18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
Avatar
Novik 2024-02-03, 0:41
Na chuj się tam wpierdalalał
Zgłoś
Avatar
Lizzzu1234 2024-02-03, 8:32
Macie jeszcze foto tego 2 na dole ? Bo ten pierwszy,y to nieźle wygadał już na dole
Zgłoś
Avatar
mich95 2024-02-03, 9:38 9
trytodie napisał/a:

Foliarze widzę dalej się nie znudzili, 10 lat będą jeszcze pierdolic o Covidzie



Jacy foliarze? Tumanie pierdilony samo Who nawet napisało na swojej stornie że w chuja zostałeś zrobimy kretynie jebany, za 10 lat, 20czy 30 zaws3sie będziemy śmiać z t takich oferm jsbenych jka ty, tylko że was już nie będzie hahahaba
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2024-02-03, 10:52 14
Ja się pytam gdzie są te zdjęcia??
Zgłoś
Avatar
stawicka2001 2024-02-03, 11:06 14
Co jest z tym sadistic, że zdjecie ” na mecie ” zostalo usuniete?
Zgłoś
Avatar
bubatsa 2024-02-03, 11:41
stawicka2001 napisał/a:

Co jest z tym sadistic, że zdjecie ” na mecie ” zostalo usuniete?



Osrał się autor zdjecia
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-02-03, 12:03 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Mam to głęboko w dupie, jak widzisz. Ale chociaż wiem kto mnie podpierdala: taki jeden żałosny przegryw z bólami w tylniej części ciała. Widocznie to jedyna radość w jego gównianym życiu. A Angel nie lepszy, zamiast sprawdzić, blokuje choć aktywne konto zawsze mam tylko jedno. Chujowy portal, chujowa administracja.



To rozwiń swoją myśl, kto cię podpierdala? Gdy pisałeś do mnie wypierdalaj, nazywałeś mnie chujem, pedałem, cwelem, skurwysynem, to odpowiadałem ci, że i tak cię nie podpierdolę, bo konfidentami gardzę bardziej niż zbieraczami piwek.
Dlatego, jeśli sugerujesz, że to ja cię kiedykolwiek podjebałem, to domagam się przeprosin.
Zgłoś
Avatar
dun 2024-02-03, 12:37 6
dobra beka z tych dwoch pojebow wyzej, portal dla patusow i wykolejencow a jeden domaga sie przeprosic od drugiego
Zgłoś
Avatar
tommitmx 2024-02-03, 12:37 4
bubatsa napisał/a:

Osrał się autor zdjecia



Ma ktoś zdjęcie na mecie?
Zgłoś
Avatar
MagdaGr 2024-02-03, 12:56 2
A gdzie widać te flaki? Masz jakiś inny filmik?

KremufkowyPotwor napisał/a:

O kurwa grubo, tak mu skórę zdarlo że aż flaki prześwitują
Na końcu nagrania widać jak zjeżdża ten pierwszy i jest już na dole

Zgłoś
Avatar
bansheex 2024-02-03, 13:01 4
Gdzie to zdjęcie z mety?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-02-03, 13:11
motylekwbrzuchu napisał/a:

To rozwiń swoją myśl, kto cię podpierdala? Gdy pisałeś do mnie wypierdalaj, nazywałeś mnie chujem, pedałem, cwelem, skurwysynem, to odpowiadałem ci, że i tak cię nie podpierdolę, bo konfidentami gardzę bardziej niż zbieraczami piwek.
Dlatego, jeśli sugerujesz, że to ja cię kiedykolwiek podjebałem, to domagam się przeprosin.


Nic takiego nie sugeruję, wiem że to nie ty. Przecież piszę, że taki jeden z bólami. To bul_od_bytu.
I nie przypominam sobie żebym do kogoś bezpośrednio pisał, że jest chujem, cwelem, czy pedałem. Robię niektórym takie aluzje, ale nigdy bezpośrednio: "ty pedale!" A z tym wypierdalaniem/spierdalaniem kontekst był inny. Ty: "to wypierdalam", ja: "no to wypierdalaj". Coś w ten deseń.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-02-03, 13:26
niemamskarpet. napisał/a:

nie no spoko , mnie tylko dziwi po co on się rozebrał do tego zjazdu



Dlatego, że nie miał czekanu i chciał, żeby mu stanął itd...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-02-03, 13:28
TwójCzarnyPan napisał/a:

Nic takiego nie sugeruję, wiem że to nie ty. Przecież piszę, że taki jeden z bólami. To bul_od_bytu.
I nie przypominam sobie żebym do kogoś bezpośrednio pisał, że jest chujem, cwelem, czy pedałem. Robię niektórym takie aluzje, ale nigdy bezpośrednio: "ty pedale!" A z tym wypierdalaniem/spierdalaniem kontekst był inny. Ty: "to wypierdalam", ja: "no to wypierdalaj". Coś w ten deseń.



Nie skojarzyłem, wybacz przyjacielu W jednym temacie jednak nerwy ci puściły i pisałeś wprost, może miałeś gorszy dzień.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-02-03, 14:30 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie skojarzyłem, wybacz przyjacielu W jednym temacie jednak nerwy ci puściły i pisałeś wprost, może miałeś gorszy dzień.


Ogólnie trzymam się zasady, że jadę tylko po tych, którzy i po mnie jadą, nigdy nie zaczynam pierwszy. Więc pewnie tak było.
Często odnoszę się do ogółu "zjebów z Sadola", jak ktoś się wtedy czyje obrażony indywidualnie, to trudno. Ale ciebie chyba trudno obrazić, więc to raczej nie ten przypadek.

Tak w ogóle, przydałby się dział na Sadolu bez żadnych zasad, gdzie możnaby pisać cokolwiek, łącznie z wyzwiskami, bez żadnych konsekwencji. Najlepiej w dziale hard, żeby słabsi psychicznie mogli sobie odfiltrować. Za taką nieskrępowaną wolność wypowiedzi szanowałbym ten portal ponad wszystko. Bo wolność wypowiedzi to też wolność obrażania, podoba się to komuś czy nie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie