wojnie bo jakiś ryży chuj, kaczynski czy chujownia tego chce, nikt tego w Polsce nie chce, ale co zrobisz jak twoj sąsiad ma inne plany co do twojego kraju? Bedziesz sie przyglądał egzekucji sąsiadów? Grabieży, gwałtom?
Patrzac co ruscy byli w stanie przez krotki czas robic po przejetych wioskach to pomyśl co by mogli rbic jak by mieli wiecej czasu i terenów pod okupacją.
Wszyscy myślą że w tych czasach ludzie już nie są tacy jak podczas II wojny. Dal byś im czasu i swobody więcej i by zaczeli znowu ludźmi palić w piecach.
Instytucja wojskowa jest po to aby ogarnąć wszystkich razem bo tak to by byl banalny kraj do podbicia przez barbarzyńców.
Po prostu najlepiej zamilcz i wyjedź za wczasu i nie wracaj nigdy.



Popatrz na trzy kraje. Polska, Rumunia i Węgry. Czy Węgry i Rumunia muszą obawiać się napaści? Jeśli nie muszą, to dlaczego? Dlatego, że nie wsadzali nosa w nieswoje sprawy? Może dlatego, że nie obrażali i nie drażnili przywódcy światowego mocarstwa? Rządzili nami i rządzą idioci, dyletanci. Co do wojny to raczej nikt nie ucieknie. W sumie to za bardzo nie ma dokąd. Wojna to naturalna kolej rzeczy. Jak zrobi się już megapierdolnik, to wszyscy chwytają się za łby i robią nowy porządek.

[ Dodano: 2024-10-12, 16:11 ]
Rzehooj napisał/a:

W cuda wierzysz jeżeli wydaje Ci się, że gdyby nie NATO to mateczka Rasija nie miałaby roszczeń do naszych terenów, pozostawiłaby nas w spokoju i traktowała z respektem. Ruscy zawsze chcieli nas dojechać i gdyby nie opór Ukrainy to pewnie niedługo znów zaczęliby prowokacje na granicy RU-PL robić, wciskać ekonomiczne kołki i pchać Ruskich polityków do naszego rządu aby zarówno politycznie od środka jak i ekonomicznie "nakłonić" nas do Moskiewskiego poddaństwa.



To jest naturalne, że silniejszy próbuje zdominować i wykorzystać słabszego. Stąd dziś u nas u sterów niemiecki agent wepchany opłacanymi demonstracjami i lansowany przez wszystkie media. Czy przedwyborczy obrońca konstytucji wprowadza swoje porządki praworządnie? Szybciutko przywraca wszystko do drugiego, trzeciego miejsca w szeregu. Czy Niemcy są wrogami Rosji? Czy gdyby rządził u nas niemiecki namiestnik, to wojna nie skończyłaby się szybciej? Czy niemieckie wpływy w naszej gospodarce są dla nas korzystne i doprowadzą nas do dobrobytu?

[ Dodano: 2024-10-12, 16:15 ]
Z kolei PIS ślepo reprezentował interesy amerykańskie i 7ydowskie, nie polskie. Nasze położenie jest dość marne.
Zgłoś
Avatar
Matix1982 2024-10-12, 16:16 1
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-10-12, 16:29 1
Antoni79 napisał/a:

Popatrz na trzy kraje. Polska, Rumunia i Węgry. Czy Węgry i Rumunia muszą obawiać się napaści? Jeśli nie muszą, to dlaczego? Dlatego, że nie wsadzali nosa w nieswoje sprawy? Może dlatego, że nie obrażali i nie drażnili przywódcy światowego mocarstwa? Rządzili nami i rządzą idioci, dyletanci. Co do wojny to raczej nikt nie ucieknie. W sumie to za bardzo nie ma dokąd. Wojna to naturalna kolej rzeczy. Jak zrobi się już megapierdolnik, to wszyscy chwytają się za łby i robią nowy porządek.
To jest naturalne, że silniejszy próbuje zdominować i wykorzystać słabszego. Stąd dziś u nas u sterów niemiecki agent wepchany opłacanymi demonstracjami i lansowany przez wszystkie media. Czy przedwyborczy obrońca konstytucji wprowadza swoje porządki praworządnie? Szybciutko przywraca wszystko do drugiego, trzeciego miejsca w szeregu. Czy Niemcy są wrogami Rosji? Czy gdyby rządził u nas niemiecki namiestnik, to wojna nie skończyłaby się szybciej? Czy niemieckie wpływy w naszej gospodarce są dla nas korzystne i doprowadzą nas do dobrobytu?
Z kolei PIS ślepo reprezentował interesy amerykańskie i 7ydowskie, nie polskie. Nasze położenie jest dość marne.



Popatrz na mape i pomyśl. Polska zawsze stała na drodze do europy. No chuj im rumunia czy węgry. Jak by u nas byly węgry a my na dole to oni by mieli problem z ruskimi. Ruskim od zawsze sie marzy lepsze dojście do tępej europy na zbyt swoich surowców a w najlepszym wypadku podbicie ziemi, problem w tym taki że na drodze stoi niezależna Polska, bo kartofla to ograł jak chciał pożyczkami.
Zgłoś
Avatar
Megatrans666 2024-10-12, 16:40 7
Zgłoś
Avatar
cezar910426 2024-10-12, 17:00 3
Gdyby kurwy pracowały uczciwie i nie dymiły to tam chuj. Mogliby sobie żyć. Też miałbym w dupie walkę przez polityków gdy mam rodzinę. Ale za burdy jakie tu robią powinniśmy sami ich pakować do wora i za płot.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-10-12, 17:24 1
No i gdzie ta wojna? Wygląda to jak jedna wielka imprezownia.

[ Dodano 2024-10-12, 17:27 ]
okotdi napisał/a:

Ale za co tu walczyc? Wszedzie brud, smrod i... upaince.



Widzisz tam gdzieś ten przysłowiowy "brud i smród"? Bo ja nie widzę.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-12, 18:04
rusekwronki napisał/a:

Banany i nowobogaccy se myślą, że ich wojna ominie



Dobrze se myślą. Tylko ukraińska/ruska biedota idzie na mięso armatnie. Jestem biznesowo dużą część roku w kilku europejskich krajach{kurorty} i uwierz mi ,że super się mają i jedni i drudzy.
Zgłoś
Avatar
korskidegenerat 2024-10-12, 19:03
trzeba było siedziec w domu
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2024-10-12, 19:06 2
Jak na samym początku tej udawanej "wojenki" mówiłem znajomym, że się karaluchy będą u nas wozić nowymi furami i będzie trzeba ich napierdalać to nie wierzyli. Teraz na 10 osób z ekipy 3 siedzi i 3 sprawy w toku. A te głupki są puszczane z miejsca z izby wytrzeźwień do domu. Wykupione kurestwo.

A każdemu obrońcy ukrów i rusków ciężki chuj w dupę. Jebać Was
Zgłoś
Avatar
Pawes 2024-10-12, 19:16
Może te prostytutki Ukraińskie w końcu zaczną budować ten kraj a nie tylko się wypinaja i malują paznokcie zamiast pełnić jakieś powaznen funkcjie w tym kraju
Zgłoś
Avatar
turbonekro 2024-10-12, 20:00 1
murhaf napisał/a:

@: A ja mysle ze lepiej by bylo wylapac te kurwy co sie po Londynie paletaja I po polsku gadaja bo sie zygac chce.Milo?



Kolega rozumiem w UK siedzi?

[ Dodano: 2024-10-12, 20:01 ]
@Megatrans666

Kocham ten mem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie