18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Film o Polsce Dla Polaków
MarGunio • 2011-12-27, 13:30

Wstawiam ten Film ponieważ jestem ciekaw waszej reakcji

a o to Kilka słów od Autora filmu :

UWAGA!
Film powstał w celach humorystycznych
i nie ma na celu obrażania kogokolwiek!
Ani propagowaniu nienawiści
do mniejszości narodowych!
Wszystko co się w nim znalazło zostało
totalnie wymyślone, a żydzi są OK
i trzeba ich kochać, gdyż
chcą oni jedynie naszego dobra, wszelkiego dobra:)"
Zgłoś
Avatar
Xesis 2011-12-28, 1:22 1
robal007 napisał/a:

Nie mam pojęcia po jaki chuj za każdym razem do polskiego patriotyzmu przykleja się łatkę pobożnego katola... Na co to komu?



nie widzi mi się kościół za bardzo... jako złodziejska instytucja..
ale prawda jest taka, że to on trzymał Polskę w kupie w ciężkich
chwilach...

robal007 napisał/a:

A poza tym kim jest patriota w dzisiejszych czasach?? Człowiekiem który wyrzuca śmieci do kosza zamiast obok żeby nie niszczyć środowiska naturalnego?
Dziś nie ma patriotyzmu, tak samo jak nie ma zjednoczenia wśród ludzi.
Polacy potrafią się zjednoczyć jak mają się z kim walczyć o niepodległość czy inne górnolotne cele.
A kiedy mamy pokój to człowiek zeżarłby ze smakiem innego człowieka żeby móc się jeszcze więcej nawpierdalać.



Tak jak było napisane wyżej... większość "narodu" to telewizyjne bydło -_- wszystko w Polsce drożeje. przepisy zmieniają się na niekorzyść Polaków.. u góry walka o stołki...
teraz Polak dla Polaka wrogiem.. i będziemy najpierw walczyć
przeciw sobie. Motłoch ogłupiony z ludźmi świadomymi..
dopiero później rewolucja ;/
ale nikt kurwa dupy nie ruszy! szkoda, że jestem tylko mięsem
armatnim dla powstania a nie liderem T-T
Zgłoś
Avatar
OFF 2011-12-28, 1:45 9


Obrazek powstał w celach humorystycznych
i nie ma na celu obrażania kogokolwiek!
Ani propagowaniu nienawiści
do mniejszości narodowych!
Wszystko co się w nim znalazło zostało
totalnie wymyślone, a żydzi i politycy są OK
i trzeba ich kochać, gdyż
chcą oni jedynie naszego dobra, wszelkiego dobra:)
Zgłoś
Avatar
Dzawor 2011-12-28, 2:03
Jak ja Ty garbatych nosów nienawidzę..
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2011-12-28, 2:16
Taka jest prawda, tak jest w Polsce, tu każdy każdego rucha, a żeby ta osoba żyła na jakimś poziomie musi zacząć ruchać wszystkich i takim sposobem się wybije, to są kpiny co się tu wyprawia, ceny paliw itd. Sam sprzedałem samochód bo nie stać mnie na jego utrzymanie. Wole zatankować piwka do brzuszka
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2011-12-28, 2:19
Wie ktoś jak przelać nienawiść do żydków w czyn, ale jakiś humanitarny sposób (humanitarny jak karpie w święta).
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2011-12-28, 2:57
Kogo pokurwiło do tego stopnia, że wrzuca tu jakiś kolejny pro filmik, który trwa 15 minut z nadzieją, że ktoś to obejrzy?
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2011-12-28, 3:08
Na ale muzyka mnie wkurwia
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2011-12-28, 10:49 2
Hm chyba jestem za glupi zeby zrozumiec, ale kto to jest ta czarownica, ktora daje kolczate? I kto to jest ten nieproszony. Kochani Kazik Wielki zaprosil nam tu zydow, wiec sa proszeni jak najbardziej, Reszte odsylam do lektury "Bochiń" Konwickiego. W ogole to nie rozumiem po co ktos produkuje taki stek bzdur????????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś
Avatar
clemenza 2011-12-28, 11:07
ehh Bolka to tylko zajebać !
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2011-12-28, 11:11
bo problem polega na tym, że brak nam wodza który by pacyfikację plagi narodów rozpoczął.
Zgłoś
Avatar
Miya 2011-12-28, 11:32
I zaczyna się wszystko od nowa. Pojawił się nowy film, te same gęby plują się o wszystko i nic. Zwracam honor tym, którzy wypowiadają się z sensem, nie będę Was wymieniał z nicków bo nie ma takiej potrzeby.

Tak więc po raz kolejny odczarujmy rzeczywistość.

Po pierwsze, wszyscy czują się sterowani, manipulowani, kierowani niewidzialną ręką nie ważne już kogo. I nawet nie jest to ważne. Płaczecie, że Żydzi, że Masoneria i chust wie co jeszcze. Zbieracie się w internecie, wołacie o przywódcę nowego powstania... tylko jakiego do cholery powstania? Ktoś mądrze napisał, że Polacy potrafią się łączyć tylko do walki przeciw czemuś, w imię wyższych ideałów. Tylko, że również poza nielicznymi to nikt tu nawet nie wie z kim i o co będzie walczył. Żeby było lepiej? Dobrze, nie ma sprawy. Walczmy żeby było lepiej. Tylko, że obalenie rządu nie sprawi, że będzie lepiej. Chcecie walczyć? Ruszcie dupy, spędźcie długie lata na studiowaniu mądrych książek, na rozmawianiu z ludźmi, których nie lubicie. Wyróbcie w sobie opozycyjne do rzeczywistości stanowisko poparte wiedzą i doświadczeniem a nie polską martyrologią. Wiecie czemu kiedyś te wszystkie powstania dochodziły do skutku, czemu większość się wygrywało? Bo walczyło się o życie i lepszy byt z wrogiem, którego się widziało i rozumiało. Teraz to wszyscy walczą ze wszystkimi o wszystko a co za tym idzie ostatecznie o nic.
Po drugie - problematyka Żydów. Tak, problemem polski są Żydzi a raczej ich brak. Prosty przykład - po II wojnie światowej nie było chętnych na świecie żeby zająć się tym narodem. Nie było poza Ameryką. To oni byli jednym z czynników krzewienia demokracji a dodatkowo jednym z najważniejszych tworzenia stałej i funkcjonalnej bankowości. Ludzie ich nienawidzą bo zwyczajnie nie ma już kogo nienawidzić. A nienawidzić siebie za niewiedzę i szczekanie póki łańcuch przy budzie trzyma po prostu nie wypada, prawda?
Zgłoś
Avatar
torpeda1 2011-12-28, 11:37
Słuchajcie..... Zaczyna robić się niesmacznie...Jaka jest idea tego serwisu?" Codzienna dawka czarnego humoru", a gdzie humor w tym poście mamy? Admini, wykasujcie ten filmik, bo na chuj nam taka cięta dyskusja tutaj?Nie pasuje, to wypierdalać na strony, które przedstawione mieliście w ww filmiku, tam na żydowskie ścierwo możecie narzekać do oporu.
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-12-28, 12:57 1
kudlaty1125 napisał/a:


Kurwa mać, jak oglądam tego typu filmiki to zaczynam się zastanawiać, skoro żydzi są tak wchuj zajebiści i wszechwładni, to dlaczego by nie zostać żydem, przecież oni rządzą całym światem, albo i nawet wszechświatem



dlaczego? bo za glupi jestes

@cisek666
po pierwszy 3 slowach twojej wypowiedzi juz wiadomo, ze jestes lemingiem;P

@WhyMe
rozwiazanie na ten problem jest proste, zlikwidowac socjalizm. teraz mamy system kontroli odgornej, ludzie na szczycie sobie kradna, biedniejszym musza zaciskac pasa, zeby byly pieniadze, to biedniejsi tez zaczynaja kombinowac na czarno, bo musza splacac stale rosnace podatki, i rozne kosztowne regulacje, sluzace wysoko postawionym do trzymania monopolu.
to nie sa kpiny, to sa prawa socjalizmu, kpina jest, ze niektore pojeby jeszcze popieraja takie twory jak na przyklad unia europejska. albo polityke tuska... albo kaczynskiego... albo reszty tych pojebow

@Blade ziele
jest taki jeden, nazywa sie janusz korwin mikke. on ma leb i gotowe rozwiazania, mowi prawde, zamiast kolorowac jak reszta i jako jedyny w polskiej polityce, jest na tyle niepoprawny politycznie ze moglby cos zrobic
Zgłoś
Avatar
Miya 2011-12-28, 13:57
lapps napisał/a:



jest taki jeden, nazywa sie janusz korwin mikke. on ma leb i gotowe rozwiazania, mowi prawde, zamiast kolorowac jak reszta i jako jedyny w polskiej polityce, jest na tyle niepoprawny politycznie ze moglby cos zrobic



Na przykład kazać naszym matkom, żonom, siostrom i koleżankom siedzieć w kuchni. I utrzymywać rodzinę z jednej pensji.
Zgłoś
Avatar
j................3 2011-12-28, 14:32
cyklon nie był be był całkiem cacy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie