18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
J................S 2013-08-06, 23:28
@up ten pedał zdechł w wieku 23 lat ciekawe od czego na serce pierdolnął
Zgłoś
Avatar
Royalek93 2013-08-06, 23:41
od kokainy. wczoraj byla jego rocznica smierci by the way ;(
Zgłoś
Avatar
tmx2oo4 2013-08-06, 23:58
To nic że mamy jednych z najlepszych (czytaj najlepiej wyedukowanych lekarzy). Znajdzie się, świeżo po teście gimnazjalnym, intelygent i będzie ci pierdolił że w Polsce się nie da. Człowieku życzę Ci żebyś nie trafił w Anglii na nowotwór, bo będziesz tam w kolejce na rozpoznanie w piźdiet czekał. Lepiej jedź do Polski lub do Niemiec (polska wiedza- niemiecki system leczenia)
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2013-08-07, 1:10
76200 napisał/a:



Ale zamknij ryja malkontencie. Skąd kurwa wiesz, że nie miałby szans? Najlepiej kurwa narzekać, że w Polsce jest chujowo, żadnych perspektyw, dno i trzy metry mułu. Wkurwia mnie takie negatywne pierdolenie. Jak się nie podoba, to wypierdalaj do Londynu, gdzie na każdym kroku czai się ciapak albo nigga.

Może i jestem patriota-idiota, ale kocham swój kraj i byle pajac nie będzie mi wmawiał, że to jest chujowe a tamto niemożliwe



ja ja Ci powiem żebyś ty zamknął, takich kurwa speców mamy że
dojebali dziadkowi zbyt dużą dawke chemii i zmarł, babci uszkodzili organy wewnętrzne bo lampa się spierdoliła i zmarła, kolesia z zawałem lekarz nie chciał przyjąć bo nie miał książeczki ubezpieczeniowej i zmarł w drodze powrotnej.. a ty pierdolisz że wszystko OK?! rozjebałem sobie stawy na rowerze zapisałem się do specjalisty po miesiącu i kolejce 50 osób baba twierdzi że go nie ma a czytając skierowanie i patrząc na plakietke lekarza który sobie latał z kawą po korytarzu GO NIE BYŁO W PRACY?! lub super specjalista ruski który mi nie wykrył uszczerbku w kręgosłupie a napierdala mnie do dziś.. czy też ciapaty który leczy chój wie czym nie znając polskiego i łaciny.. taką zajebistą mamy służbe zdrowia.. a pierdole płacić DODATKOWE koszty na leczenie prywatne gdzie poskładanie barku kosztuje w promocji 8 tyś czy za przepisanie pinio + witaminy C 100 pln nie TO mi gwarantuje KONSTYTUCJA!! wygrać z rakiem można tylko jeżeli się zmobilizuje a lekarze wiedzą co robią a nie odpierdolą na fuszere i dostaną prowizje z kostnicy..
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-08-07, 1:14
kamilp napisał/a:

To się nazywa rehabilitacja . W Polsce nie miał by najmniejszych szans na wygranie z rakiem nie mówiąc już o takim wyglądzie.


Masz napisane, że masz 38lat. Piszesz, że nie miałby szans wygrać z rakiem, a o ciele mógłby pomarzyć. Człowieku już mam Cie przed oczami. Pewnie całe życie sobie przepierdoliłeś, a Twoim ulubionym hobby jest napierdalanie browaru i ewentualnie żony.
Zamiast pisać takie głupoty proponowałbym wypierdalać albo coś ze sobą zrobić, bo długo nie pociągniesz.
Zgłoś
Avatar
damianek222 2013-08-07, 2:10
Ale i tak chłopek długo nie pożyje, jak będzie tą pashę wpier.alac, bebechy to mu bokiem wyjdą.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-08-07, 10:30
76200 napisał/a:



Ale zamknij ryja malkontencie. Skąd kurwa wiesz, że nie miałby szans? Najlepiej kurwa narzekać, że w Polsce jest chujowo, żadnych perspektyw, dno i trzy metry mułu. Wkurwia mnie takie negatywne pierdolenie. Jak się nie podoba, to wypierdalaj do Londynu, gdzie na każdym kroku czai się ciapak albo nigga.

Może i jestem patriota-idiota, ale kocham swój kraj i byle pajac nie będzie mi wmawiał, że to jest chujowe a tamto niemożliwe



No spoko. U mojej znajomej wykryto raka. Musiała z własnej kieszeni wypierdolić na chemię 250 tysięcy złotych. Jej rodzice sprzedali wszystko co mieli, żeby tylko mogła przeżyć. I co, fajnie?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-08-07, 12:46
@Roszp

Ale składki na służbę zdrowia pewnie płacili regularnie. Niech ludzie tak dalej pierdolą, że MUSI być państwowa służba zdrowia bo jak zachorujesz na coś poważnego to nie będzie cię samego stać na leczenie...
Zgłoś
Avatar
demz 2013-08-07, 14:55
O kurwa, rozumiem transformację i w ogóle, ale to pokazane na filmiku to jest narcyzm, jeśli nie obsesja na swoim punkcie. Kto robi sobie milion takich samych fotek bez koszulki, naprężając mięśnie? Kolczyki w uszach, ta muza. Widać, że przetransformował w technoboy'a i tyle. Każda dupa jego zapewne, więc śmiem też uważać, że z ofiary przemienił się w takiego skurwielka, który jest zbyt pewny siebie. Nie wiem nie znam gościa, ale znam ludzi i ten typ tak pasuje. Transformacja poszła mu chyba w złym kierunku, bo na siłce przypakować każdy umie, ale już nie każdemu odpierdala palma z tego powodu.
Zgłoś
Avatar
jakubek500 2013-08-07, 16:13
Historia super:0 ale mam pytanie z innej beczki: zna ktos nutę w tle filmu??
Zgłoś
Avatar
SILVERSKI 2013-09-27, 22:33
Royalek93 napisał/a:

od kokainy. wczoraj byla jego rocznica smierci by the way ;(

jak on żyje idioto nawet kanal na yt prowadzi
Zgłoś