18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
oldsoul166 2013-01-05, 0:22 31
Gdyby się patałachy uczyły to mogły by zostać tutaj, a że się nie chciało to niech teraz patriotów nie grają. Teraz tacy mądrzy bo bieda zajrzała w oczy, a w gimnazjum jaranie i chlanie było. Dresik, skóry, wielki krzyż na klacie ? Dziękuje za takich polaczków. Mówcie co chcecie ale Polska jest jak dziecko z downem, takie się urodziło i takie trzeba kochać zamiast spierdalać jak ciota.

edit: Skoro każdy z nich mówi że wyjechali, żeby im się lepiej żyło to po co narzekają skoro tam im lepiej ? I to nie POLSKA zmuszała ich do wyjazdu tylko ich puste bandyckie łby. Tu da się żyć bez kombinowania i to na spoko poziomie ( chociaż i tak politycy robią syf). Ale nie zmienia to faktu, że ludzie pokazani na filmie to wygodniccy i pojechali tam tylko jarać. Pewnie tu w kraju mieli problemy z prawem jak się słyszy " w Polsce musiałem kombinować"
Zgłoś
Avatar
JcS 2013-01-05, 0:32 7
Brawo dla Donalda. Nie zrobił z Polski drugiej Irlandii, więc patałachy dalej muszą uciekać z tego kraju, żeby godnie żyć.
A tak na poważnie, to ... coś w tym jest. Nie wiem, czy były już jakieś poważne badania na ten temat, ale szacuję, że 75% emigracji z ostatnich ok 10lat, to pokolenie JP 100% i innych niewykształconych ludzi z IQ<100
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-01-05, 0:39 13
oldsoul..poniekad Stary masz racje...ale z drugiej stronu zauwaz, że My POLACY jestemy nauczeni brać na klate to co daje nam nasz kraj..czyli 450pln zasiłku jak Cię wyjebią z pracy...a na zachodzie w tej sytuacji utrzymasz za zasiłek siebie i swoją rodzinę opłacając rachunki i podstawowe potrzeby....pozatym bardzo sznuje tych, którzy mieli odwagę wyjechac i zacząć wszystko na obczyźnie...bo jakby nie patrzyć...nie jestes u siebie i zawsze będziesz tam obcy...JcS rzucasz całą winę na Donalda...oczywiście kurwa że to jego chuja wina i całego tego zjebanego rzadu z darmozjadami z Wiejskiej w warszafce !!!
Zgłoś
Avatar
lupusborealis 2013-01-05, 0:41 4
up@ pocieszaj się tak dalej.... najpierw zbadaj swoje ajkiu a potem o innych wyrokuj.

heh to było do JcS@
Zgłoś
Avatar
b................1 2013-01-05, 0:42 107
Pierdolicie bo mieszkanie macie po babci ,za prawko zapłaciła wam mama, auto zasponsorwał tata .No i prace załatwił wujek z ciocią .Mi się podoba piwko.
Zgłoś
Avatar
oldsoul166 2013-01-05, 0:45 10
Crossblade napisał/a:

oldsoul..poniekad Stary masz racje...ale z drugiej stronu zauwaz, że My POLACY jestemy nauczeni brać na klate to co daje nam nasz kraj..czyli 450pln zasiłku jak Cię wyjebią z pracy...a na zachodzie w tej sytuacji utrzymasz za zasiłek siebie i swoją rodzinę opłacając rachunki i podstawowe potrzeby....pozatym bardzo sznuje tych, którzy mieli odwagę wyjechac i zacząć wszystko na obczyźnie...bo jakby nie patrzyć...nie jestes u siebie i zawsze będziesz tam obcy...JcS rzucasz całą winę na Donalda...oczywiście kurwa że to jego chuja wina i całego tego zjebanego rzadu z darmozjadami z Wiejskiej w warszafce !!!



No i właśnie pojechali tam tylko dlatego, żeby robić to samo co tu a dostawać lepszy socjal. Bo bez opiekuńczego państwa te jednostki wyginęły by w sposób naturalny ( o ile wcześniej po porodzie nie zostały by zrzucone ze skarpy), ale tu nie Sparta.

Znam osobiście kilku ludzi, którzy poważnie pojechali tam zarobić na rodziny, to starsi goście już w wieku po produkcyjnym raczej. Ale oni nie rapują w koszulkach HWPD, że w Polsce jest do huja i trzeba stąd wypierdalać, ale oczywiście nazwą siebie patriocinami.

Goście sie wypowiadają, że Polska jest do dupy i wszystko ich tu wkurwia= patriotyzm ?

Mi się wydaje, że to jest po prostu prostacka hipokryzja i roszczeniowe nastawienie do świata " Polska tylko bierze a nic nie daje" - a Ty dresie jeden z drugim z tego filmu co dałeś Polsce ?
Zgłoś
Avatar
JcS 2013-01-05, 0:46 2
@Crossblade
Nie zrozumiałeś mnie. Ja nie zrzucam winy na Donka, że tępaki pojechały pobierać wyższe zasiłki za granicami Polski - ja mu przypisuję tą zasługę

@buenos111
To ja omijam Wałbrzych, jak tak u Ciebie jest. Dziękuję za ostrzeżenie.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-01-05, 0:54 29
@oldsoul166

Po Twoim doświadczonym życiowo komencie można wywnioskować, że jesteś jebanym gimbusem. Prawda jest taka, że jak już skończyć gimnazjum, rodzice opłacą Ci inne szkoły, zdobędziesz te zasrane wykształcenie to będziesz mógł je sobie w dupę wsadzić. Zostaniesz zmuszony zarabiać na siebie, bo chyba nie chcesz być na wiecznym maminsynkiem. Znajdziesz pracę w macmac'u za Euro 25 Centa za godzinę, i to jak będziesz miał wykształcenie..

Ogólnie Twój post jest tak ociekający gimbusiarnią, że nie będę marnował więcej czasu na skomentowanie tego. Dorośniesz to zobaczysz.

*************

Co do filmiku. Jest w tym sama prawda. Sam mam 21 lat i JUŻ jestem emigrantem.. Wiem co czują mówiąc, że czekają na zmianę i myślę, że każdy emigrant tak ma. Najlepiej byłoby dać sobie wmówić, że nie ma do czego wracać, ale tak się nie da. To Polska jest moją Ojczyzną i tam chciałbym budować lepsze jutro. Irlandia to nie mój dom, poza tym brzydka pogoda cały czas, desperacka taka.

Z treścią zgadzam się w 99%, nie cierpię jak Polak mówi, że Polska jest syfem!! To nie Polska jest syfem, tylko ten pierdolony rząd, te jebane skurwysyńskie komuchy, które sukcesywnie wyludniają nasz kraj z młodzieży i nie tylko.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-01-05, 0:58 19
oldsoul166 napisał/a:

Gdyby się patałachy uczyły to mogły by zostać tutaj, a że się nie chciało to niech teraz patriotów nie grają. Teraz tacy mądrzy bo bieda zajrzała w oczy, a w gimnazjum jaranie i chlanie było. Dresik, skóry, wielki krzyż na klacie ? Dziękuje za takich polaczków. Mówcie co chcecie ale Polska jest jak dziecko z downem, takie się urodziło i takie trzeba kochać zamiast spierdalać jak ciota.


Chuja wiesz. Albo jeszcze się kształcisz, albo tatuś załatwi robotę. Ja mam zdane ładnie maturki i egzamin zawodowy bez problemu, a pracy od 2 lat nie mogę znaleźć (oprócz śmieciowych robót typu ulotki za 5.5/h). Większość znajomych ze średniej też nie ma roboty a jak mają to po znajomości więc wnp. Sam myślę o emigracji jak patrzę co tu się dzieje i nie mówię tylko o braku pracy, ale o tym jak naród staje się coraz bardziej pojebany. Serio już wolę użerać się z allahami niż z przygłupami wyzywającymi się nawzajem od pisowców i lemingów. Wszędzie coraz więcej dresów, w kraju coraz większa biurokracja, komuchy jak były tak są, fotoradary uprzykrzają nam życie a za swoją pensję jesteś w stanie kupić 500 litrów benzyny. Holender 3 razy więcej, Duńczyk 4 razy a Luksemburczyk 5 razy więcej. Banda jebanych lewaków trzyma się na swoich stanowiskach. Wolne media nie istnieją, a patriota to dla wielu teraz faszysta, bo tak im mówią w telewizji. Żydzi wykupują polskie ziemie za bezcen o czym mówią otwarcie. Nie podoba Ci się to? Jesteś antysemitą. Nie wierzysz w raport millera? Jesteś oszołomem, moherem, katolem i pisowcem.
SERIO, KURWA MAM JUŻ TEGO DOŚĆ!
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-05, 0:59 5
kroplowa, krata piwa Ci się należy, bo już myślałem, że padnę czytając pierwsze komentarze.

PS. ale do Polski i tak za kilka lat wrócisz, muslimy nie są zbyt tolerancyjne dla "białasów".
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-01-05, 1:01 13
oldsoul166 pierdolisz pierdolisz i to rubaśnie jak rubens w swoich dziełach! mam od groma znajomych po studiach magistry inz itp konkretne kierunki itp a pracy nie potrafią złapać bo ten kraj jest chorym systemem a jeśli nawet ma prace to po to sie uczył aby dostać 1800zł? oldsoul166 jesteś kurwa z rocznika 93 więc co Ty kurwa możesz wiedzieć o życiu pewnie siedzisz u rodziców i pitolisz mama zapłaci za rachunek za neta kupi buty bluze gówno wiesz a się wypowiadasz bo w tym kraju wszyscy jesteśmy kombinatorami łamiącymi prawo no ale jak się jest z rocznika 93 to można pierdolić zresztą pierdolę nie będę się wdawał w gadki z jakimś licealistą któremu pewnie rodzice za wszystko płacą ema!
Zgłoś
Avatar
b................1 2013-01-05, 1:04 1
JcS omijaj Wałbrzych bo sadząc po tym że żyjesz na garnuszku mamusi nie wyszedł byś w W-CH do sklepu.Dziękuję dobranoc.
Zgłoś
Avatar
JcS 2013-01-05, 1:15 2
Buenos111 przykro mi, że tak Cię życie doświadczyło. Przepraszam, że zacząłem nieprzyjemny temat. Śpij dobrze. Dobranoc
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-01-05, 1:18 1
JcS i co z tego że JP to nadal Polak/Polka ma prawo do godnego życia w własnym Kraju a nie musi spierdalać za granice po to tylko aby zarabiać chory system chce abyś dzielił własnych Rodaków i właśnie to robisz zamiast dzielić zacznij łączyć a zobaczysz wielkie zmiany!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie