18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Fanatycy.com.pl
aaaaaaaaaaaaaa • 2020-07-06, 19:23
Wiem... rzygamy już polityką.
Ale w ostatnim czasie pojawił się fanatyk antytrzaskowski w tym temacie https://www.sadistic.pl/dobra-zmiana-vt519932.htm?fbclid=IwAR2pLC54qnpiRS-VcTpWP28Ac7JTqdT9SDnk8GLyk8VUeEQjDK09Ce-nlvE

Nie tylko tacy fanatycy są wśród nas.
Zwolennik PAD postanowił wesprzeć swojego kandydata, miał prawo.




Nie każdemu to się spodobało...



Ciężko będzie złapać sprawców, ale jeśli się uda, to mam nadzieję, że im dopie**olą.... mimo, że nie jestem wyborcą PAD.
Zwykłe sk***ysyństwo.

Bonusik świeżutki z dziś. Już na kołach ;)


2020-07-06, 19:28
Dziwne. Na tylnym siedzeniu powinien być prezes.

2020-07-06, 19:31
Za głupotę się płaci. I ch*j z nim.

2020-07-06, 19:52
dobra ,to moja robota ,pijany byłem a ch*j mnie sprowokował

trasa turek- małoszyna

2020-07-06, 20:00
Ja sie nie znam na polityce ale bliżej mi do podświadomie do środowiska patriotycznego ... gdzie wzorcem jest ktoś pokroju Witolda Pileckiego a nie TW "Bolek" i koledzy od "fasolki po bretońsku". k***a czy wy sobie zdajecie sprawę że koleś sprzedawał kolegów z którymi jadł obiad w stołówce za 500 zł ?!! Tego to nawet chyba neandertalczycy nie robili. To się nie miesci w głowie.

2020-07-06, 20:01
Gdyby samochód na ostatnim zdjęciu przemalować na barwy policyjne, to Duda fajnie by wyglądał z tyłu.

2020-07-06, 20:29
Głosuję na Andrzeja Dudę, to naprawdę mój Prezydent. Nie wiem... PO pozwalało na Amber Gold i.in. a część z was to popiera, tragiczne to jest.

2020-07-06, 20:53
mar173 napisał/a:

Głosuję na Andrzeja Dudę, to naprawdę mój Prezydent.


To weź go sobie.
mar173 napisał/a:

Nie wiem... PO pozwalało na Amber Gold i.in. a część z was to popiera, tragiczne to jest.


Na pazerności Szumowskiego dorobili się jego krewni i koledzy, a na niegospodarności debila Sasina zarobiła niemiecka firma, 70 mln złotych na karty do głosowania na wybory, które się nie odbyły. Gdyby to wszystko zsumować okazałoby się, że oni niczym się nie różnią. Dlatego pie**olę, moje wybory skończyły się na pierwszej turze.

2020-07-06, 21:00
mar173 napisał/a:

Głosuję na Andrzeja Dudę, to naprawdę mój Prezydent. Nie wiem... PO pozwalało na Amber Gold i.in. a część z was to popiera, tragiczne to jest.



Jesteś żałosny ale pewnie oglądasz tvpis to nic nie wiesz ambergold wałek na 800mln a co powiesz na walki pisu, skoki ponad 4mld!! Afera getback 2.5mld!! A ty wyskakujesz z ambergold z marnymi 800mln

2020-07-06, 21:37
Ludziom ładnie odpie**ala, gdy ktoś ma inne zdanie niż oni, jeżeli kogoś piecze dupa to niech postawi obok auto z trzaskowskim a nie k***a niszczyć czyjaś własność to pokazuje jakich mamy debili przy urnach.

2020-07-06, 22:02
W sumie to bardzo dobrze

Zi...........in
2020-07-06, 22:21
Jeszcze obok stoisko z maścią na ból dupy i gościu zostaje milionerem.

2020-07-06, 22:26
Że dwóch idiotów walczy o stołek to w zasadzie jest naturalne.
Ale to że kolejne tysiące jeszcze większych idiotów gotowi są sobie oczy wydrapać bo ten głosuje na tego złego to już jest patologia do kwadratu.

Tu mamy przykład jednego idioty który odpie**olił swoje auto i innego który marnował energie żeby wrogowi z obcego plemienia wywrócić te auto. Mamy też kilkunastu idiotów w komentarzach pie**olących o tvpis, tnv, pedałach, +500 i innych gównianych nic nie znaczących tematach.

2020-07-06, 22:31
mar173 napisał/a:

Głosuję na Andrzeja Dudę, to naprawdę mój Prezydent. Nie wiem... PO pozwalało na Amber Gold i.in. a część z was to popiera, tragiczne to jest.



Uwaga, za czasów PO utopiłem w Amber Gold 0 PLN - myślisz, że jak poproszę to Andziej wypłaci mi jakieś odszkodowanie?

2020-07-06, 22:37
Jębać dude!