18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Pijana kierujaca z telefonem w ręku kasuje 3 samochody. 2 promile.












2024-03-26, 01:12
Peugeot jechał około 50 km/h, Renault pewnie podobnie, jak nie więcej i tylko takie uszkodzenia? Coraz bezpieczniejsze te auta.

2024-03-26, 01:30
Renault raczej zawadiacko szybciej, ale udowodnili dawno, że prędkości się nie sumuje, w samochodach inaczej te siły się rozkładają przez strefy zgniotu itp.
Czyli jadące na siebie 2 x 50 km/h nie równa się uderzeniu 100 km/h w ścianę, a bliżej 50-60km/h w ścianę. Mniej więcej.
Są filmy z prób na YT. No i jak widać uderzenie nie jest całkiem czołowe, a bardziej poszło w lewy przód Peugeota.

2024-03-26, 02:11
Regres za 2 szkody całkowite, plus równowartość swojego skasowane samochodu do budżetu państwa.
Do tego grzywna do 50tys.
Oj zaboli żulicę. :)

2024-03-26, 02:34
Ajot napisał/a:

Regres za 2 szkody całkowite, plus równowartość swojego skasowane samochodu do budżetu państwa.
Do tego grzywna do 50tys.
Oj zaboli żulicę.



..i straci tego..wraka! :-)

2024-03-26, 05:27
Caanonierka napisał/a:

..i straci tego..wraka!



A powinna życie, aby ponownie nie wsiadła...

2024-03-26, 06:06
Omijał studzienki wielka afera trzeba było mu zjechać

2024-03-26, 07:25
Na szafot z pijaną suką

2024-03-26, 07:31
Jak już wielokrotnie pisałem. Wsiadający za kółko pod wpływem czy po spożyciu o potencjalny morderca. Tak właśnie powinni być karani pijani kierowcy…. Jak mordercy.

2024-03-26, 07:33
Ze wstępnych ustaleń policji wynika iż zmywarka po za naturalnym środowiskiem nie poradziła sobie w życiu, brak mopa oraz piekarnika spowodował tęsknotę w wyniku czego płeć naiwna wypiła małpkę w żabie i popiła Harnasiem. Wsiadła do czegoś czego zasady działania nie rozumiała i spowodowała wypadek bo jest to bardziej skomplikowane niż kopiec kreta.

2024-03-26, 07:35
baronturbina napisał/a:

Jak już wielokrotnie pisałem. Wsiadający za kółko pod wpływem czy po spożyciu o potencjalny morderca. Tak właśnie powinni być karani pijani kierowcy…. Jak mordercy.



To jeszcze podciagnimy każdego faceta pod potencjalnego gwałciciela bo mamy obecnie za mały bałagan prawny. U nas tak chłop po 2 piwach jest traktowany tak samo jak taka nawalona szmata z powyższego filmiku.

2024-03-26, 07:36
Anal_Ogórek napisał/a:

Peugeot jechał około 50 km/h, Renault pewnie podobnie, jak nie więcej i tylko takie uszkodzenia? Coraz bezpieczniejsze te auta.


Szczerze to ch*ja się znasz. Wygoogluj sobie czym są strefy zgniotu.na przedostatnim zdjęciu przód rozj***ny a drzwi się otworzyły, czyli jak Will70 napisał, mieli około 100km/h przy uderzeniu, a
Mimo to kabina cała. Niech dwa polonezy, golfy albo bawarki seria 3 tak się zderzą.

2024-03-26, 07:46
Caanonierka napisał/a:

..i straci tego..wraka!



Atp dopiero otwarcie drogi do wszelkich pozwów cywilno prawnych o odszkodowania itd...

2024-03-26, 07:57
baronturbina napisał/a:

Szczerze to ch*ja się znasz. Wygoogluj sobie czym są strefy zgniotu.na przedostatnim zdjęciu przód rozj***ny a drzwi się otworzyły, czyli jak Will70 napisał, mieli około 100km/h przy uderzeniu, a
Mimo to kabina cała. Niech dwa polonezy, golfy albo bawarki seria 3 tak się zderzą.



Im lepiej wszystko przyjmuje uderzenie, tym bezpieczniejsi są podróżujący. Wychodząc z założenia, że ważniejsze jest przeżycie niż jakiekolwiek auto. Ale niektórzy chyba nadal wyciągają wnioski z jazdy resorakami.


;-)

2024-03-26, 08:05
No i co? No i będzie jeździć dalej,kupi kolejnego gruza i kolejny raz zajebie komuś na łuku.