18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
k................s 2015-10-08, 17:00 5
Ja cztery lata temu wygrałem z ZUS-em bez sądu. W innej sprawie, ale ta sprawa miała mnie kosztować jednorazowo kilkaset tysięcy złotych. Zdążyli mi nawet chałupę zająć - stąd się dowiedziałem, że coś chcą. Fakt, kosztowało mnie to kilka tysięcy... ale wygrałem praktycznie bez walki. Ilu nie wie, że można? Ilu tak ZUS załatwił? Ja wiedziałem co robić i nie mieli kontrargumentów, choć muszę przyznać, że też za bardzo nie szukali. To było coś jak łowienie jelenia na składki, które się nie należały.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2015-10-08, 17:03 80
wysadzić to kurestwo w powietrze, allah akbar
Zgłoś
Avatar
nightclaw 2015-10-08, 17:07 7
brawa dla tego Pana. Ale stac na patelni i glosic "prawde" to juz lekka paranoja
Zgłoś
Avatar
g................6 2015-10-08, 17:37 61
Brawo Andrzeju.
Najlepszego życzę.
Zgłoś
Avatar
urteusz 2015-10-08, 19:26 1
Burdel na kółkach tam mają w Zusie
Zgłoś
Avatar
jasiek.kulaga 2015-10-08, 19:35 6
Ty, od Stonogi to ty sie maly robaczku odjeb, w zyciu tyle nie zrobisz co on dla ludzi.
Zgłoś
Avatar
CzerwonaMalpa 2015-10-08, 19:39 9
"Ale stac na patelni i glosic "prawde" to juz lekka paranoja"
Lepiej siedzieć przed kompem i narzekać na kraj.
"Mam nadzieje, że nie zostanie teraz drugim stonogą"
Mam nadzieje, że jednak zacznie tu kształtować się społeczeństwo obywatelskie, bo jak narazie jest tylko pusta platforma.

Swoją drogą ten kraj jest cholernie przerażający przez wzgląd na jego urzędy i instancje.
Zgłoś
Avatar
luki211 2015-10-08, 19:45
fejk, z zusem jeszcze nikt nie wygrał
Zgłoś
Avatar
p................a 2015-10-08, 19:45 24
Istnienie zusu najlepiej ilustruje fałszywość dzisiejszych czasów. Tak się wszędzie wrzeszczy o swobodzie gospodarczej, wolności, prawach obywatelskich i ograniczaniu władzy państwowej a uczestnictwo we wszelkich publicznych systemach jest przymusowe. Już nawet wolne od socjalistycznych pijawek umowy o dzieło itp zostały zwyzywane od "śmieciowych" i podporządkowane, dzięki czemu system pociągnie kilka lat więcej.
Zgłoś
Avatar
Caravaggio 2015-10-08, 20:01 9
Postawa coraz rzadziej spotykana. Pracuje z kilkoma facetami w wieku 35-50 lat. Połowa z nich prezentuje podejście "wszystko chujowe, nie ma sensu, ten kraj jest po to żeby cię zajebać". Nic tylko narzekania. Niedawno nie wytrzymałem i mówię do nich: "kurwa, aż przykro was słuchać! obie ręce macie? macie! Obie nogi macie? też macie! Jak Polska ma rosnąć w siłę kiedy większa część społeczeństwa przedstawia takie podejście jak wy?!" Siedzieliśmy tam w pięciu, ja młodszy o połowę od niektórych. Najgorsze jest to, że takie narzekanie i pierdolenie przekazują swoim dzieciakom na każdym kroku, przedłużając tę spiralę malkontenctwa. Nie wiem, czy to komuna odcisnęła takie piętno na tych ludziach, bo niemożliwe aby każdego życie doświadczyło jakąś tragedią...
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2015-10-08, 20:07 6
@pietras_ja i jeszcze do tego "Abonament RTV" gdzie abonament jest pisemną formą umowy pomiędzy dwoma podmiotami, ktoś widział na oczy taką umowę? Podpisał?

Składki ZUS, Składki chorobowe, rentowne... gdzie za dużo mniejsze pieniądze można leczyć się prywatnie i odkładać na dużo lepsze emerytury. Ja wiem, że podatki to podstawa funkcjonowania państwa ale składki na nic niewnoszące instytucje budujące gmachy za nasze pieniądze, limuzyny i paliwo za nasze ciężko zarobione pieniądze.
Zgłoś
Avatar
T0B1 2015-10-08, 20:13
Niepotrzebna instytucja, co tu więcej mówić.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-10-08, 20:25 15
krzyks napisał/a:

Fakt, kosztowało mnie to kilka tysięcy... ale wygrałem praktycznie bez walki. Ilu nie wie, że można? Ilu tak ZUS załatwił?



Większość obywateli nie ma kilku tysięcy zł, żeby ładować w prawników. Takie molochy jak ZUS i US wygrywają właśnie przeciągając sprawy sądowe. Urzędasy nie płacą za prawników, mają czas, nie są pociągani do odpowiedzialności za własne błędy. Walczą więc z komfortem psychicznym, dodatkowo się podbudowują, że mają nad kimś władzę i z kimś są w stanie wygrać.
Zgłoś
Avatar
rzem 2015-10-08, 20:27
kolo w 1:49 działa na mnie jakoś tak bardzo odpychająco..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie