18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
b................1 2013-01-05, 1:27 1
JcS co nie może zabić to wzmocni.Dzięki wzajemnie.
Zgłoś
Avatar
pokson 2013-01-05, 2:45 2
Wrócę do Polski jeżeli będę musiał jej bronić, chyba że cała reszta zda sobie sprawę z tego jak ten nasz cały rząd nas, was, przepierdala...
Zgłoś
Avatar
fejzez 2013-01-05, 3:25 5
@oldsoul166
haha, uczyć się mówisz ? dam Ci przykład mój ojciec ma mgr. przez nosem i 25 lat przepracowane w 1 firmie przez ten czas pracował różnych stanowiskach (chyba 3) był moment, że zarabiał ~2,5tyś (to i tak kurwa malutko) ale te czasy już dawno minęły teraz zarabia ~1.8tyś zł. a żeby było śmieszniej kolega poszedł po gimnazjum od raz do pracy i zarabia nie wiele miej... więc nie pierdol o nauce bo jak widzę pierdolnie takie jak Twoje to parskam śmiechem.
Zgłoś
Avatar
zbakt 2013-01-05, 8:15 2
Edward i Julia , ale sobie laske wyrwal.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-01-05, 10:02 2
dobry rap pozdro jebac hejtow
Zgłoś
Avatar
mrmleee 2013-01-05, 10:12 2
oldsoul166
pie..dolisz jak potluczony,w dy..pie byles i go..wno widziałes
sam jestem w holandii i za ta sama prace co w polsce dostaje 4 razy wiecej,wiec po co miałem tam siedziec jak polskie firmy nie potrafią docenic pracownika tylko patrzą jak cie tu opier..dolic na stawce czy na umowie za najnizsza krajową,chcesz to siedz w pl i zgrywaj twardziela na garnuszku u mamuni
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-01-05, 11:45
No niestety Polska dziki kraj.
Zgłoś
Avatar
gangstareso 2013-01-05, 12:03 3
pierdolenie w banie moja kobieta jest po studiach i jakoś pracy tu nie mogła dostać teraz siedzi w sklepie i sprzedaje zwierzaki moja poprzednia kobieta nauczycielka angielskiego po magistracie we wrześniu uciekła do Szkocji bo ze swojej pensji nie dawała rady gdzie prócz szkoły państwowej w której nauczała dawała korepetycje i uczyła też w szkole prywatnej wychodząc z domu rano wracała późnym wieczorem wiec nie mówcie mi że trzeba było się uczyć to nie trzeba było by uciekać ja się nie uczyłem szkoła zawodowa nic po za tym a z pracą tu miałem o wiele łatwiej niż ludzie po studiach
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2013-01-05, 12:49 1
ku*wa za co te browary - nieuku i niedorajdy wyemigrowały, a tu jest polska i za marne 3000 i tak tu zostane!!!
Zgłoś
Avatar
mateuszek31 2013-01-05, 12:56 2
kurwa jak możecie mówić tak o emigrantach? przecież wszystko jest opowiedziane w kawałku... Czajol3 nie każdy zarabia 3000 jedni za jedną minimalną muszą wyżyć z rodziną pajacu. mi się podoba piwko leci;)
Zgłoś
Avatar
riczardson 2013-01-05, 12:59
Hmm niektórym się wydaje, że w Polsce można dobrze zarobić jedynie wtedy gdy masz firmę - tak, ale jeśli firma jest duża, małe firmy padają - dlaczego? Pierdolone opłaty zżerają, zarób na opłacenie 1000złotych zusu + księgowa + prąd + inne podatki związane z firmą + wynagrodzenie dla pracownika. Niekiedy jest tak, że wychodzisz na zero, albo na minus. Wiadomo, że idzie zarobić jak jest ok, ale kurwa. Jakoś w innych państwach UE, podatki nie są takie wygórowane jak u nas. Dlaczeego kurwa? Dlaczego??

Czajol3 napisał/a:

ku*wa za co te browary - nieuku i niedorajdy wyemigrowały, a tu jest polska i za marne 3000 i tak tu zostane!!!



nie pierdol gościu głupot
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2013-01-05, 13:01
czy kazdy kto emigruje to jest jakims nieukiem i niedorajda, idiota, imbecylem itp. ? zeby tu godnie zyc to uwierzcie, ze trzeba miec przynajmniej leb na karku i dobre znajomosci, w sumie tak jak w Polsce. idioci gnija na zmywakach albo zbieraja ci smieci z pod domu bo nic innego nie umieja robic i wcale tak super sie im tu nie zyje a bycie po studiach = bycie madrym, wykwalifikowanym czlowiekiem to jakas bzdura. ale naszczescie tu w londynie z racji na wielu obcokrajowcow, rozne dyplomy i certyfikaty z roznych krajow, liczy sie tak naprawde co umiesz, potrafisz, twoja wiedza,takze dla wiekszosci studentow w Polsce, z miejsca odradzam szukac tu pracy na poziomie HAHA, dziekuje dobranoc polaczki
Zgłoś
Avatar
szerszeh 2013-01-05, 13:02 2
Najlepszy jest ten ostatni!!

"Wkurwia mnie wszystko" ! Polać człowiekowi wie co mówi!
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2013-01-05, 13:07 4
ech... a wystarczyło by zamordować:
1 Czarnych
2 Arabusów
3 Cyganów
4 Złodziei
5 Komunistów
6 Żydów
Może nie poprawiło by to znacznie standardu życia w Polsce ale ile by zabawy było
Zgłoś
Avatar
fifi 2013-01-05, 13:10
ale syf, pelno takich na greenpoincie. nie przyzna jeden z drugim, ze wyjechal bo chcial wiecej, a nie dla tego, ze przymieral z glodu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie