18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
en-em 2016-05-28, 18:18 141
kiedyś 4 km za takimi gamoniami jechałem..jeden leciał 100 a drugi 99 na godzinę. można wyłysieć.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2016-05-28, 18:29 19
@up o jejku Janusz, dużymi sie wyprzedza, bo się ma kurwa czas jazdy/pracy a ty swoim passerati możesz jechać ile chcesz
Zgłoś
Avatar
doopa 2016-05-28, 18:53 67
właśnie tak to jest z tymi głąbami, faktycznie można ochujeć na trasie. Powinien być zakaz na terenie całej jewropy, wyprzedzania TIR przez TiRa, lub też tiry na tory kurwa jego mać ;p

a za bandyckie numery powinni im prawko zabierać, niby zawodowi kierowcy, a głąby jak skurwysyn, tylko niebezpieczeństwo na drodze stwarzają
Zgłoś
Avatar
TT4 2016-05-28, 19:09 275
pakicito napisał/a:

@up o jejku Janusz, dużymi sie wyprzedza, bo się ma kurwa czas jazdy/pracy a ty swoim passerati możesz jechać ile chcesz

Zbyszek w chuju mam twój czas pracy. Pizda pokornie na prawym a nie okupacja lewego przez 3/4 województwa bo kurwa dotrzesz na mop 3,5 min szybciej.
Zgłoś
Avatar
Sol 2016-05-28, 20:14 1
Co by nie mówić, podziałało. Wyprzedzający jednak postanowił się streszczać
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-05-28, 20:33 3
Jakby ktoś się dziwił: to jest w kraju z ruchem lewostronnym.
Zgłoś
Avatar
doopa 2016-05-28, 20:59 13
tarcer123
zmień nicka na Columb
Zgłoś
Avatar
lapps 2016-05-28, 21:10 43
pakicito napisał/a:

@up o jejku Janusz, dużymi sie wyprzedza, bo się ma kurwa czas jazdy/pracy a ty swoim passerati możesz jechać ile chcesz



i czyj to kurwa problem?? normalni ludzie nie maja czasu pracy? nie musza kurwa nigdzie zdazyc??

jak tirowcy maja problem z czasem jazdy/pracy to niech ida pod urzad infrastruktury strajkowac zeby im to uelastycznili zamiast tworzyc patologie na drodze

ale wiadomo latwiej byc kurwa niz czlowiekiem
Zgłoś
Avatar
szymonh 2016-05-28, 21:12 5
niech jeden ma kaganiec na 94 a drugi na 98 to macie 4 km na 1 godzine co po 4 godzinach daje juz 16 km dalej ,,,
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2016-05-28, 21:29 72
jechalem kiedys za takim kurwiszonem... wyprzedal z zegarkiem w reku 5 minut!Jak na wyprzedzanie to cala wiecznosc... Smiec jebany przyblokowal na autostradzie chyba ze 30 samochodow. Po zakonczonym wyprzedzaniu odczekalem chwilke bo zblizala sie gorka, wtedy chuja przyblokowalem tak, ze musial zwolnic chyba do 40km, wtedy go zostawilem w tyle. Tak wiem - jestem chujem i dobrze mi z tym. W dupie mam tirowcow smieci...
Zgłoś
Avatar
PabloEskobar 2016-05-28, 22:32 95
Dzisiaj napisał/a:

jechalem kiedys za takim kurwiszonem... wyprzedal z zegarkiem w reku 5 minut!Jak na wyprzedzanie to cala wiecznosc... Smiec jebany przyblokowal na autostradzie chyba ze 30 samochodow. Po zakonczonym wyprzedzaniu odczekalem chwilke bo zblizala sie gorka, wtedy chuja przyblokowalem tak, ze musial zwolnic chyba do 40km, wtedy go zostawilem w tyle. Tak wiem - jestem chujem i dobrze mi z tym. W dupie mam tirowcow smieci...



Dobra, dobra... przyznaj, że po prostu seicento nie dawało rady pod górkę
Zgłoś
Avatar
beeveer 2016-05-28, 23:47 10
Taa, autostraa nr 1 na słowacji to jedna z przyjemniejszych dróg w europie. NA całej długości zakaz wyprzedzania >7,5t. I jakoś kurwa korki się nie robią, i każdy dojeżdża na mop wtedy kiedy musi.
Zgłoś
Avatar
solltys 2016-05-28, 23:52 9
@tomitomala4 Zjebie czasami dla kierowcy 3 minuty wcześniej oznacza ze nie będzie musiał spędzić weekendu na spedycji tylko w domu z rodziną ale co taki pajac jak ty może wiedzieć, Janusz się spieszy swoim gulfem do domu i chuj.
Zgłoś
Avatar
Adriano9 2016-05-29, 0:05 2
Sobie, kurwa, wymyślili, że jak są w pracy to mogą wyprzedzać kilka minut i nie mają na sobie winy. A pierdolenie! Na drodze trzeba mieć trochę kultury, a nie być jebanym egoistą. Szkoda, że typ tym kombiaczem tak mało ich spowolnił. Mógł się przed nich wjebać i dać się skasować. Nauczyłyby się chujce jazdy po drogach publicznych!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie