18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Bruksela zafunduje nam rewolucję w handlu wódką

Koniec prywatnych sklepów z alkoholem, powrót państwowego monopolu i astronomiczne ceny za wódkę - taką powtórkę z PRL-u chce nam zafundować Unia Europejska. Tyle że teraz to się nazywa "model skandynawski".
Światowa Organizacja Zdrowia w dokumencie przygotowanym dla Komisji Europejskiej zaleca wyprowadzenie handlu alkoholem poza tereny miejskie, monopol państwa na dystrybucję mocnych trunków, zaostrzenie polityki reklam alkoholi.

- WHO postuluje też ograniczenie dostępności alkoholu poprzez podwyższenie akcyzy. Nie ma jednak wskazanego poziomu docelowego, a jedynie kierunek zmian - mówi Leszek Wiwała, prezes Związku Pracodawców Polskiego Przemysłu Spirytusowego.

całość na

Ciekawe czy piwka na sadolu też opodatkują
Zgłoś
Avatar
Mgla 2012-04-26, 20:26 44
No to wnuczki odkurzą dziadkowe bimbrownice.
Zgłoś
Avatar
Boingu 2012-04-26, 20:30 19
wp- Wytwórnia pierdół
Jakoś trudno jest mi uwierzyć w takie "rewelacje", które pisane są na portalu, na którym szuka się sensacji typu:

"Mama tragicznie zmarłej Madzi z Sosnowca dostała domowy obiadek od swojej mamy. Zawartość to kotlet mielony, gotowane ziemniaczki i surówka. No i sonda poniżej: "Czy mama Madzi dobrze się odżywia?"

Jak znajdę ten artykuł to podeślę linka, bo ubaw przedni.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-26, 20:36
Mogą klęknąć i wziąć mi do buzi, jebane eurocwele.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-04-26, 21:04 4
@BongMan

Nie lepiej żeby klękały "euro-cwelki"
Ciebie widocznie kręci Buzek, Sarkozy, Tusk, trans Merkel itp
Co się spodziewać po POpaprańcu
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-26, 22:02 19
Mr.Drwalu napisał/a:

Ciebie widocznie kręci Buzek, Sarkozy, Tusk, trans Merkel itp
Co się spodziewać po POpaprańcu


Pokaż gdzie napisałem, że kręci mnie Buzek, Sarkozy, Tusk i trans Merkel, synu dopowiedzeń... Powiedz też, synu chujowej dedukcji, co doprowadziło cię do wniosku, że jestem - jak to ty twierdzisz - POpaprańcem.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-04-26, 22:13
hahahhahahahahahahahahaha
jak takie coś przepchną to wracamy do pędzenia lub mrówek
Zgłoś
Avatar
antyzog 2012-04-26, 22:22 1
Ogólnie to jestem przeciwnikiem UE, ale tutaj temat mi wisi. Miałem taki okres w życiu (16-18 lat) że piłem dużo, wiadomo od imprezy do imprezy ale mi już przeszło i rzadko pije. Mniej patologi będzie w przyszłości, bo tych teraz nie da się naprawić i nawet bimber będą robić żeby się tanio najebać. Więcej ludzi odnajdzie alternatywę w marihuanie, co wpłynie na jej szybszą legalizację. Niech jeszcze szlugi zrobią za 20 zł, wtedy na pewno rzucę i nie dlatego że mi kasy szkoda, ale dla tego że po prostu mnie nie będzie na to stać. Mogę się założyć że i tak nic nie zmienią.
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2012-04-26, 23:00 1
to jest taki ukryty sposób oczyszczania miast z żuli którzy bedą wtedy zamieszkiwać obrzeża

ja pierdole to euro kurestwo musi w końcu się rozdupcyć, bo jak żyć pytam się jak żyć?
Zgłoś
Avatar
wasek 2012-04-26, 23:29
W każdym temacie jak jest o polityce to BongMan zawsze musi wyrazić swoje zdanie Może to Korwin Mikke?
Zgłoś
Avatar
f................7 2012-04-27, 1:51 2
Ograniczenie dostępu do alkoholu to według Ciebie wicek654 "zamach na polskość"? Skoro polskość kojarzy Ci się jedynie z nieograniczonym chlaniem, to gratuluję. Swoją drogą myślę, że istnieją o wiele poważniejsze kwestie, w których UE należy uważnie patrzeć na ręce. Ograniczenie dostępu do alkoholu - chociażby poprzez podniesienie jego ceny - akurat wszystkim by wyszło na dobre.
Zgłoś
Avatar
P................a 2012-04-27, 10:47 9
frost07 napisał/a:

Ograniczenie dostępu do alkoholu to według Ciebie wicek654 "zamach na polskość"? Skoro polskość kojarzy Ci się jedynie z nieograniczonym chlaniem, to gratuluję. Swoją drogą myślę, że istnieją o wiele poważniejsze kwestie, w których UE należy uważnie patrzeć na ręce. Ograniczenie dostępu do alkoholu - chociażby poprzez podniesienie jego ceny - akurat wszystkim by wyszło na dobre.



Od wczoraj tu mieszkasz? Uwazaj bo tak bedzie. Wodka pojdzie w gore tanie wina nie beda tanie. Myslisz ze jesli cos bedzie bardziej niedostepne to ludzie z tego zrezygnuja? Znajda inne srodki znieczulajace i teraz autentyk.

Z rok temu na stacji Shell w Czestochowie klient kupil plyn do spryskiwaczy i wytrabil na hejnal zaraz po jego zakupie wiec niech nikt nie mowi ze brak alkoholu wszystkim wyjdzie na dobre kurwa jego mac
Zgłoś
Avatar
FoxD 2012-04-27, 11:59 1
Znajomy był w norwegii i wspominał, że nad całymi wioskami i miasteczkami unosił się zapach bimbru. Ludzie sobie tam radzą
Zgłoś
Avatar
Marcin_92 2012-04-27, 17:45 1
@up
pospolite to jest, żule często poją też płyn do chłodnic i to wcale nie jest żart.
A co do tego, to najwyżej będzie to przykrywką, żeby zrobić zamieszanie a przepchnąć po cichu coś większego.
Zgłoś
Avatar
piroman88 2012-04-27, 17:47
i chuj z tym każdy Polak ma jeszcze sprzęcior po dziadku/ojcu wiec poradzimy sobie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie