18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Fanatycy.com.pl
aaaaaaaaaaaaaa • 2020-07-06, 19:23
Wiem... rzygamy już polityką.
Ale w ostatnim czasie pojawił się fanatyk antytrzaskowski w tym temacie https://www.sadistic.pl/dobra-zmiana-vt519932.htm?fbclid=IwAR2pLC54qnpiRS-VcTpWP28Ac7JTqdT9SDnk8GLyk8VUeEQjDK09Ce-nlvE

Nie tylko tacy fanatycy są wśród nas.
Zwolennik PAD postanowił wesprzeć swojego kandydata, miał prawo.




Nie każdemu to się spodobało...



Ciężko będzie złapać sprawców, ale jeśli się uda, to mam nadzieję, że im dopie**olą.... mimo, że nie jestem wyborcą PAD.
Zwykłe sk***ysyństwo.

Bonusik świeżutki z dziś. Już na kołach ;)


2020-07-06, 23:49
Dzial Polityka i Religia zostal doklejony do strony glownej? Czy moze cos popie**olilem?

2020-07-07, 00:18
Jestem w szoku! Wchodze na lewacki joemonster a tam od ch*ja filmikow szkalujacych Dude, same pie**olone lewusy a tutaj na sadolu, gdzie ludzie ogladaja obdzieranie ze skory, mozgi rozj***ne na ulicach i wiertla w ku*asach panuja prawicowe poglady. Szacuneczek i piwko.

2020-07-07, 00:37
Czekajcie. Jaki opie**ol ? Gość stoi autem na terenie zielonym, wygląda na to że w lesie - auto do odholowania przez policję/straż miejską/straż leśną ! I ch*j MU W ZAD! Auto wyj***ć na dach, zgłosić że wrak i niech właściciel PŁACI!

2020-07-07, 01:10
w tej kampanii można zaobserwować wzajemne szczucie najwidoczniej to najlepiej podnosi słupki procentowe masowe duraczenie w radiu tv filmach nawet serialach i show biznesie w połączeniu z socjotechnikami z prostych ludzi robi fanatyków nienawiści co jest bardzo przykre

2020-07-07, 04:14
Jeszcze bym ch*ja spalił!

2020-07-07, 06:26
PAD h*j zanim Matiego szkoda...