18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
wbijam 2013-11-10, 12:01 18
Gdzie byli rodzice? Brak więzi i poczucia bezpieczeństwa,milczał.Miał pecha i pisak w dupie.
szkoda ,że nie słoik.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-11-10, 12:29 77
Tak wygląda całe polskie społeczeństwo - ruchają Was nieustannie w dupę przy każdej okazji a Wy wolicie cierpieć i milczeć niż cokolwiek zrobić... I tak chodzicie z tym pisakiem w dupie od lat
Zgłoś
Avatar
krille11 2013-11-10, 12:56 9
Mógł z tym iść do księdza. Po dogłębnych oględzinach by to znalazł
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2013-11-10, 12:58 6
To nie jest materiał na sadola. Wolałbym artykuł + zdjęcia trupów jego oprawców.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-11-10, 14:38
Pisak w dupie? Bez sensu.
Zgłoś
Avatar
denisso 2013-11-10, 14:43 24
A może jest ciekawy świata i chciał sprawdzić jak to jest ;> Wstyd się przyznać to zwala winę na wyimaginowanych kolegów..
Zgłoś
Avatar
klasz 2013-11-10, 16:02
Ehhh teraz dzieciaki sobie w dupę pisaki wkładają, szerzy się homoseksualizm, a kogo to wina kościoła w którym jest masa zboczeńców gwałcących dzieci.

@wbijam A co mają do tego rodzice, brak więzi i poczucia bezpieczeństwa to go skłoniło aby dać sobie wsadzić coś w kape? To jest raczej coraz niższy poziom IQ polskiej młodzieży i to jest problem a nie twoje kościelne wywody co ty syn proboszcza?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-10, 17:59
We Włatcach Móch było, że Maślana sobie wsadzał flamastry w dupę.
Zgłoś
Avatar
a................m 2013-11-10, 18:01
rozumiem ze to cos na zasadzie chipu w areszcie domowym?
Zgłoś
Avatar
Tupolew18 2013-11-10, 18:58
Do dupy z takim pisaniem
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-11-10, 19:07 13
Jakim trzeba być frajerem ,żeby dać sobie włożyć długopis w dupę.. mnie też próbowali gnębić w szkole ale wdałam się w parę bójek i zawsze walczyłam o swoje. Teraz jedyne co mi wsadzają w tyłek to penisy i za moją zgodą
Zgłoś
Avatar
2................d 2013-11-10, 19:13
po prostu pożyczyli mu długopis, dobrzy kumple
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-11-10, 19:14 2
@karinawaw - nie ma się czym chwalić! (ale filmik jakiś mogłabyś nakręcić i wrzucić na harda
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-11-10, 19:17 6
bloodwar napisał/a:

Tak wygląda całe polskie społeczeństwo - ruchają Was nieustannie w dupę przy każdej okazji a Wy wolicie cierpieć i milczeć niż cokolwiek zrobić... I tak chodzicie z tym pisakiem w dupie od lat



Właśnie największy problem jest w tym, że każdy mówi "was" zamiast "nas". Też jesteś częścią społeczeństwa. A zgrywanie obserwatora który jest ponad to jest właśnie jednym z typowych zachowań przez które jest chujowo. Bo to przecież odpowiedzialni są "oni" a nie "my".

karinawaw napisał/a:

Jakim trzeba być frajerem ,żeby dać sobie włożyć długopis w dupę.. mnie też próbowali gnębić w szkole ale wdałam się w parę bójek i zawsze walczyłam o swoje. Teraz jedyne co mi wsadzają w tyłek to penisy i za moją zgodą



Odezwała się paniusia która myśli, że potrafi wybrnąć bohatersko z każdej sytuacji a tak na prawdę nigdy nie była wystawiona na długotrwałą bezradność i brak szansy na poprawę. Swojemu małemu synowi też powiesz że jest frajerem jak go ktoś tak potraktuje?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie