18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
o................i 2015-02-21, 16:50 37
a nie jest to po prostu stroik??
Zgłoś
Avatar
NikeR 2015-02-21, 16:50
Bo to jest stroik
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2015-02-21, 16:51 1
oczami30latki napisał/a:

a nie jest to po prostu stroik??


Tego to się domyśliłem, ale jak on kurwa kluczami steruje...???
Zgłoś
Avatar
A................C 2015-02-21, 17:15 62
Jak to jak? Rencami mechanicznymi.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2015-02-21, 17:28 23
Kobiety Cię totalnie rozjebały ASAKKU jeżeli chodzi o wiedzę techniczną
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2015-02-21, 17:30 2
Czyli tak... samo stroi, za niedługo będzie samo uderzało w odpowiednią strunę i wciskało na odpowiednich progach, a gitarzyście pozostanie tylko trzymanie gitary i wydurnianie się A dawniej trzeba było stroić "na słuch"... jak to się szybko zmienia
A ma to inne strojenia czy tylko podstawowe
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2015-02-21, 17:43
bloodwar napisał/a:

Kobiety Cię totalnie rozjebały ASAKKU jeżeli chodzi o wiedzę techniczną


Chwilunia... Jeszcze żadna nie napisała jak to ustrojstwo działa, że zdalnie steruje kluczami...
Jednak miło, że kobitki się trochę na wiosełkach znają... Miłe zaskoczenie... Serio...
Zgłoś
Avatar
o................i 2015-02-21, 17:49 2
wszyscy tacy "mondrzy"
tu jest więcej informacji jak to działa i skąd to
infomusic.pl/gitara/artykul/36184,gibson-mid-etune-system-automatyczne...

edit:ASAKKU Ty leniu... cały czas zbieram się, aby kupić własne, więc grzebię to tu, to tam - i ile ludzi tyle pomysłów na czym najlepiej zacząć

i nie ma całowania
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2015-02-21, 17:52
oczami30latki napisał/a:

wszyscy tacy "mondrzy"
tu jest więcej informacji jak to działa i skąd to
infomusic.pl/gitara/artykul/36184,gibson-mid-etune-system-automatyczne...


Dzięki... wiedziałem, że się skusisz na kopanie w necie po moim poście, bo mi się zwyczajnie nie chciało... :*
Zgłoś
Avatar
Szywski_Snb 2015-02-21, 18:14 4
Kolejny bajer do strojenia gitary dla gitarzystów bez słuchu muzycznego. Jak się ma słuch to w 15 sekund się nastroi wiosło.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2015-02-21, 18:48
oczami30latki napisał/a:

tyle pomysłów na czym najlepiej zacząć


Polecam klasyczną na dzień dobry, ponieważ jak ją opanujesz to na każdej zagrasz a na elektryku, to już w ogóle będzie dla Ciebie szok, że da się tak "łatwo"...

PS: Może być i bez całowania, skoro się upierasz...
Zgłoś
Avatar
o................i 2015-02-21, 19:37 3
@up
Bo właśnie na elektryku chciałabym ostatecznie grać i znajomy mi powiedział, że lepiej od razu zacząć nauczyć się grać na takiej, na której chce się skończyć...
A wychodzę z założenia, że jak człowiek uczy się grać na gitarze to nie po to aby brzdąkać, ale aby napierdalać...
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2015-02-21, 19:52 8
oczami30latki napisał/a:

nie po to aby brzdąkać, ale aby napierdalać


Może się nie znam, ale brzdąkać na klasycznej, to trochę nietrafne stwierdzenie... Nauka "od razu" na elektrycznej, to jak dla mnie jest pomyłka, bo podstawowe riffy łatwo napierdalać, ale już o solówkach możesz zapomnieć...
Spójrz dla przykładu na tego kolesia (niejaki Tobias Rauscher) co odpierdala z "pudłem" (akustykiem, choć mogę się mylić, bo ekspertę nie jestem) i uwierz mi, że choćby nigdy w rękach nie miał elektrycznej, to napierdalałby na niej jak opetany i to bez większego wysiłku:
Zgłoś
Avatar
TheMozg01 2015-02-21, 20:18 2
Ja zaczynałem na elektrycznej i później na akustyku problemu nie miałem Na klasycznej grać nie zamierzałem nigdy. Także takie pierdolenie, chcesz grać, graj na takiej na jakiej chcesz. Jeśli będziesz chciała to i z elektryka przesiądziesz się na akustyk i odwrotnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie