18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Film o Polsce Dla Polaków
MarGunio • 2011-12-27, 13:30

Wstawiam ten Film ponieważ jestem ciekaw waszej reakcji

a o to Kilka słów od Autora filmu :

UWAGA!
Film powstał w celach humorystycznych
i nie ma na celu obrażania kogokolwiek!
Ani propagowaniu nienawiści
do mniejszości narodowych!
Wszystko co się w nim znalazło zostało
totalnie wymyślone, a żydzi są OK
i trzeba ich kochać, gdyż
chcą oni jedynie naszego dobra, wszelkiego dobra:)"
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2011-12-27, 13:34
ło kurwa ile czytania
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-12-27, 13:46 6
Nie chce mi się oglądać, ale po tym co napisałeś wnioskuję, że film wywoła totalną wojnę trolli w komentarzach...
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-12-27, 14:07 14
Na początku był śmieszny kabaret, można się pośmiać. Potem jakiś złomiarz, a po nim jakieś pierdolenie, które było zbyt głupie by czytać. Za samego 1 gościa dałbym piwko, w końcu śmieszny chłop, fajny kabaret prowadzi, ale później zrobiło się smętnie i chujowo.
Kurwa mać, jak oglądam tego typu filmiki to zaczynam się zastanawiać, skoro żydzi są tak wchuj zajebiści i wszechwładni, to dlaczego by nie zostać żydem, przecież oni rządzą całym światem, albo i nawet wszechświatem. Ale niestety kurwa nie jest tak pięknie, bo to tylko fanaberie jakichś kurwa debili.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2011-12-27, 15:35 47
kazdy kto uwaza ze Zydzi nie sa problemem Polski, albo jest telewizyjnym bydłem, motłochem, oglupionym do granic, albo Zydem.
Zgłoś
Avatar
snif 2011-12-27, 17:04
o kurwa puszyste i puchate powiadasz?
Zgłoś
Avatar
kaiel 2011-12-27, 17:47 2
jebać masonów i żydodoli
Zgłoś
Avatar
s................a 2011-12-27, 23:59 18
Jebać antysemitów
Zgłoś
Avatar
z................k 2011-12-28, 0:20
Ktoś wie może jaki jest tytuł piosenki która zaczyna się koło 12 minuty ??
Zgłoś
Avatar
rafal433 2011-12-28, 0:26
HAHAHA ten wiec w Warszawie zorganizowany przez Ruch Odrodzenia żydowskiego to był plan filmowy..... Ci antyterroryści to były grupy rekonstrukcyjne a replikami asg w łapach. Wiem bo mój kolega jest członkiem jednej z tych grup. Na plan filmowy wtargneli obrońcy Krzyża i skini i wtedy trzeba było wezwać prawdziwą policje
Zgłoś
Avatar
Zgrzytek 2011-12-28, 0:27
Najlepszy moment w 14:50
Zgłoś
Avatar
cisek666 2011-12-28, 0:30 3
Teoria spiskowa dziejów...
Ej a macie tą wersję z lobby pedałów kontrolującym przemysł naftowy?
Zgłoś
Avatar
Nearr 2011-12-28, 0:34 5
-ma pan jakiś opał ?
-no mam żonę
Zgłoś
Avatar
Legon 2011-12-28, 0:36 2
ja powiem tak nie powinno byc takiego tematu na tym forum gdyz jak widac powyzej (i na pewno pod moim komentarzem bedzie to samo) wypowiedzialy sie wybitnie znani fachowcy z gimnazjum albo ludzie (jak ja to nazywam) ktorzy urodzili sie bez mozgu (wnioskujac z tych komentarzy jedyna normalna osoba jest FryzjerZG) , nawiazujac do filmiku za czasow PRL'u po studiach mialo sie prace, teraz po studiach ALE tez po znajomosci mozna miec taka prace , albo majac doswiadczenie ... a co do zydow to powiem tak oni jak i ich przeciwnicy powinni sie leczyc i to od zaraz
Zgłoś
Avatar
r................7 2011-12-28, 0:44 2
Nie mam pojęcia po jaki chuj za każdym razem do polskiego patriotyzmu przykleja się łatkę pobożnego katola... Na co to komu?
A poza tym kim jest patriota w dzisiejszych czasach?? Człowiekiem który wyrzuca śmieci do kosza zamiast obok żeby nie niszczyć środowiska naturalnego?
Dziś nie ma patriotyzmu, tak samo jak nie ma zjednoczenia wśród ludzi.
Polacy potrafią się zjednoczyć jak mają się z kim walczyć o niepodległość czy inne górnolotne cele.
A kiedy mamy pokój to człowiek zeżarłby ze smakiem innego człowieka żeby móc się jeszcze więcej nawpierdalać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie