18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Brawo Warszawa!
Cytat:

Makabryczna zbrodnia w Warszawie. Niedaleko Trasy Siekierkowskiej znaleziono zwłoki około 50-letniej kobiety oraz ciężko rannego mężczyzny w podobnym wieku. Oboje mieli rany postrzałowe. Mimo podjętej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Wszystko wskazuje na to, że ofiary zbrodni to niemieccy turyści. O sprawie napisało "Życie Warszawy".

Zamordowaną kobietę i ledwie żywego mężczyznę leżącego w samochodzie turystycznym, tzw, camperze, na niemieckich numerach rejestracyjnych znaleźli w sobotę wieczorem przechodnie w okolicy ul. Wolickiej na Mokotowie, niedaleko Trasy Siekierkowskiej. Od razu wezwali policję. Na miejsce przyjechał też prokurator. - Przy samochodzie znaleziono zwłoki około 50-letniej kobiety. Miała ranę postrzałową głowy. W środku auta leżał ciężko ranny mężczyzna w podobnym wieku. Mimo natychmiastowej akcji reanimacyjnej nie udało się go uratować – mówi Onetowi Paweł Wierzchołowski, szef Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów.

Mężczyzna oprócz rany postrzałowej miał także poderżnięte gardło. Kim były ofiary? Trudno to było ustalić, bo nie znaleziono przy nich żadnych dokumentów. Wszystko wskazuje na to, że to turyści. Mężczyzna został zidentyfikowany – jest obywatelem Niemiec. Trwa jeszcze ustalanie tożsamości kobiety. – Bezpośrednią przyczynę śmierci obu osób ma ustalić sekcja zwłok, ale wszczęto już postępowanie w kierunku zabójstwa – tłumaczy Paweł Wierzchołowski.

Dlaczego doszło do tej koszmarnej zbrodni? Jedną z hipotez rozpatrywanych przez śledczych jest napad rabunkowy. Trwają poszukiwania mordercy lub morderców. Jak się dowiedział Onet, śledztwo w tej sprawie ma przejąć Prokuratura Okręgowa w Warszawie.


wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/zamordowano-pare-turystow-w-war...

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-05-23, 8:41 14
BongMan napisał/a:


Jakich ludzi? To Niemcy. Oni zabili ponad 41 milionów niewinnych ludzi, w tym 2 miliony Polaków i nigdy nie ponieśli konsekwencji.



Zapomniałeś jeszcze o tych których zabili Krzyżacy. To też byli Niemcy.Zapewne ta dwójka z kampera jest odpowiedzialna za śmierć tych milionów. Kurwa! Opanuj się trollu!

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
Necromantic 2012-05-23, 9:07 15
@ up&up&up
Płaczecie jakby człowieka zabili, a to tylko niemcy.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-05-23, 11:53 6
DsBt256 napisał/a:


Więc według twojego rozumowania można Cie śmiało nazwać komunistą winnym śmierci dziesiątek milionów ludzi w gułagach, bo przecież urodziłeś się w komunistycznym kraju i twoi rodzice chcąc nie chcąc byli komunistami, tak?

P.S
Nie odbierzcie mnie źle, po prostu nie znoszę takich bezmózgów.



Polska była krajem komunistycznym? A to ciekawe... To, że kolokwialnie się mówi "za komuny", nie oznacza że w Polsce był komunizm. Doucz się, tępy członie. I to jeszcze mnie nazywa bezmózgiem

dwakilo napisał/a:

Zapomniałeś jeszcze o tych których zabili Krzyżacy. To też byli Niemcy.


Krzyżacy zbudowali obozy koncentracyjne? Krzyżacy wywlekali ludzi z domów i zabijali za nic? Prowadzili masową zagładę ludności? Walczyć na wojnie a mordować cywilów to dwie różne rzeczy. Kumasz czy trzeba ci to narysować?

dwakilo napisał/a:

Zapewne ta dwójka z kampera jest odpowiedzialna za śmierć tych milionów.


Tak, wiem że to prostolinijne i głupie, ale ja ich po prostu kurwa nienawidzę. Oprócz powodów ideologicznych, mam też powody osobiste. Jakbyś wiedział jakie, przyznałbyś mi rację.

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-05-23, 16:59
jaki napad rabunkowy co oni pieprza ;/ normalnemu polakowi zawsze ale to kurwa mac zawsze powinno stac przed oczami jak w II Wojnie Swiatowej niemcy sie tak z nami nie patyczkowali a tu zaraz jeszcze naszych za to wsadza do pudla :/ jak sie straty w ludziach wyrownaja to wtedy dopiero pogadamy o jakims ,,pokoju''. Bring it On !!!
Zgłoś
Avatar
DsBt256 2012-05-23, 18:37 3
BongMan napisał/a:


Polska była krajem komunistycznym? A to ciekawe... To, że kolokwialnie się mówi "za komuny", nie oznacza że w Polsce był komunizm. Doucz się, tępy członie. I to jeszcze mnie nazywa bezmózgiem


Jeśli nie uznajesz PPR-u i PZPR-u jako partie komunistyczne, to już twój problem, a były to partie rządzące, przez co mam rację jesli powiem, że Polska BYŁA krajem komunistycznym. Mało tego, rządziła naszym krajem jeszcze Moskwa. A więc jak powiedział jeden zasrany idiota "Doucz się, tępy członie." , a lepiej dla wszystkich by było jak byś się nie wypowiadał.
Zgłoś
Avatar
specodhec341 2012-05-23, 23:29 4
Właśnie dlatego mieszkam sobie spokojnie na łonie natury gdzieś w spokojnej, polskiej wsi.
Zgłoś
Avatar
coolfon 2012-05-23, 23:38 10
BongMan, w majestacie prawa, regulaminu i chuj wie czego jeszcze powinni cie wypierolic z tego portalu... w dupie mam ciebie w dupie mam twoje powody osobiste, masz cos do niemcow to idz i im powiedz a nie zasmiecaj mi glownej sadola jakimis chujowymi artykulami
Zgłoś
Avatar
Z................m 2012-05-23, 23:40 11
Mimo wszystko, że to Sadistic, mimo wszystko, że nie takie rzeczy tu się widzi...wkurwiają mnie zjeby, co na siłę próbują być fajni, liczą na to, że dostaną wiele piw za komentarz typu : "I dobrze, do piachu z nimi! " (to oczywiście nie jest cytat, a forma dziesiątków postów jakie widziałem ). Ale bez przesady kurwa, jak ginie niewinna osoba ( tak niewinna! to nie oni zabijali naszych podczas wojny, wiekowo się nie zgadza...) to mnie krew zalewa, bo wiem, że...większość (nie mówię wszyscy) to pierdolone dzieci, co patrzą na to ile da piwo do komentarza, a sami nie wnoszą nic do dyskusji...Chcieli byście, żeby waszych starych tak zajebali, jak pojadą gdzieś na wczasy za granice, uczcić powiedzmy swoją rocznice ślubu, bo np. byli kurwa polakami, a kiedyś jakiś polak zajebał kogoś gdzieś tam w ja pierdole Kamczatce...? Jebnijcie się w łby, albo niech ktoś was wyręczy, bo jesteście nie fajni, ale kurwa ŻAŁOŚNI i wstyd mi za was.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-05-23, 23:41 8
BongMan teraz dopiero przekonalem sie jaki jestes tepy. Brak słów do tego co tu wypisujesz.

______________

VT700 85'
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2012-05-23, 23:42 2
Możecie mnie nazywać bezmózgowcem, debilem, idiotą, chujem i jak tylko chcecie ale ja szwabów nie lubiłem, nie lubię i chyba już nie polubię. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, iż nie należy żyć przeszłością ale według mnie dobry niemiec, to martwy niemiec. (wszystkie rzeczowniki określające naszych "sąsiadów" z zachodu celowo napisane małą literą)

______________

Zgłoś
Avatar
coolfon 2012-05-23, 23:46
mrlewy96, to jedz do niemiec i im to powiedz, co nas kurwa obchodzi, ze ty niemcow nie lubisz? piszesz jakies brednie i czego oczekujesz? 50 piw? dowartosciowac sie chcesz?
Zgłoś
Avatar
Z................B 2012-05-23, 23:48 3
bongman ty pierdolona żydowska kurwo nigdy nie zrozumiesz, bo jesteś za tępy, że to niemieccy żydzi mordowali, Polaków, nie Niemcy . . . Z resztą szkoda mi czasu na konwersację z tobą. Ty kurwa jebany w dupę debilu.
Zgłoś
Avatar
rossiNH 2012-05-23, 23:50 10
BongMan napisał/a:

Brawo Warszawa!



A teraz zamknij oczy i chociaż na 30 sekund pobudź swoje zwoje mózgowe, do wytężonej pracy.
Wyobraź sobie, że za kilka lat jedziesz na zasłużone wakacje wraz z najpiękniejsza żoną(tak wiem, że na razie to dla Ciebie nierealne fapaczu) i przesłodką córeczką, do jakiegokolwiek kraju. Twoja żona chciała Ci zrobić niespodziankę i przygotować pyszne śniadanie, dlatego wraz z córką poszła rano do sklepu, i wyobraź sobie, że ktoś rozkurwił je ot tak, bez powodu, a potem pomyśl(tak wiem 30 sekund przekroczone ale skoncentruj się !) ze ktoś na takim właśnie podobnym forum wkleja tą informację i popiera to jak właśnie Ty teraz.

Jeśli to byli na prawdę niewinni turyści to dokładnie tak samo to wygląda.
Bynajmniej, jeśli naprawdę to popierasz, to wybacz, ale Twoje miejsce jest wśród gimbusów, gdzie szacunek się zdobywa jak się zrobi kupę na klatę koledze na lekcji

PS. właśnie przez takie KURWY jak Ty zawsze będziemy tak postrzegani za granicą
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2012-05-23, 23:55
coolfon Nic nie oczekuję, ani 50 piw, ani tego, że tym kogoś zainteresuję. A dowartościowywać się nie muszę, bo jestem Polakiem i to mi wystarcza do tego aby być cholernie dumnym.

______________

Zgłoś
Avatar
juki 2012-05-24, 0:00 1
Jeszcze kilka milionow zabojstw i bedziemy kwita.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie