18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Shanne 2013-08-06, 19:54
Ciekaw jestem kiedy ktoś wpadnie na pomysł wklejenia zwierzątka i napisania " ale koks. wygrał z rakiem"
Zgłoś
Avatar
hosemorales 2013-08-06, 20:18 1
kurczak ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurwysyna O_O
Zgłoś
Avatar
mloncur 2013-08-06, 20:30
76200 napisał/a:



Ale zamknij ryja malkontencie. Skąd kurwa wiesz, że nie miałby szans?



powiem tak, może nie jest tak w 100% jak napisał, ale jest spora szansa, że zanim wykryliby raka to albo by kolega z filmiku zszedł z tego świata albo by wykryli w jednym z ostatnich stadiów - czyli praktycznie nieuleczalne. Taka jest Polska służba zdrowia, rzecz jasna nie tyczy się to wszystkich szpitali lecz ich części, a wiem co mówię bo z takim przypadkiem się spotkałem w bliskim otoczeniu.

teraz czekam na hejty w moją stronę
Zgłoś
Avatar
pawel997402 2013-08-06, 20:37
76200 napisał/a:



Ale zamknij ryja malkontencie. Skąd kurwa wiesz, że nie miałby szans? Najlepiej kurwa narzekać, że w Polsce jest chujowo, żadnych perspektyw, dno i trzy metry mułu. Wkurwia mnie takie negatywne pierdolenie. Jak się nie podoba, to wypierdalaj do Londynu, gdzie na każdym kroku czai się ciapak albo nigga.

Może i jestem patriota-idiota, ale kocham swój kraj i byle pajac nie będzie mi wmawiał, że to jest chujowe a tamto niemożliwe


stawiam ci 0.7
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-08-06, 20:58
szacunek dla chłopaka
Zgłoś
Avatar
OstrySadol 2013-08-06, 21:02 2
John O' Callaghan - Find Yourself (Cosmic Gate Remix) jak by ktoś chciał
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-08-06, 21:15
avic napisał/a:

@gozdek - ten gość nie jest jakiś max duży. Ma fajną, zdrową, proporcjonalną sylwetkę. To nie 120kg dzik z definicją rzędu 5% BF, żeby musiał jeść co do minuty, co do minuty walić swoją porcję epi i zapijać to shakiem białkowym. Takie coś da się zrobić pracując, ucząc się, trenując sztuki walki jednocześnie, więc nie pisz głupot. I też kiedyś wierzyłem w magię odżywek... To po kilku latach mija
A co do nawrotu choroby i spadku masy - połamałem na zawodach judo rękę, dość konkretnie. 4 miesiące całkowitego odpoczynku - straty były, ale to co latami naturalnie wypracowane wraca bardzo szybko.



nie wróci mu bardzo szybko bo po chemioteriapi trochę więcej mu spadnie i potrwa to trochę dłużej niż 4 miesiące. jak masz złamaną rękę to możesz dietę utrzymać przy chemii nie. A co do odżywek nie bądź śmieszny bo mnie np. nie stać dziennie jeść kilograma piersi z kurczaka 8 jajek i płatków ryb i takich tam mam jeszcze dom na utrzymaniu i studia wiec jeżeli mieszkasz u rodziców to możesz sobie na to pozwolić..
Zgłoś
Avatar
LajtekPL 2013-08-06, 21:16
Ku@wa mać!!! Nie lubię takich filmików, uświadamiają mnie coraz bardziej że ciota ze mnie i frajer, no nic przed kompem też ktoś siedzieć musi! :|
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-08-06, 21:23
Kurde wyglądam tak jak on na początku a jeszcze nie miałem raka (chyba). Może czas przestać pić?
But still, jeśli znalazłeś swoją pasję pompując triceps to znaczy, że nie potrzebujesz za wiele. Ja np. biegając, pływając, jeżdżąc na rowerze nie potrafię stwierdzić, że któraś z tych prostych czynności jest moją pasją... Zapierdalanie i pocenie się to trochę mało żebym wykąpał się w endorfinach.
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-08-06, 21:24
Wzruszyłem się...jakiś pedał napierdalający sobie setki fotek przed lustrem, tylko dzióbki zapomniał robić
Zgłoś
Avatar
Raflik 2013-08-06, 21:34
Po takiej ilosci sterydów jakie on otrzymywał to bym wygladał 3 razy większy niż on także lacik
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-08-06, 21:36
Cytat:

Może i jestem patriota-idiota, ale kocham swój kraj i byle pajac nie będzie mi wmawiał, że to jest chujowe a tamto niemożliwe



Racja! Polska jest tak zajebista, ze za przyjemnosc zycia trzeba placic 4 razy tyle, co w reszcie krajow Europy. Do tego jeszcze trzeba scierpiec chujowych celebrytow, zlodziejskich politykow i cala machine, ktora najchetniej zapierdolilaby ci wszystko co masz, zsylajac do pracy przymusowej.
A jak ktos narzeka to niech wypierdala.

Wez sie jebnij decha od kibla.
Zgłoś
Avatar
s................k 2013-08-06, 21:36
Ja leczyłem się na nowotwór złośliwy. NAjpierw operacja w lubelskim SPSK 4 w Lublinie a potem dwa razy chemia w COZL również w lublinie. Jak widać żyję więc w Polsce da się to skutecznie leczyć. T
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2013-08-06, 21:40
... też bym mógł, ale mam dziewczyne więc wieczna masturbacja już mnie nie interesuje
Zgłoś
Avatar
Necrono 2013-08-06, 21:54
Rip Zyzz !bo bez niego nie było by i tego chłopaka jak i wielu by nigdy nie ruszyło się z przed komputera
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie