18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Brawo Warszawa!
Cytat:

Makabryczna zbrodnia w Warszawie. Niedaleko Trasy Siekierkowskiej znaleziono zwłoki około 50-letniej kobiety oraz ciężko rannego mężczyzny w podobnym wieku. Oboje mieli rany postrzałowe. Mimo podjętej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Wszystko wskazuje na to, że ofiary zbrodni to niemieccy turyści. O sprawie napisało "Życie Warszawy".

Zamordowaną kobietę i ledwie żywego mężczyznę leżącego w samochodzie turystycznym, tzw, camperze, na niemieckich numerach rejestracyjnych znaleźli w sobotę wieczorem przechodnie w okolicy ul. Wolickiej na Mokotowie, niedaleko Trasy Siekierkowskiej. Od razu wezwali policję. Na miejsce przyjechał też prokurator. - Przy samochodzie znaleziono zwłoki około 50-letniej kobiety. Miała ranę postrzałową głowy. W środku auta leżał ciężko ranny mężczyzna w podobnym wieku. Mimo natychmiastowej akcji reanimacyjnej nie udało się go uratować – mówi Onetowi Paweł Wierzchołowski, szef Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów.

Mężczyzna oprócz rany postrzałowej miał także poderżnięte gardło. Kim były ofiary? Trudno to było ustalić, bo nie znaleziono przy nich żadnych dokumentów. Wszystko wskazuje na to, że to turyści. Mężczyzna został zidentyfikowany – jest obywatelem Niemiec. Trwa jeszcze ustalanie tożsamości kobiety. – Bezpośrednią przyczynę śmierci obu osób ma ustalić sekcja zwłok, ale wszczęto już postępowanie w kierunku zabójstwa – tłumaczy Paweł Wierzchołowski.

Dlaczego doszło do tej koszmarnej zbrodni? Jedną z hipotez rozpatrywanych przez śledczych jest napad rabunkowy. Trwają poszukiwania mordercy lub morderców. Jak się dowiedział Onet, śledztwo w tej sprawie ma przejąć Prokuratura Okręgowa w Warszawie.


wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/zamordowano-pare-turystow-w-war...

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-05-22, 14:09 2
jak znam zycie bylo to szwab i polska dziwka...

______________

ble ble
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-05-22, 14:16
Brawo polaczki teraz ,,szwaby" wpierdolą się do polski i będzie powtórka z 39-tego GENIUSZ!!! geniusz kurwa piwo im

______________

Ślepota żywi świata szaleństwa
Krusząca się wiara, nie ma wątpliwości
Religia i nauka walczą w nowym rodzaju wojny
Zgłoś
Avatar
h................a 2012-05-22, 14:27 7
Psss... Dwóch Szkopów na konto Polski - a i tak oni prowadzą o jakieś kilka milionów...
Zgłoś
Avatar
qyk 2012-05-22, 14:36 51
Co za idiota jedzie zwiedzać najbrzydsze miasto polski?!?!?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-05-22, 16:25 1
@up I tak dobrze że nie dotarł do Sosnowca

______________

"Multikulturowość jest dobra!" - Elin Krantz
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-05-22, 16:41
Niemiec w Sosnowcu? Nie ma takiej opcji! Już ostatnio widziałem takiego. Pedalska fryzurka, rurki, tunele w uszach i pedrylska koszuleczka z niemiecką flagą na rękawie. Zajebać to mało.

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-05-22, 16:50 41
BongMan napisał/a:

Brawo Warszawa!



BongMan już dawno wiedziałem, że nie jesteś normalny. Teraz się zastanawiam nad tym czy nie jesteś czasem popierdolony. Popierasz zabójstwo niewinnych ludzi?

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
Hesbollah 2012-05-22, 17:14 11
Jesteś idiotą BongMan...

______________

Et Joseph dixit ad eum. Inserere haeret in asinum et adolebit. Dominici dixit. Insanis! Melius aditus ad calida aqua. Et Joseph dixit ad eum. Elegantia Gallia. Ex Epistola ad Corinthos: submota olivarum! Amen
Zgłoś
Avatar
qyk 2012-05-22, 17:51 1
bloodwar napisał/a:

@up I tak dobrze że nie dotarł do Sosnowca

Nie wiem co do tego ma Sosnowiec ale widzę że kolega z Wawy
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2012-05-22, 18:54
Jeszcze 5999999 i będziemy kwita

ps. Kiedy patrze na "polaków" kłócących się które miasto jest lepsze to zaczynam rozumieć hitlera.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-05-22, 20:27 7
dwakilo napisał/a:


BongMan już dawno wiedziałem, że nie jesteś normalny. Teraz się zastanawiam nad tym czy nie jesteś czasem popierdolony. Popierasz zabójstwo niewinnych ludzi?


Jakich ludzi? To Niemcy. Oni zabili ponad 41 milionów niewinnych ludzi, w tym 2 miliony Polaków i nigdy nie ponieśli konsekwencji.

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
misfits86 2012-05-22, 22:53 1
Jaki napad rabunkowy? Widział ktoś kiedyś w Polsce złodzieja uzbrojonego w broń palną? Poza tym nieumiejącego strzelać?

Cytat:

Mężczyzna oprócz rany postrzałowej miał także poderżnięte gardło.



To mi wygląda na celowe morderstwo, może na zlecenie.
Zgłoś
Avatar
muszek25 2012-05-22, 23:50
Za odstrzał okupanta- piwko
Zgłoś
Avatar
DsBt256 2012-05-23, 1:22 26
BongMan napisał/a:


Jakich ludzi? To Niemcy. Oni zabili ponad 41 milionów niewinnych ludzi, w tym 2 miliony Polaków i nigdy nie ponieśli konsekwencji.


Więc według twojego rozumowania można Cie śmiało nazwać komunistą winnym śmierci dziesiątek milionów ludzi w gułagach, bo przecież urodziłeś się w komunistycznym kraju i twoi rodzice chcąc nie chcąc byli komunistami, tak?

P.S
Nie odbierzcie mnie źle, po prostu nie znoszę takich bezmózgów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie