18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:41
🔥 Napad na sklep - teraz popularne
Gryf damski 15 kg i chyba po 25 po bokach


jak to się nie skończy zniekształceniem kręgosłupa to być może przyszła medalistka olimpijska
Zgłoś
Avatar
a................h 2018-12-12, 9:32 9
Łuk lędźwiowy błaga o litość (0:06)
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-12, 9:40 66
Nie ma to jak rodzicie gnojący dziecko przez swoje niespełnione ambicje.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-12-12, 9:57 12
Abraxus napisał/a:

Nie ma to jak rodzicie gnojący dziecko przez swoje niespełnione ambicje.


Gnojenie to nie jest, bo dzieciak też ma zajawkę itd. Ale jest to głupie, nieodpowiedzialne i szkodliwe
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-12, 10:04 20
@up tak kurwa 10 letnia dziewczynka woli przerzucać stal niż bawić się z misiami i lalkami w podwieczorek z herbatką i biszkoptami.
Zgłoś
Avatar
stupak14 2018-12-12, 10:51 21
Gryf 10kg i krążki 2x 2,5kg a nie 15 + 2x25kg gimbusie ;D
Do szkoły!
Zgłoś
Avatar
Parker 2018-12-12, 10:51 9
janlew napisał/a:


Gnojenie to nie jest, bo dzieciak też ma zajawkę itd. Ale jest to głupie, nieodpowiedzialne i szkodliwe



Glupie? Bo inni sie beda smaic ze dzieczynka chodzi na silownie?

Nieodpowedzialne ? Bo ktos ja uczy prawidlowych wzorcow ruchowych?
lepiej zeby sie nauczyla sama i dotego zle?

Szkodliwe? Bo od najmlodaszych lat bedzie wzmacniac i zagesczac swoje kosci co w doroslym zyciu da jej przewage nad ludzmi ktorzy dopiero zaczynaja?

Niby Mamy dobe cyfryzacji , ogolnodostepna wiedze , a i tak dalej powielacie mity dotyczace dzieci na silowni. A wystarczy spedzic na googlu 15 min zeby nauczyc sie wiecej niz kiedykolwiek bedzie wam potrzebne.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-12-12, 10:52
Mam nadzieje że nie trenuje w "Słubsku" bo tam działaja pedofile pod skrzydłami prezydenta. Poślesz córke do Domu Kultury, obmacają ci ją a prezio powie ze nie widzi problemu.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-12, 10:56 26
Parker napisał/a:

Szkodliwe? Bo od najmlodaszych lat bedzie wzmacniac i zagesczac swoje kosci co w doroslym zyciu da jej przewage nad ludzmi ktorzy dopiero zaczynaja?


Podnoszenie ciężarów jest szkodliwe dla dorosłych a dla dziecka jest kurwa masakrujaco w chuj szkodliwe.
Będzie miała rozpierdolony kręgosłup. Wypadające dyski i zdeformowane kręgi. Skrzywienia. Będzie przeklinać starych do końca życia.
W dorosłym życiu rzeczywiście będzie mieć przewagę. Zawsze znajdzie miejsce parkingowe pod super marketem.
Zgłoś
Avatar
Parker 2018-12-12, 11:03 6
Abraxus napisał/a:


Podnoszenie ciężarów jest szkodliwe dla dorosłych a dla dziecka jest kurwa masakrujaco w chuj szkodliwe.
Będzie miała rozpierdolony kręgosłup. Wypadające dyski i zdeformowane kręgi. Skrzywienia. Będzie przeklinać starych do końca życia.
W dorosłym życiu rzeczywiście będzie mieć przewagę. Zawsze znajdzie miejsce parkingowe pod super marketem.



Powiedzcie mi ze sobie jaja robicie . Chociaz inaczej , zeby nie bylo , jesli bedzie robic to zle , to moze masz i troche racji , ale jesli ma trenera i wszystko jest robione z zachowaniem poprawnej techniki to tylko wzmacnia ten kregoslup , nie wiem z kad tyle hejtu na ruch , fotelowe dzbany.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-12, 11:10 7
Dla człowieka nie ma bezpiecznego ciężaru do podnoszenia. Możesz mieć taki dzień, że ci dysk wyskoczy jak się schylisz, żeby buty zawiązać.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-12-12, 11:11 4
Parker napisał/a:



Powiedzcie mi ze sobie jaja robicie . Chociaz inaczej , zeby nie bylo , jesli bedzie robic to zle , to moze masz i troche racji , ale jesli ma trenera i wszystko jest robione z zachowaniem poprawnej techniki to tylko wzmacnia ten kregoslup , nie wiem z kad tyle hejtu na ruch , fotelowe dzbany.



może dlatego, że do tego sportu lekarze zalecają się brać od 16 roku życia a to dziecko ma 8-9? Jeśli chcą z niej zrobić sportowca to w tym wieku powinna ćwiczyć podciąganie na własnym ciężarze.

stupak14 napisał/a:

Gryf 10kg i krążki 2x 2,5kg a nie 15 + 2x25kg gimbusie ;D
Do szkoły!



to z czego te krążki niby są? Z waty?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-12, 11:12 1
@up chyba, że to jest rosyjskie laboratorium gdzie hodują na przednim koksie przyszłych mistrzów.
Zgłoś
Avatar
Parker 2018-12-12, 11:30 2
nowynick napisał/a:



może dlatego, że do tego sportu lekarze zalecają się brać od 16 roku życia a to dziecko ma 8-9? Jeśli chcą z niej zrobić sportowca to w tym wieku powinna ćwiczyć podciąganie na własnym ciężarze.



Od 8 lat zajmuje sie uczeniem ludzi jak prawidlowo cwiczyc , nie wyssalem sobie tego z palca , a w wieku 16 lat mozna z powodzeniem wygrywac zawody , oczywiscie nie jest to sport dla kazdego , Nie chce mi sie wymadrzac ani szukac badan w internecie bo sami mozecie to zrobic. Ja mialem 8 lat , a teraz kiedy znajomym zrobily sie boilery i zaczeli lysiec ja sie dopiero rozkrecam. Choice is yours.
Zgłoś
Avatar
FanatiCS 2018-12-12, 11:35 5
Abraxus napisał/a:

Dla człowieka nie ma bezpiecznego ciężaru do podnoszenia. Możesz mieć taki dzień, że ci dysk wyskoczy jak się schylisz, żeby buty zawiązać.



Ale ty musisz być pizdą fizyczną. Chodzę na siłownię od 1999 roku i dodatkowo uprawiam różne inne sporty. Znam takich mośków jak ty którzy wszędzie widzą zagrożenia, bakterie, niebezpieczeństwa i najlepiej to dla bezpieczeństwa przenieśli by swoją świadomość do komputera. U lekarza ostatnio byłem w 2009 roku bo potrzebowałem zwolnienie. Apteki nie odwiedzam wcale. Jestem sprawny fizycznie tak jak w szkole podstawowej tylko silniejszy i z lepszą kondycją.
Jak widzę takie miernoty które mówią że każdy ciężar jest dla człowieka szkodliwy to mi po prostu żal się robi.
Obciążenie fizyczne kości i mięśni jest głównym bodźcem dla ich wzmocnienia. Możesz sobie brać witaminę D3 i wapń na mocne kości ale nigdy nie wzmocnisz ich tak jak wykonując ćwiczenia oporowe. W kościach są specjalne komórki które zagęszczają kości poddawane obciążeniom.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie