18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Kapitan Cena 2014-01-14, 18:37 9
A moim zdaniem nic tak nie działa na wyobraźnie kierowców jak spore kary finansowe pokroju 20 tys zł za jazdę po pijaku i po 5 tys za przekrocznie prędkości powyżej 50km/h. Punkty każdy ma w dupie, a jak komornik przyjdzie po starego Opla to się oczka otworzą.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-01-14, 18:40 3
Kapitan Cena napisał/a:

A moim zdaniem nic tak nie działa na wyobraźnie kierowców jak spore kary finansowe pokroju 20 tys zł za jazdę po pijaku i po 5 tys za przekrocznie prędkości powyżej 50km/h. Punkty każdy ma w dupie, a jak komornik przyjdzie po starego Opla to się oczka otworzą.



No dobra, ale co do czego ? Tutaj mowa o gadaniu przez komórkę, a nie o jeździe po pijaku czy przekroczaniu prędkości.
Zgłoś
Avatar
Kapitan Cena 2014-01-14, 18:44 26
No bo Twoje rozwiązanie jest bez sensu, dlaczego to pracodawca ma o cokolwiek dbać, pracodawca rozmawia przez telefon i powoduje wypadki na drogach czy kierowca? Może pracodawca ma swojemu kierowcy myć spoconą dupe po każdej trasie? I tak wszystkiemu winny jest Tusk, bo nie wprowadził obowiązku posiadania przez każdego pracodawcę zestawu głośnomówiącego na potrzeby użytkowe swoich kierowców. Idź pan w chuj.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-01-14, 18:45 8
Kapitan Cena napisał/a:

No bo Twoje rozwiązanie jest bez sensu, dlaczego to pracodawca ma o cokolwiek dbać, pracodawca rozmawia przez telefon i powoduje wypadki na drogach czy kierowca? Może pracodawca ma swojemu kierowcy myć spoconą dupe po każdej trasie? I tak wszystkiemu winny jest Tusk, bo nie wprowadził obowiązku posiadania przez każdego pracodawcę zestawu głośnomówiącego na potrzeby użytkowe swoich kierowców. Idź pan w chuj.


Tak pracodawca zmusza do rozmawiania przez telefon podczas jazdy. Dlatego uważam, że to pracodawca powinien w takim razie za sponsorować zestawy. Bo jak nie odbierzesz to dowiedzenia na twoje miejsce jest 1000 innych.
U mnie tak było i mnie to wkurwiało bo mnie rozmawianie przez telefon dekoncentruje, a jeszcze sytuacje, że musisz gadać bez przerwy 30 minut podczas jazdy.
Więc jak takie cwaniaczki i takie wymogi to niech kurwa sponsorują zestawy
Zgłoś
Avatar
Kapitan Cena 2014-01-14, 18:52 18
Jak się podpisuje umowę to są jasno wypisane zasady zatrudnienia jesli masz być dostępny pod telefonem w trasie to jest w Twoim interesie się tym za wczasu zainteresować słuchawka na bluetooth kosztuje 20zł już nie wspominam o tym, że każdy telefon posiada funkcję głośnomówiącą. Jak oczekujesz służbowego Audi i dwóch telefonów z abonamentem za 200zł to chyba pomyliłeś branże.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-01-14, 18:58 10
Kapitan Cena napisał/a:

Jak się podpisuje umowę to są jasno wypisane zasady zatrudnienia jesli masz być dostępny pod telefonem w trasie to jest w Twoim interesie się tym za wczasu zainteresować słuchawka na bluetooth kosztuje 20zł już nie wspominam o tym, że każdy telefon posiada funkcję głośnomówiącą. Jak oczekujesz służbowego Audi i dwóch telefonów z abonamentem za 200zł to chyba pomyliłeś branże.


Nie było nic w umowie o tym, ani przed podjęciem pracy nie było takiej informacji. Tak się składa że nie każdy posiada funkcje głośnomówiącą, która notabene i tak wymaga trzymania telefonu.

Nie wiem co ma do tego jakim samochodem się jeździ i jaki abonament, już pomijając fakt, że praca kierowcy zazwyczaj wymaga jeżdzania autami do przewozu towarów a nie przedstawiciel pod krawatem co dostaje samochód osobowy służbowy dla siebie na 24/7, zarabia kilka tysięcy na rękę i dostaje najnowsze telefony za kilka kafli.
masz ewidentnie o coś ból dupy, tylko nie wiem o co..

Odnoszę wrażenie że w ogóle nie znasz życia, i nigdzie nie pracowałeś i masz jakieś założenia co jak powinno wyglądać, które niestety nijak mają się do rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
Kapitan Cena 2014-01-14, 19:12 11
Nie po prostu mam tendencję do rozwiązywania swoich problemów we własnym zakresie tym bardziej jak sprowadzają się do zawiezienia dupska pod najbliższy market i wydania 19.90zł a nie wylewania swoich żali na forum.
Naprawdę chciałbym mieć w życiu takie problemy jak Ty.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-01-14, 19:24 10
a z jakiej racji ja mam ponosić koszta dodatkowe ? może jeszcze paliwo mam ze swoich płacić za to co się w pracy jeździ ? Pff nie za takie pieniądze i warunki, zaś czas po pracy jest czasem dla mnie. Może ty lubisz się dawać ruchać przez każdego, ale na pewno nie ja.

Ja żali żadnych nie wylewam, przedstawiam swoją opinie nt tego dlaczego pracodawcy powinni zapewniać narzędzia do pracy. w tym przypadku zestaw głośnomówiący co bezpośrednio nawiązuje do tematu. To ty tutaj masz ból dupy i robisz offtopic.
Zgłoś
Avatar
Kolro 2014-01-14, 19:25 1
a kto? a kto? Turek a jak
Zgłoś
Avatar
Kapitan Cena 2014-01-14, 19:35 2
Z racji takiej, że jak Ci coś nie pasuje to na Twoje miejsce jest jak wyżej napisałeś 1000 innych kandydatów. I na pewno znajdzie się taki który umie w swoim telefonie włączyć zestaw głośnomówiący i nie będzie robil takich problemów.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-01-14, 19:38 8
Miałeś kiedyś telefon w ręku.. glośnomówiący w telefonie jeżeli w ogóle jest, również wymaga trzymania telefonu i to blisko siebie, zwłaszcza w sporym hałasie.. to że ty słyszysz więcej nie znaczy że zwiększa się czułość mikrofonu. Pisałem już o tym nie pasuje do twojej wizji.. przykro mi.

Rozumiem, że jak do pracy potrzebowałbyś na przykład wiertarki, to też byś poleciał do sklepu i sobie taką kupił, zamiast wymagać od pracodawcy, to nic że poniosę koszta, stracę czas, ważne że sam rozwiązuje problemy dopłacając do swojej pracy..

Przez ludzi z takim podejściem w Polsce jest jak jest bo dają się ruchać na każdym kroku i biorą każdą pracę nie ważne za ile a potem płacz że mało płacą że wykorzystują.. no jak się na to godzicie.. ty nie pójdziesz to przyjdzie na twoje miejsce pajac co mu coś takiego będzie odpowiadać.
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-14, 20:14 1
I po huj te komórki nam wszystkim ? Pracodawca dzwoni, żona dzwoni, starzy dzwonią.
Zgłoś
Avatar
L................7 2014-01-14, 23:11 1
Karma za flage w tle, nie wiem czego on oczekiwał
Zgłoś
Avatar
outsider_max 2014-01-15, 8:03
Czym się kończy rozmawianie przez piwnice podczas jazdy.

Translator gógl?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie