18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Film o Polsce Dla Polaków
MarGunio • 2011-12-27, 13:30

Wstawiam ten Film ponieważ jestem ciekaw waszej reakcji

a o to Kilka słów od Autora filmu :

UWAGA!
Film powstał w celach humorystycznych
i nie ma na celu obrażania kogokolwiek!
Ani propagowaniu nienawiści
do mniejszości narodowych!
Wszystko co się w nim znalazło zostało
totalnie wymyślone, a żydzi są OK
i trzeba ich kochać, gdyż
chcą oni jedynie naszego dobra, wszelkiego dobra:)"
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2011-12-28, 14:49 1
Jebać wszystkich! A tak poza tym to za komuny było lepiej? Powiedz to matce Staszka Pyjasa i matce Popiełuszki.
Zgłoś
Avatar
P................y 2011-12-28, 18:55 2
Do cymbała który wrzucił ten filmik i idiotów "prawdziwych polaków" którzy zapiwkowali ten niedojebany wyróżniony komentarz niejakiego FryzjerZG:

Macie rację, problemem Polski są: Żydzi (plus ukryci Żydzi), Niemcy, Ruscy, Cyganie, Węgrzy, Czesi, Łotysze, Arabowie, Francuzi, Hiszpanie, Portugalczycy, Włosi, Holendrzy, murzyni, Chińczycy (co chcieli nas wykiwać z autostradami), Turcy...
Wszyscy!!!
Wszyscy tylko nie WY! Wy chorzy z nienawiści do wszystkich i wszystkiego, wyznawcy Jarka jedynego, Jarka sprawiedliwego.
Wszyscy są winni waszej - naszej biedzie, nieudolności, głupocie, fanatyzmowi i innego tego typu syfu, wszyscy winni są Polskiego piekiełka.

Otto von Bismarck : "Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą."

A tu komentarz kogoś z kim się zgadzam w 100% (nie z tego portalu) :

"Ta grupa i dzisiejsze społeczeństwo polskie,to jak Rzeczpospolita przed rozbiorami...Jedni nienawidzą innych w imię innych poglądów i własnych korzyści...W 1772 roku jedni poprosili Rosję i Prusy, żeby zrobili porządek z przeciwnikami...Wtedy oni weszli do nas wyrżnęli jednych i drugich, zmazali Rzeczpospolitą z mapy świata i nastał SPOKÓJ...Polacy w nieszczęściu znów się pokochali... Teraz tylko pozostaje pytanie: Czy nasza historia musi się powtórzyć żebyśmy to ZROZUMIELI?"
Zgłoś
Avatar
dobi20 2011-12-28, 20:05
vimeo.com/32617405 - to sobie luknijcie
Zgłoś
Avatar
fibb 2011-12-28, 20:21 1
Pan dostaje 200 zł, jest chory i przekazuje pieniądze na papierosy i piwo...
Fakt wszystko drożeje, idąc na zakupy nie do końca napełni się koszyk a na kasie już widnieje liczba trzycyfrowa.
Film pokazuje biedę... Ale zastanówmy się. ile razy będąc pod sklepem "biedna" osoba podchodzi i prosi o odprowadzenie wózka, bo zbiera na jedzenie, a jak zaproponuje jej się chleb bądź trochę owoców to mówi: "spierdalaj, chce kasę"
W tym kraju panuje za duże rozdawnictwo. osoby które od samego początku nie trudziły się pracą pobierają zasiłki bo najzwyczajniej nie chce im się iść do pracy. Zasiłki powinny być przyznawane osobą chorym i niepełnosprawnym, aby zmusić osoby niepracujące aby się podniosły z kanapy i coś zrobiły dla tego kraju.
jeśli chodzi o sam patriotyzm. obecnie trwa wyścig kto jest większym patriotą.
każdy się nim nazywa. a panuje nieposzanowanie dla godła narodowego, hymnu.
Polak drugiego Polaka nie szanuje. strach wyjść na ulice w nocy jak i w dzień.
w szkołach uczą historii innych narodów. tysiące razy przemielą nauczyciele historie Grecji, Imperium Rzymskiego, dlaczego nie nauczą historii Polski, przy której inne kraje mogą się schować. Nasz kraj jest przepiękny, tak jak jego przeszłość.
Obecnie dzieciaki nieustannie uczą się angielskiego (bardzo dobrze), ale dla czego we własnym języku nie potrafią się wysłowić lub napisać prostego zdania?
Aby być patriotą nie trzeba poobszywać się naszywkami z orzełkiem albo flagą i drzeć się na całe gardło "POLSKA !!"
zacznijmy działać. Kupujmy Polskie produkty, aby wspierać polski przemysł, rolnictwo.
jak to powiedział Nikoś Dyzma: "to co Polskie, jest najlepsze"
wywalić z domu te wschodnie badziewie z napisem "wyprodukowane w CRL" i kupować to co nasze
Zgłoś
Avatar
widlow 2011-12-28, 21:48 7
Specjalnie się zalogowałem, bo tego znieść nie mogę. Mamy bandy pseudopatriotów w Toronto i Chicago, krzyczących jak to Żyd ciemięży naród polski- ale szorują kible i kładą asfalt poza Polską i to w krajach, gdzie poza Izraelem najwięcej jest Żydów. Znam takiego debila, co tylko opowiada o NWO i żydowskich spiskach, ale że czwórce dzieci życie zmarnował waląc w kocioł i nie umiejąc sobie poradzić z rodzicielstwem to już nie pomyśli! A gość z filmu na piwko i papierosy ma, ale kurwa dzieci to pewnie chodzą obdarte i klej niuchają! Sram na to czy Żydzi rządzą Światem czy nie! Na pewno za swoje życie odpowiadam ja, dlatego zapieprzam jako handlowiec, oszczędzam na funduszu inwestycyjnym każdy wolny pieniądz od 19 roku życia i marzę o domku na Mazurach. I nie śmiecę sobie mózgu a innym Internetu nienawiścią. Dla bandy frustratów, którzy przez problemy swojego marnego żywota muszą wyżyć się na Żydach mam tylko dwie rzeczy- mój lewy i prawy półdupek!
Tak! Chodziłem na marsz żywych, tak, zrywałem ze znajomymi 30-letnią warstwę ziemi z żydowskiej kwatery na cmentarzu w moim mieście; Ci ludzie dawali pracę moim i waszym przodkom, którzy niestety byli polskimi przydupami i sami nie potrafili nic zbudować ani stworzyć. Gdyby nie "Ci paskudni Żydzi" pewnie Polska byłaby w czarnej dupie, za Białorusią i Wybrzeżem Kości Słoniowej. jeśli chodzi o przemysł, kulturę i infrastrukturę. Jak z Was tacy patrioci, to idźcie spuścić wpierdol dilerowi, co zabija dzieci waszych sąsiadów, pozbierajcie butelki w parku, żeby maluchy się nie pocięły i weźcie się KURWA do roboty, bo Tusk ani Kaczyński nie rozwiną tego kraju!
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-01-10, 23:00
@Miya
nie zrozumiales, albo masz info z drugiej reki, nawet wiem czyjej:D

Jkm nie chce nikgogo zmuszac. to obecny rzad od 20 lat ci probuje narzucac jak najwiecej rzeczy. musisz sie ubezpieczac w panstwowym systemie nawet jak nie chcesz, musisz sie leczyc w panstwowym systemie nawet jak nie chcesz, mozesz brac tylko te rzeczy, ktore panstwo pozwoli ci brac. dodatkowo przymusowo musisz placic, za tych, ktorym pracowac sie nie chce. musisz zatrudniac nawet te osoby, ktore kiepsko beda spelnialy swoje zadanie, bo zaraz bedzie, ze szowinista czy nietolerancyjny. takie sa uroki socjalizmu. grupowa odpowiedzialnosc. w takim systemie naturalnym jest, ze czlowiek bedzie kombinowal, jak tu zrobic, zeby inni ponosili jego czesc odpowiedzialnosci, zeby on sie mogl obijac. a sposoby maja, przez pojebane prawo. no i widzimy swietne tego efekty u nas, w grecji, we wloszech, we francji itd.
jeszcze smieszne jest to: kazdy sie zgodzi, ze politycy kradna, ale wiekszosc spoleczenstwa chce systemu, w ktorym zbieramy grupowo jak najwiecej pieniedzy, zeby ci zlodzieje mogli je z korzyscia dla nas rozdysponowac, jeszcze dajemy im prawo zadluzac sie w naszym imieniu. barany

@widlow
co za idiota sie wezmie do roboty w systemie, w ktorym za prace zabieraja ci pieniadze, a za niepracowanie daja? a jezeli nie zmienimy polityki zadluzenia to nawet, jak sie wezmiemy do roboty, to bedziemy pracowac na obce konto, w postaci odsetek od naszego zadluzenia. nie wezmiesz sie za uczciwa robote, jesli wtedy musisz wiekszosc swojej wyplaty oddac obcym ludziom
Zgłoś
Avatar
widlow 2012-08-17, 23:28
lapps napisał/a:

@Miya
nie zrozumiales, albo masz info z drugiej reki, nawet wiem czyjej:D


Jkm nie chce nikgogo zmuszac. to obecny rzad od 20 lat ci probuje narzucac jak najwiecej rzeczy. musisz sie ubezpieczac w panstwowym systemie nawet jak nie chcesz, musisz sie leczyc w panstwowym systemie nawet jak nie chcesz, mozesz brac tylko te rzeczy, ktore panstwo pozwoli ci brac. dodatkowo przymusowo musisz placic, za tych, ktorym pracowac sie nie chce. musisz zatrudniac nawet te osoby, ktore kiepsko beda spelnialy swoje zadanie, bo zaraz bedzie, ze szowinista czy nietolerancyjny. takie sa uroki socjalizmu. grupowa odpowiedzialnosc. w takim systemie naturalnym jest, ze czlowiek bedzie kombinowal, jak tu zrobic, zeby inni ponosili jego czesc odpowiedzialnosci, zeby on sie mogl obijac. a sposoby maja, przez pojebane prawo. no i widzimy swietne tego efekty u nas, w grecji, we wloszech, we francji itd.
jeszcze smieszne jest to: kazdy sie zgodzi, ze politycy kradna, ale wiekszosc spoleczenstwa chce systemu, w ktorym zbieramy grupowo jak najwiecej pieniedzy, zeby ci zlodzieje mogli je z korzyscia dla nas rozdysponowac, jeszcze dajemy im prawo zadluzac sie w naszym imieniu. barany

@widlow
co za idiota sie wezmie do roboty w systemie, w ktorym za prace zabieraja ci pieniadze, a za niepracowanie daja? a jezeli nie zmienimy polityki zadluzenia to nawet, jak sie wezmiemy do roboty, to bedziemy pracowac na obce konto, w postaci odsetek od naszego zadluzenia. nie wezmiesz sie za uczciwa robote, jesli wtedy musisz wiekszosc swojej wyplaty oddac obcym ludziom



powiem Ci tyle, płacę co miesiąc około 1500 - 2000 zł podatku ucziciwie... I nie boli mnie to, jak mi brakuje to nie zastanawiam się jak tu wyjebać Państwo albo innych tylko, myślę jak więcej zarobić. Niestety, nie chcę kurwa płacić podatków ale muszę- wolę płacić na tą bandę, która nazywa mnie lemingiem żeby dostała zasiłki, niż zeby weszli mi do domu, ukradli wszystko, zgwałcili kobitę i ukradli co się da, bo chujom robić ani myśleć się nie chce.
Niestety nie jesteśmy wprowadzić systemu w którym każdy odpowiada za siebie i tylko siebie, tak jak nie da się wprowadzić komunizmu.
Jak pokonam swój alkoholizm i trochę bardziej mi się będzie chciało mam zamiar wziąć się za politykę. Zapraszam Cię do współpracy. Rzeczowa wymiana poglądów. Każdy mile widziany.
Zgłoś