18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
czytając książkę z życia tego australijskiego kryminalisty znalazłem kilka kwiatków, cała książka jest zajebista polecam

Historia z dzieciństwa:
"Kiedyś, gdy mój tata był jeszcze młody, zaczął podejrzewać sąsiadów, że znęcają się nad swoim psem. Za każdym razem, kiedy zaglądał przez płot, wydawało mu się, że zwierzę jest coraz chudsze. Poskarżył się sąsiadom i powiedział, że nienawidzi okrucieństwa wobec zwierząt. Ciągle ich pytał, czy nakarmili psa, a oni zaklinali się, że tak. Jednak pies cały czas wyglądał, jak sama skóra i kości, więc pewnego dnia tata nie mógł już tego znieść. Przeskoczył przez płot, postraszył sąsiada, że mu wpie*doli, a potem zabrał psa i go utopił, żeby ulżyć niedoli biedaka. To był pierwszy raz, gdy mój tatko widział charta angielskiego."

Rosyjska Ruletka:
"Azjaci są dobrymi graczami, ponieważ mają inne podejście do śmierci, ale w końcu oni też polegają na odwadze, poczuciu szczęścia i honorze. Dlatego właśnie żaden z nich w pojedynku ze mną nie wytrwał dłużej niż trzy rundy. Stawki rosły po każdej rundzie. Obiecano mi określoną kwotę za wejście do gry. Wygrywałem od czterech do sześciu tysięcy dolców, jak doszedłem do rundy trzeciej. Kiedyś zarobiłem nawet osiem tysięcy. Z jednej strony to była łatwa forsa. Ale wygrywałem tylko po kilka razy. Po prostu nie ufałem tym cwanym sku*wielom. Trudno wyjaśnić w rozsądny sposób, czym jest szalona gra. Większość Żół*ków wchodziła do gry z powodu zakładów, jednak prawdziwym powodem było to, że chcieli zobaczyć, jak któryś z graczy rozwala sobie łeb. Często się zastanawiałem, co by zrobili, gdyby ktoś odstrzelił sobie pałę... czy zakopaliby ciało, czy je zżarli."



Jako bonus film z autorem:

Zgłoś
Avatar
Sparkus666 2013-06-17, 0:09 5
Daj więcej cytatów!
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-06-17, 11:25 2
film nie jest zły
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-06-18, 15:51 2
polecam obejrzeć film "Chopper" biografia Marka
Zgłoś
Avatar
lolonzo 2013-06-18, 16:50
Podobny do tego typa nie lubił Jana Rodzenia
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-06-18, 16:50 2
Prawdziwy sadysta - rabował i zabijał bez skrupułów, a teraz bije kasę wciskając opowiastki o tym frajerom i kolegom "po fachu".
Aprobata dla tego skurwiela to gruba przesada, jedyne na co zasługuje to szybki przerób na nawóz.
Niech mu ziemia ciężką będzie, chuj
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2013-06-18, 17:03
Oglądałem film ;d prze chuj gości mimo że był mordercą podziwiam typa ;d
Zgłoś
Avatar
Donencjusz 2013-06-18, 17:23
Jest o nim film, wg mnie zajebisty.
A jeżeli chodzi o książkę to również ciekawa, gościu zajebał wielu dilerów i innych ścierw więc jak dla mnie same plusy.

No i upierdolił sobie uszy
Zgłoś
Avatar
HeaveN 2013-06-18, 17:38 1
Po chuj cenzurować słowo "żółtek" ?
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-06-18, 18:28
ten kolo ze zrzutu filmiku to nie młody wałęsa?
Zgłoś
Avatar
2zlote 2013-06-18, 19:09 4
jak ktoś lubi tematykę psycho więźniów to polecam film "Bronson"

filmweb.pl/film/Bronson-2008-480582
Zgłoś