18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Brawo Warszawa!
Cytat:

Makabryczna zbrodnia w Warszawie. Niedaleko Trasy Siekierkowskiej znaleziono zwłoki około 50-letniej kobiety oraz ciężko rannego mężczyzny w podobnym wieku. Oboje mieli rany postrzałowe. Mimo podjętej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Wszystko wskazuje na to, że ofiary zbrodni to niemieccy turyści. O sprawie napisało "Życie Warszawy".

Zamordowaną kobietę i ledwie żywego mężczyznę leżącego w samochodzie turystycznym, tzw, camperze, na niemieckich numerach rejestracyjnych znaleźli w sobotę wieczorem przechodnie w okolicy ul. Wolickiej na Mokotowie, niedaleko Trasy Siekierkowskiej. Od razu wezwali policję. Na miejsce przyjechał też prokurator. - Przy samochodzie znaleziono zwłoki około 50-letniej kobiety. Miała ranę postrzałową głowy. W środku auta leżał ciężko ranny mężczyzna w podobnym wieku. Mimo natychmiastowej akcji reanimacyjnej nie udało się go uratować – mówi Onetowi Paweł Wierzchołowski, szef Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów.

Mężczyzna oprócz rany postrzałowej miał także poderżnięte gardło. Kim były ofiary? Trudno to było ustalić, bo nie znaleziono przy nich żadnych dokumentów. Wszystko wskazuje na to, że to turyści. Mężczyzna został zidentyfikowany – jest obywatelem Niemiec. Trwa jeszcze ustalanie tożsamości kobiety. – Bezpośrednią przyczynę śmierci obu osób ma ustalić sekcja zwłok, ale wszczęto już postępowanie w kierunku zabójstwa – tłumaczy Paweł Wierzchołowski.

Dlaczego doszło do tej koszmarnej zbrodni? Jedną z hipotez rozpatrywanych przez śledczych jest napad rabunkowy. Trwają poszukiwania mordercy lub morderców. Jak się dowiedział Onet, śledztwo w tej sprawie ma przejąć Prokuratura Okręgowa w Warszawie.


wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/zamordowano-pare-turystow-w-war...

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-05-24, 0:04 1
@rossiNH dałem Ci piwo ale pamiętaj, że bynajmniej to nie to samo co przynajmniej.

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-05-24, 0:05
Po chuju...mogliby jakichś brudasów zabijać, niemcy będą ginąć będzie że dziki kraj
piwa nie ma
Zgłoś
Avatar
tomi373 2012-05-24, 0:18
rozumiem Toruń czy Zamek w Malborku ale kurwa Warszawa ?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-05-24, 0:31 1
Takie sralni się nie spodziewałem. Tylko się nie potopcie we własnym jadzie.

rossiNH napisał/a:



A teraz zamknij oczy i chociaż na 30 sekund pobudź swoje zwoje mózgowe, do wytężonej pracy.
Wyobraź sobie, że za kilka lat jedziesz na zasłużone wakacje wraz z najpiękniejsza żoną(tak wiem, że na razie to dla Ciebie nierealne fapaczu) i przesłodką córeczką, do jakiegokolwiek kraju. Twoja żona chciała Ci zrobić niespodziankę i przygotować pyszne śniadanie, dlatego wraz z córką poszła rano do sklepu, i wyobraź sobie, że ktoś rozkurwił je ot tak, bez powodu, a potem pomyśl(tak wiem 30 sekund przekroczone ale skoncentruj się !) ze ktoś na takim właśnie podobnym forum wkleja tą informację i popiera to jak właśnie Ty teraz.


Masz, przeczytaj to co jest pogrubione i skończ pierdolić. sadistic.pl/zachodni-sasiedzi-i-ich-prawo-vt117358.htm

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
M................k 2012-05-24, 0:32 9
Tak to jest, jak na sadola zaczynają sie ładowac uduchowione masy. Banda zmoralizowanej hołoty z kwejków i innego ścierwa. Już od jakiegoś czasu obserwuję zatrwazające zjawisko, że jak ktoś wrzuci cos sadystycznego i to się pojawi na głównej to nagle tłumy młodych, wykształconych permisywistów z wielkich ośrodków zaczyna głosić sowją ewangelię tolerancji i miłości. kurwa, to jest sadol!!!
P.S.
Dobrze tak szwabom, powinni na kolanach przemierzać Polskę i przepraszac, że istnieją.
Zgłoś
Avatar
elaks 2012-05-24, 0:35
BongMan i mrlewy96 -> kolejne dwa powody dlaczego jestem za aborcją -_-'' normalnie idzie ręce załamać jak się czyta wasze posty
Zgłoś
Avatar
Z................m 2012-05-24, 0:46
Macieyeck napisał/a:

Tak to jest, jak na sadola zaczynają sie ładowac uduchowione masy. Banda zmoralizowanej hołoty z kwejków i innego ścierwa. Już od jakiegoś czasu obserwuję zatrwazające zjawisko, że jak ktoś wrzuci cos sadystycznego i to się pojawi na głównej to nagle tłumy młodych, wykształconych permisywistów z wielkich ośrodków zaczyna głosić sowją ewangelię tolerancji i miłości. kurwa, to jest sadol!!!
P.S.
Dobrze tak szwabom, powinni na kolanach przemierzać Polskę i przepraszac, że istnieją.



Pijesz też do mnie, więc nie omieszkam odpowiedzieć. Po pierwsze chołote to ogarnij w okół siebie, ogarnij swój cyrk i swoje mały. Po drugie, sadol, sadolem, ale dalej nie wyjaśniłeś mi czemu zasłużyli na śmierć. W porządku jesteś rasistą (czy ki chuj, przecie to nie murzyn, ale jednak chyba rasizm?), twój wybór, masz do tego prawo, twój pogląd - twoja sprawa. Przykro mi, ale nie jestem z kwejków, ani innych ścierwów, ale mam swój pogląd na świat. Żaden pajac twojego pokroju mi go nie zmieni, bo za dużo w życiu przeszedłem. Jest dział HARD, są tam dziwne rzeczy, wiem, byłem, po pijaku i tak wracam...ale kurwa złamasie jebany, gdyby każdy tak myślał jak ty, byłby taki chaos, że wołałbyś mamusie, bo cię w kanał walą...serio...serio kurwa...? masz w sobie tyle nienawiści do bezbronnych ludzi ? Czy jesteś kolejnym, który próbuje być "fajny"...?
Zgłoś
Avatar
zcelmam 2012-05-24, 0:50
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
rossiNH 2012-05-24, 0:50 2
BongMan napisał/a:

Takie sralni się nie spodziewałem. Tylko się nie potopcie we własnym jadzie.

Masz, przeczytaj to co jest pogrubione i skończ pierdolić. sadistic.pl/zachodni-sasiedzi-i-ich-prawo-vt117358.htm



nie przeczytałem nawet zdania, bo:

jeżeli Ty porównujesz "Hitlerowskie Niemcy" IIWŚ z obecnymi ich mieszkańcami to proszę zamilcz.

To tak jakby karać prapradziadka, za to, że jego praprawnuk ukradł w sklepie chleb. Mądre i normalne?
Zgłoś
Avatar
Dziuchni 2012-05-24, 0:53
BongMan rozumiem że stara cię wałkiem bije po spuszczasz się po 10 sekundach ale powiedz mi jedno. Raz jesteś piknikiem z rodzinnego który chcę karać "kiboli" (Fuck Euro). Potem pokazujesz jakieś skrajnie prawicowe alter ego. Określ się kim jesteś no chyba że nazywasz się Donald Tusk. Wówczas to by tłumaczyło twoje wodogłowie...
Zgłoś
Avatar
Czeczeńczyk 2012-05-24, 0:55 2
Ludzie, w Polsce rok temu było tylko coś koło 300 przestępstw(zabójstwa, napady, itp) z użyciem broni palnej, kiedy to w samej Filadelfii było 3000 i wy wierzycie, że to był rabunek?W Polsce broń to prawdziwa rzadkość, a na pewno nie mają takowej goście, którzy rabują turystów.Przy napadzie nie strzela się w głowę i podrzyna gardło dla pewności.Na pewno jakaś gruba afera, może jakieś porachunki, może ci Niemcy zawinili czymś, ale na bank nie był to rabunek.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-05-24, 1:09
@mrlewy96 - łał specjalnie piszesz z malej litery, niezly gangster jestes nie ma co, dobry niemiec to martwy niemiec? To idz, zabijaj, realizuj marzenia.

______________

VT700 85'
Zgłoś
Avatar
dashadow 2012-05-24, 7:23
qyk napisał/a:

Co za idiota jedzie zwiedzać najbrzydsze miasto polski?!?!?



widocznie twoja stodoła nie była dla nich wystarczająco atrakcyjna
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2012-05-24, 7:57
@up

Faktycznie byli idiotami, Jakbym przyjechał z niemiec do polski to też wolał bym stodołę na zadupiu niż warszawę.
Zgłoś
Avatar
Pit89 2012-05-24, 8:24
dwakilo napisał/a:



BongMan już dawno wiedziałem, że nie jesteś normalny. Teraz się zastanawiam nad tym czy nie jesteś czasem popierdolony. Popierasz zabójstwo niewinnych ludzi?

jak niewinnych, pisze wyraźnie że to byli niemcy !

______________

Choć nieraz mówię o durnej Polsce, wymyślam na Polskę i Polaków, to przecież tylko Polsce służę sadistic.pl/intro-z-500-odcinkow-the-simpsons-vt105459.htm
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie