18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
MadCowRider 2014-02-25, 11:22
W moim rankingu kurestwa i chamstwa na drodze, Warszawa jest dopiero na drugim miejscu Na pierwszym stawiam Kraków i ichnich drajwerów. W W-wie jest zwyczajnie więcej chujów drogowych, ale to Kraków ma tych "większych".

Tak, jestem z Warszawy. Nie, nie spinam dupy
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-02-25, 11:41 2
Uczysz się od _przyjezdnych_, więc Warszawa jest tylko miejscem. Takim samym jak Sosnowiec

P.S.: Sraków ma u mnie dożywotniego bana -- moja noga w tym mieście maczet już nigdy więcej nie postanie. Ostatnio nawet dzwonił do mnie gość z HR pewnej dużej firmy i jak usłyszałem, że praca w Krakowie, to odparłem, że prędzej piekło zamarznie, niż kiedykolwiek jeszcze przekroczę granice tego miasta.
Zgłoś
Avatar
vulthoom 2014-02-25, 11:57 1
Jebac warszawke i krakow tylko Szczecin buraki!
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-02-25, 12:19 84
Jeśli uczysz się od najlepszych to zwróć proszę uwagę, że "mistrzowie" warszawskich dróg to rejestracje radomskie, krakowskie i lubelskie.

Warszawa w weekendy jest puściutka i doskonale przejezdna co oznacza, że korki powodują słoiki piszące tego typu suchary. Nie zapraszamy Was, wręcz przeciwnie.
Zgłoś
Avatar
AxL 2014-02-25, 12:52 3
Bo Warszawskie Słoiki i Drajferzy jadą na moje KURWA mazury i zabijają moich znajomych na drogach.
4lomza.pl/index.php?wiad=34826 Kierowcy od 7 boleści. To, że ma nowy samochód kupiony za skradzione swoim pracownikom pieniądze nie oznacza, że jeździć umie pała jebana. Pluje w ryj wszystkim pajacom ze stolicy na drogach.
Zgłoś
Avatar
ggrzechuu 2014-02-25, 15:21 11
Skąd ja to znam. Janki->Raszyn i po przekroczeniu znaku Warszawa w mózgu uruchamia się cham. A tak na poważnie największe buractwo jeżdżące po Warszawie to pseudowarszawiaki czyt. Radom, Warka, Białobrzegi Grójec. Jak widzę, którąś z tych rejestracji to szlag mnie trafia. Podobnego zdana są taksówkarze, z którymi rozmawiam i dodają też ludzi na LU, LLU i ogólną Lubelszczyznę. Uważam, że każdy powinien pojeździć po Warszafce, żeby nabrać pewności za kółkiem i wyrobić refleks. Żadna inna szkoła jazdy tego nie da.

TAK, jestem z poza Warszawy, ale mieszkam, pracuje, płacę podatki i mam rejestracje WB. Nie głosuje za PO i nie wożę słoików.
Zgłoś
Avatar
rapidu 2014-02-25, 15:24 2
AxL napisał/a:

Bo Warszawskie Słoiki i Drajferzy jadą na moje KURWA mazury i zabijają moich znajomych na drogach.
4lomza.pl/index.php?wiad=34826 Kierowcy od 7 boleści. To, że ma nowy samochód kupiony za skradzione swoim pracownikom pieniądze nie oznacza, że jeździć umie pała jebana. Pluje w ryj wszystkim pajacom ze stolicy na drogach.



o jednego golfa mniej...
Zgłoś
Avatar
e................x 2014-02-25, 15:57 12
ggrzechuu napisał/a:

TAK, jestem z poza Warszawy, ale mieszkam, pracuje, płacę podatki i mam rejestracje WB. Nie głosuje za PO i nie wożę słoików.

To żyjesz na poziomie bracie... przykre, że leczysz swoje kompleksy w ten sposób. Cała polska chuj wbija w takich turystów zarobkowych jak ty

I btw. za "Warszafke" należy ci się chuj do dupy. Trochę szacunku do miasta które pozwala ci zarobić na te ochłapy z Lidla. Na wiosce pewnie byś do taniego marketu nie poszedł, ale już jako MIASTOWY pewnie zapierdalasz po największych dyskontach żeby przeżyć do 1

A i na zakończenie - największe pizdy w każdym mieście to właśnie złotówy, także autorytet sobie znalazłeś. Leśne dziadki już cię nauczyły swojego wydania PoRD?
Zgłoś
Avatar
buszta2 2014-02-25, 17:07
Po warszawie jeździ się całkiem przyjemnie u mnie w rankingu chamstwa i buractwa w dużych miastach wygrywają Katowice i jak ktoś wcześniej napisał Kraków natomiast najlepiej jeździło mi się po poznaniu. Pozdrawiam z Lubelszczyzny i uwaga na LCH .
Zgłoś
Avatar
marna 2014-02-25, 17:19 8
vulthoom napisał/a:

Jebac warszawke i krakow tylko Szczecin buraki!



musisz chodzić bardzo niewyżyta skoro masz takie jebackie marzenia
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-02-25, 17:39 3
@up
widać w Szczecinie chamstwo nie tylko na drogach
Zgłoś
Avatar
Putis 2014-02-25, 17:51 1
Wsioki Warszawioki
Zgłoś
Avatar
Goriss 2014-02-25, 17:55 5
exx napisał/a:

To żyjesz na poziomie bracie... przykre, że leczysz swoje kompleksy w ten sposób. Cała polska chuj wbija w takich turystów zarobkowych jak ty

I btw. za "Warszafke" należy ci się chuj do dupy. Trochę szacunku do miasta które pozwala ci zarobić na te ochłapy z Lidla. Na wiosce pewnie byś do taniego marketu nie poszedł, ale już jako MIASTOWY pewnie zapierdalasz po największych dyskontach żeby przeżyć do 1

A i na zakończenie - największe pizdy w każdym mieście to właśnie złotówy, także autorytet sobie znalazłeś. Leśne dziadki już cię nauczyły swojego wydania PoRD?



Szczerze, za dużo byłoby roboty z ciśnięciem Ci, więc jedyne co napiszę to zgnij kurwo.
Zgłoś
Avatar
saves 2014-02-25, 18:00 4
Wiele razy w stolicy widziałem pizdy za kółkiem na "zagranicznych" blachach, które na skrzyżowaniu w centrum miasta dostawały paraliżu. Ale tak to jest, gdy prawko dostaje się na wiosce przejeżdżając spod remizy do kościoła i nie zabijając po drodze żadnej kury. Mam kolegę który twierdzi, że na Warszawę powinno być dodatkowe prawo jazdy. I ma rację.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie