18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Zielonek92 2014-04-29, 15:32
Jak chuj że gość już ma program w TV Szacun jak chuj !

Prosiłbym o wstawianie więcej odcinków
Zgłoś
Avatar
mefistofilos 2014-04-29, 15:41
Cytat:

Najnowszy odcinek "Emil łowca fotoradarów"



Albo ja jakos inaczej patrze, albo z kompem mi sie pojebalo cos. Przeciez S01E02 to nie najnowszy odcinek... Wstaw faktycznie najnowszy Bo ten juz starawy jest
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-04-29, 16:02 2
Prawda jest taka, ze ten co nie dostanie sie w nasze szeregi idzie do SM. wiekszosc to frustraci, szczegolnie starsze dziadki (jak pan komendant), myslacy ze wszystko im wolno bo maja jakis tam mundur Wiekszosc zgloszen od nich jest umazana lub wrecz olewana juz w drodze na takowe zgloszenie chiciazby przedstawione tutaj. A najlepsze, ze ten straznik lesny czy ktos tam powinien sie cieszyc ze emil nie zglosil grozb karalnych bo mialby cieplo.
Zgłoś
Avatar
M................f 2014-04-29, 21:12
Mnie to się wydaje, że policja to z tych strażników miejskich to ma pompę jak studenci z humanistów.
Zgłoś
Avatar
skrabix 2014-04-29, 23:39
Ktoś pisał, że leśniczy powinien stracić prace. Oczywiście pracy nie stracił bo znajomości, ale został zsunięty trochę niżej i za biurko Tak jestem z Przemkowa..
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-04-30, 7:09
" Bo jest różnica między fotoradarem ustawionym przed np. szkołą a jest różnica między takim ustawionym w szczerym polu bądź na drodze na której przekroczenie prędkości o 20km/h nie stanowi żadnego zagrożenia "

Mylisz się. Nie ma różnicy.

Z ciekawości tak tylko zerknąłem: "Data urodzenia: 02 Maj 1994"
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2014-04-30, 7:56
Straż Miejska dyma kierowców wyciągając od nich bezprawnie kasę -> powstaje afera -> przyjeżdża TVN, robi program i na nim zarabia.

Wniosek?

TVN zarabia na już wydymanych kierowcach. Dobrze, że to nie oni im płacą.
Zgłoś
Avatar
olex 2014-04-30, 9:09
taa i zaraz pierdol ze on za to hajs ma niczym owsiak, ja uważam że to bohater narodowy, miejska od poczatku dzialalnosci z fotoradarami wali sb w chuja jak chce, a dzieki niemu moim zdaniem jest to pokazywane i negowane,

I co jak co ale poziom IQ i psów i tych miejskich w programie świetnie pokazany. tak jak zus i kosciol do rozjebania
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-04-30, 9:20
Dexter37 napisał/a:

" Bo jest różnica między fotoradarem ustawionym przed np. szkołą a jest różnica między takim ustawionym w szczerym polu bądź na drodze na której przekroczenie prędkości o 20km/h nie stanowi żadnego zagrożenia "

Mylisz się. Nie ma różnicy.

Z ciekawości tak tylko zerknąłem: "Data urodzenia: 02 Maj 1994"



Prawo jazdy mam jeżeli o to ci chodzi.

I moim zdaniem jest różnica, raz kierowca dostanie mandat z tamtego miejsca i już więcej tam szybko nie pojedzie. Albo chociaż będą sobie dawać znaki długimi i już ruch tam będzie odbywał się wolniej.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-04-30, 16:51
Cytat:

Prawo jazdy mam jeżeli o to ci chodzi.



I to mnie właśnie martwi...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-05-01, 19:39 77
Gdyby Pan Emil urodził się 65 milionów lat temu - byłby na pewno Zajebistozaurem, piwko dla niego i jego zajebistej inicjatywy!
Zgłoś
Avatar
Sajmonowski 2014-05-01, 19:57
Rudy...ale działa w dobrej sprawie. Dobrze
Zgłoś
Avatar
szymy 2014-05-01, 20:04 7
Jak on się rozkręcił przy kamerze TVNu
Zgłoś
Avatar
piotr7171 2014-05-01, 20:07
Dobrze że opisał tych skurwy..... z Suchania pierdolone dziady chowają radar w krzakach
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-05-01, 20:58 9
Zajebista inicjatywa hahaha...
Nie ma to jak piętnować wady najbardziej znienawidzonej formacji
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie