18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Fanatycy.com.pl
aaaaaaaaaaaaaa • 2020-07-06, 19:23
Wiem... rzygamy już polityką.
Ale w ostatnim czasie pojawił się fanatyk antytrzaskowski w tym temacie https://www.sadistic.pl/dobra-zmiana-vt519932.htm?fbclid=IwAR2pLC54qnpiRS-VcTpWP28Ac7JTqdT9SDnk8GLyk8VUeEQjDK09Ce-nlvE

Nie tylko tacy fanatycy są wśród nas.
Zwolennik PAD postanowił wesprzeć swojego kandydata, miał prawo.




Nie każdemu to się spodobało...



Ciężko będzie złapać sprawców, ale jeśli się uda, to mam nadzieję, że im dopie**olą.... mimo, że nie jestem wyborcą PAD.
Zwykłe sk***ysyństwo.

Bonusik świeżutki z dziś. Już na kołach ;)


2020-07-06, 22:39
@Kulabambula

Usuń to k***a...
Albo nie usuwaj, tylko zrób lajwa z wejścia ekipy... :homer:

2020-07-06, 22:46
Trzaskowski zawsze kłamał i kłamie dlatego wybieram Dudę :->

2020-07-06, 22:46
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

@Kulabambula
Usuń to k***a...
Albo nie usuwaj, tylko zrób lajwa z wejścia ekipy...



Za to w Brazylii byś tylko bambusem po dłoniach dostał od panów w klapeczkach.Ale u nas za takie coś jest szansa,że wyjebią Ci drzwi o 6 rano.Tak czy siak a hoj przygodo...

2020-07-06, 22:55
Do wszystkich miłośników Konfederacji. Niestety trzeba głosować na Trzaskowskiego. Jego wygrana osłabi PiS, a słaby pis to silna Konfa.
Sam Trzaskowski nie wprowadzi nic mając większość sejmową dla pisu ale przynajmniej będzie tych debili blokował.

2020-07-06, 22:58
pazuzu napisał/a:

Jesteś żałosny ale pewnie oglądasz tvpis to nic nie wiesz ambergold wałek na 800mln a co powiesz na walki pisu, skoki ponad 4mld!! Afera getback 2.5mld!! A ty wyskakujesz z ambergold z marnymi 800mln



A co powiesz o prawie 300 mld z VAT. Moj znajomy ma firmę transportową i mówił że jeedna naczepę w spedycji z nutellą ponad 10 razy przewoził za granicę i spowrotem. Jestes po wcem zapewne więc możesz się nie domyślać(bo myślenie to nie wasza mocna strona) ale właśnie tak j***li Polskę na VAT. I tu mówię tylko o jednym przypadku. Dlaczego loty Orlenu i inne spółki skarbu państwa za po były nie opłacalne(przygotowywane do prywatyzacji) a teraz znoszą złote jaja?

sa...........el
2020-07-06, 22:58
Z obserwacji zauważyłem, że na wybory chodzi głupi plebs, który myśli, że coś zmieni. Jeszcze coś pie**olą o obowiązku i wolności wyboru, kiedy i tak 3/4 narodu zaprogramowane jest przez mass media i wychodzą potem takie kwiatki jak wyżej. Ludzie, możecie wziąć moją radę do serca, albo wsadzić sobie ją w dupę, ale lepiej być pragmatykiem i mieć wyj***ne na to wszystko i zwłaszcza na to co mówią ludzie, tv, celebryci, nawet ludzie nie wiadomo jak bardzo wykształceni, bo to całe gówno wyszło właśnie od nich. Weźcie k***a w końcu sprawy we własne ręce i nie traćcie czasu na pierdoły, bo jakiś Duda czy Trzaskowski wam nie pomoże, a prędzej dopie**oli taką ustawę, że się posracie kukurydzą z biedronki. Jeżeli macie wyj***ne w moje słowa, to też dobrze, jakiś to cień buntu, w ospałym, ociemniałym i ociężałym społeczeństwie.

2020-07-06, 23:03
T0B1 napisał/a:

Uwaga, za czasów PO utopiłem w Amber Gold 0 PLN - myślisz, że jak poproszę to Andziej wypłaci mi jakieś odszkodowanie?



Nie utopiłeś to Andziej nie wypłaci, ewentualnie dostanie twoja stara że się urodziła i ciebie wypluła.

St...........on
2020-07-06, 23:10
Hahahaha na drugi raz na starze niech Anżeja zamontujo :amused:

NataliaW napisał/a:

A co powiesz o prawie 300 mld z VAT. Moj znajomy ma firmę transportową i mówił że jeedna naczepę w spedycji z nutellą ponad 10 razy przewoził za granicę i spowrotem. Jestes po wcem zapewne więc możesz się nie domyślać(bo myślenie to nie wasza mocna strona) ale właśnie tak j***li Polskę na VAT. I tu mówię tylko o jednym przypadku. Dlaczego loty Orlenu i inne spółki skarbu państwa za po były nie opłacalne(przygotowywane do prywatyzacji) a teraz znoszą złote jaja?



Hahahaha złote jaja? Lot? hjahahaahhahha!!! nieźle działa ta propaganda TVP. A czemu niedawno piloci i personel naziemny lotu strajkowali? ty z ch*ja spadłeś?

2020-07-06, 23:11
k***a nawet tutaj, już nie można w spokoju pooglądać rozpie**olu w Murice czy gościa rozjezdzanego przez pociąg. Dajcie sobie spokój z polityką, przynajmniej tutaj, proszę.

sa...........os
2020-07-06, 23:14
satariel napisał/a:

Z obserwacji zauważyłem, że na wybory chodzi głupi plebs, który myśli, że coś zmieni. Jeszcze coś pie**olą o obowiązku i wolności wyboru, kiedy i tak 3/4 narodu zaprogramowane jest przez mass media i wychodzą potem takie kwiatki jak wyżej. Ludzie, możecie wziąć moją radę do serca, albo wsadzić sobie ją w dupę, ale lepiej być pragmatykiem i mieć wyj***ne na to wszystko i zwłaszcza na to co mówią ludzie, tv, celebryci, nawet ludzie nie wiadomo jak bardzo wykształceni, bo to całe gówno wyszło właśnie od nich. Weźcie k***a w końcu sprawy we własne ręce i nie traćcie czasu na pierdoły, bo jakiś Duda czy Trzaskowski wam nie pomoże, a prędzej dopie**oli taką ustawę, że się posracie kukurydzą z biedronki. Jeżeli macie wyj***ne w moje słowa, to też dobrze, jakiś to cień buntu, w ospałym, ociemniałym i ociężałym społeczeństwie.



Ironia. Ynteligencja pie**oli wybory, bo "głos jednostki nic nie zmienia". Ale ostatecznie ten zjednoczony, jak to określiłeś, "głupi plebs" nadaje kierunek świata.

St...........on
2020-07-06, 23:22
Jak widzę takich pojebów co wszędzie wpie**alaja Anżeja i Czosnoskiego to sam bym z checia wyj***ł tego matiza. Sk***iel doj***ł jeszcze polską flagę zamiast zydowskiej.

2020-07-06, 23:26
alexandrus napisał/a:

Jak widzę takich pojebów co wszędzie wpie**alaja Anżeja i Czosnoskiego to sam bym z checia wyj***ł tego matiza. Sk***iel doj***ł jeszcze polską flagę zamiast zydowskiej.



Ale co ci przeszkadza? Ktoś chce i ma taką potrzeba to niech się nakręca, nie moja sprawa jedni wieszają na maja flagi inni nie, jedni sobie powieszą baner z politykiem inni nie, jeżeli ktoś ma inne zdanie niż ja to mogę z nim pogadać i tyle, naprawdę odpie**ala niektórym tak, że powinni kaftan dostać.

2020-07-06, 23:27
alexandrus napisał/a:

Hahahaha na drugi raz na starze niech Anżeja zamontujo
Hahahaha złote jaja? Lot? hjahahaahhahha!!! nieźle działa ta propaganda TVP. A czemu niedawno piloci i personel naziemny lotu strajkowali? ty z ch*ja spadłeś?



Sprawdź imbecylu ile wyniki finansowe lotu za po i za PiS. Sprawdź w jakim źródle chcesz i nie ośmieszają się głombie

2020-07-06, 23:33
Napiszcie tu teraz wszyscy, że to o czym tu pie**olicie to sarkazm :-?

2020-07-06, 23:39
NataliaW napisał/a:

A co powiesz o prawie 300 mld z VAT. Moj znajomy ma firmę transportową i mówił że jeedna naczepę w spedycji z nutellą ponad 10 razy przewoził za granicę i spowrotem. Jestes po wcem zapewne więc możesz się nie domyślać(bo myślenie to nie wasza mocna strona) ale właśnie tak j***li Polskę na VAT. I tu mówię tylko o jednym przypadku. Dlaczego loty Orlenu i inne spółki skarbu państwa za po były nie opłacalne(przygotowywane do prywatyzacji) a teraz znoszą złote jaja?



Zapewne masz na myśli "lukę w VAT" gdzie niby start w ciągu 10 lat wynosiły 250mld, oczywiście to jest naginanie faktów i statystyki ale idąc tym samym wyliczeniem pis przej***l 87mld w 3 lata więc nie są lepsi :-)