18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Brawo Warszawa!
Cytat:

Makabryczna zbrodnia w Warszawie. Niedaleko Trasy Siekierkowskiej znaleziono zwłoki około 50-letniej kobiety oraz ciężko rannego mężczyzny w podobnym wieku. Oboje mieli rany postrzałowe. Mimo podjętej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Wszystko wskazuje na to, że ofiary zbrodni to niemieccy turyści. O sprawie napisało "Życie Warszawy".

Zamordowaną kobietę i ledwie żywego mężczyznę leżącego w samochodzie turystycznym, tzw, camperze, na niemieckich numerach rejestracyjnych znaleźli w sobotę wieczorem przechodnie w okolicy ul. Wolickiej na Mokotowie, niedaleko Trasy Siekierkowskiej. Od razu wezwali policję. Na miejsce przyjechał też prokurator. - Przy samochodzie znaleziono zwłoki około 50-letniej kobiety. Miała ranę postrzałową głowy. W środku auta leżał ciężko ranny mężczyzna w podobnym wieku. Mimo natychmiastowej akcji reanimacyjnej nie udało się go uratować – mówi Onetowi Paweł Wierzchołowski, szef Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów.

Mężczyzna oprócz rany postrzałowej miał także poderżnięte gardło. Kim były ofiary? Trudno to było ustalić, bo nie znaleziono przy nich żadnych dokumentów. Wszystko wskazuje na to, że to turyści. Mężczyzna został zidentyfikowany – jest obywatelem Niemiec. Trwa jeszcze ustalanie tożsamości kobiety. – Bezpośrednią przyczynę śmierci obu osób ma ustalić sekcja zwłok, ale wszczęto już postępowanie w kierunku zabójstwa – tłumaczy Paweł Wierzchołowski.

Dlaczego doszło do tej koszmarnej zbrodni? Jedną z hipotez rozpatrywanych przez śledczych jest napad rabunkowy. Trwają poszukiwania mordercy lub morderców. Jak się dowiedział Onet, śledztwo w tej sprawie ma przejąć Prokuratura Okręgowa w Warszawie.


wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/zamordowano-pare-turystow-w-war...

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
Klakier_ 2012-05-25, 8:43
Coliber napisał/a:

Po drugie tutaj hejtuje się wszystkich o wszystko, więc lepiej się przyzwyczaj



Oj tam, ja kocham wszystkich i wszystko
Zgłoś
Avatar
sadyk 2012-05-25, 10:05
Przykra sprawa.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-05-26, 22:22
Cytat:

W Niemczech w wieku 90 lat zmarł nazistowski zbrodniarz wojenny Klaas Faber. Urodzony w Holandii Faber był piąty na liście Wiesenthala najbardziej poszukiwanych zbrodniarzy nazistowskich. Klaas Faber od wielu lat mieszkał w Niemczech mimo, że był poszukiwany za zbrodnie wojenne przez Wielką Brytanię i Holandię.

Podczas II wojny światowej pracował w oddziałach śmierci Gestapo. W 1947 roku został skazany przez holenderski wymiar sprawiedliwości na śmierć za zabicie 22 Żydów. Wyrok został ostatecznie zamieniono na dożywotnie więzienie, z którego w roku 1952 udało mu się uciec i schronić w Niemczech.

Rządy tego kraju przez lata odrzucały żądania wydania go kierowane przez wiele krajów w tym Holandię i Wielką Brytanię. Urodzony w tym pierwszym kraju Faber otrzymał niemieckie obywatelstwo z rąk Adolfa Hitlera, co chroniło go przed ekstradycją. Faber jako członek Gestapo był m.in. katem w obozie koncentracyjnym w Westerbrok, gdzie przetrzymywano nastoletnią pisarkę Annę Frank.


wiadomosci.onet.pl/swiat/zmarl-zbrodniarz-nazistowski-klaas-faber-ukry...

Wiedzieli co zrobił a mimo to go nie wydali ani nie osądzili sami. Co wy na to, przyjaciele szwabów?

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2012-05-28, 14:41
DsBt256 napisał/a:


Więc według twojego rozumowania można Cie śmiało nazwać komunistą winnym śmierci dziesiątek milionów ludzi w gułagach, bo przecież urodziłeś się w komunistycznym kraju i twoi rodzice chcąc nie chcąc byli komunistami, tak?

P.S
Nie odbierzcie mnie źle, po prostu nie znoszę takich bezmózgów.

I ja też, ale jak sie siedzi caly dzien na necie .I oprocz sadistica zwiedza kwejki srejki i inne joemonstery to efekt jest jaki widzimy.Natomiast co do zabójstwa, mnie tam nie bylo -wiec nie wypowiadam się jaki był powód tej zbrodni domorosli rutkowscy

______________

I bóg stworzył kobietę 669226292
Zgłoś