18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
baquazan 2013-01-05, 13:23 5
Pierdolicie, ze nie ma pracy po studiach..... gówno prawda, trzeba z głową szukac kierunku, najlepiej technicznego, a że 3/4 ludzi idzie albo na ekonomie, albo na kierunki humanistyczne to inna sprawa.
Kolejna sprawa, nie potrzebne jest srednie nawet wyksztalcenie, wystarczy wyuczony zawod instalatora, glazurnika, spawacza i zarabko 4000-6000 staja się rzeczywistoscia. Zamiast narzekac, a tym bardziej spierdalac z kraju, nalezy tylko ruszyc glowa.
Zgłoś
Avatar
WiktorS 2013-01-05, 13:42
Kolega z 5:17 pierdo*i jakieś głupoty, o tym, że rząd ma mu dawać... A niby dlaczego!? Przecież państwo nie jest po to żeby Cię utrzymywać!
Zgłoś
Avatar
p................7 2013-01-05, 13:48 1
Jezu ile jadu. To ciekawe, ostatnim razem kiedy coś osiągnąłem to byłem z tego dumny, cieszyłem się, byłem podniesiony na duchu. A nie ziałem pogardą i nienawiścią do ludzi, którzy wybrali inną drogę.

Prawda jest taka, że ekonomia - ekonomią, politycy - politykami, a to co się dzieje w Polsce jest w dużej mierze wynikiem tego jacy jesteśmy w środku. Dopóki tego nie zmienimy nic się nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
mrmleee 2013-01-05, 13:55 2
baquazan napisał/a:

Pierdolicie, ze nie ma pracy po studiach..... gówno prawda, trzeba z głową szukac kierunku, najlepiej technicznego, a że 3/4 ludzi idzie albo na ekonomie, albo na kierunki humanistyczne to inna sprawa.
Kolejna sprawa, nie potrzebne jest srednie nawet wyksztalcenie, wystarczy wyuczony zawod instalatora, glazurnika, spawacza i zarabko 4000-6000 staja się rzeczywistoscia. Zamiast narzekac, a tym bardziej spierdalac z kraju, nalezy tylko ruszyc glowa.


co ty pier..dolisz
mam papiery na suwnice,wozki widlowe,spawanie metoda 135 na wszystko mam ponad 3 lata praktyki i jakos 4000 do 6000 zeta nie zarabiałem,no chyba za na kwartał
Zgłoś
Avatar
szczotkadokibla 2013-01-05, 14:10 3
oldsoul166 wrote:
Cytat:

Gdyby się patałachy uczyły to mogły by zostać tutaj, a że się nie chciało to niech teraz patriotów nie grają. Teraz tacy mądrzy bo bieda zajrzała w oczy, a w gimnazjum jaranie i chlanie było. Dresik, skóry, wielki krzyż na klacie ? Dziękuje za takich polaczków. Mówcie co chcecie ale Polska jest jak dziecko z downem, takie się urodziło i takie trzeba kochać zamiast sp***alać jak ciota.

edit: Skoro każdy z nich mówi że wyjechali, żeby im się lepiej żyło to po co narzekają skoro tam im lepiej ? I to nie POLSKA zmuszała ich do wyjazdu tylko ich puste bandyckie łby. Tu da się żyć bez kombinowania i to na spoko poziomie ( chociaż i tak politycy robią syf). Ale nie zmienia to faktu, że ludzie pokazani na filmie to wygodniccy i pojechali tam tylko jarać. Pewnie tu w kraju mieli problemy z prawem jak się słyszy " w Polsce musiałem kombinować"



Jak można tak pierd*lić? Jakie dziecko z downem? To w jakim państwie żyjemy nie zależy od nikogo innego jak od nas samych. Przy całej tej tradycji powstańczej, przy całym heroizmie naszych przodków, dla których barwy flagi były najważniejsze na świecie, my od dwudziestu lat nie potrafimy oderwać od koryta kilkuset cwaniaczków, którzy jak hydra nienasycona wysysają z nas soki. To, że nie mieliśmy przez wieki lekko wykształtowało w nas pomysłowość, niekiedy wręcz cwaniactwo, ale i pracowitość i myślenie. Co za ciota mogła napisać 'to dziecko z downem, pogódźmy się z tym'. Nikt nie zawalczy o nasze wspólne dobro, jeśli nie zrobimy tego sami. Jeśli ja, jeśli Ty Krzysiek i Grzesiek, jeśli on i ona nie wezmą spraw we własne ręce to wydoją nas do cna, przekazując pałeczkę kolejnym sk*rwysynom (tak jak to miało miejsce w '89). Mobilizujmy się, działajmy, nawet w najprostszych sprawach. Jesteśmy to winni tym, którzy walczyli o Wolną Polskę, a nie o eldorado dla politycznych szumowin.
Zgłoś
Avatar
leciptaszek 2013-01-05, 14:17 1
Ale pierdolicie co niektórzy. Za granicą żyje się łatwiej ale w holandii Polak traktowany jest powoli jak rumun przez naszych dresików ćpunów. Nie mówię że Ci z filmiku to jakieś ćpunki co wyjechały głównie zajarać.Widać że siedzą tam już kilka lat i tam wychowują swoje dzieci a to znaczy że wyjechali zanim na dobre Niemcy otworzyli dla naszych robotników granice i nie mieli takiego dużego wyboru bo zazwyczaj kończyło się albo pracą w holandii gdzie nie był wymagany język albo reszta krajów Europy gdzie wymagany był język. Nie pierdolcie też że wystarczy nauka bo jeszcze więcej osób po studiach wyjechała za granice. Obecnie gdyby zabrać informatyków naszych z Irlandii to państwo to nie ma osób z tej branży. Sam jestem absolwentem z tytulem mgr inż. i szukam roboty od sierpnia dzień w dzień. Do urzędu pracy chodzę tylko się podpisać bo dziady nie chcą dać nawet kasy na staż. Rozesłałem mase cv z listami motywacyjnymi znam 3 języki obce w tym jeden bardzo dobrze więc nie pierdolcie że wystarczy się uczyć i ma się później robotę. A Ci co tak piszą to studia skończyli w połowie lat 90 gdzie nie było problemu o robotę po uczelni wyższej bądź mają załatwione po mamusi lub ciotkach
Zgłoś
Avatar
yohnell 2013-01-05, 14:19
Witam, rozumiem rozgoryczenie co niektóych, nie znam ludzi z klipu, wiadomo że styl Jp łączy się z hip hopem, więc raczej bym w skórach i glanach nie rapowali, to tak na marginesie.
Pozdrawiam was z Austrii, 5 lat studiów, praca od 2 roku studiów i nie na rozładowywaniu w Tesco towaru. Praca w korporacji, kredyt na mieszkanie, straciłem pracę, musiałem się ratować bo bez pleców nic nie dostał bym żeby utrzymać swoją pętlę na szyi.
Kwestia socjalna, szef codziennie mnie klepie po plecach i pyta się czy wszystko dobrze, szefowa się uśmiechnie, albi mi się wydaje albo pracofawcy nie kombinują jak by cię tutaj wychujać na każdym kroku.
Tęsknię za krajem i wolałbym mieszkać w Polsce, bo to Polska, pożyjemy zobaczymy.
Pozdro dla kolegi z największą ilością piw, znam temat z podwórka czyli moją eks, mieszkanko od rodziców, studiuje sobie prawo, i miała do mnie żale że nie poszukam ambitnej pracy (po studiach jakieś 1500 w banku) dwustuletni okres próbny. Ave
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-05, 14:29
Antybozia666 napisał/a:

ech... a wystarczyło by zamordować:
1 Czarnych
2 Arabusów
3 Cyganów
4 Złodziei
5 Komunistów
6 Żydów
Może nie poprawiło by to znacznie standardu życia w Polsce ale ile by zabawy było



O Polakach zapomniałeś.
Zgłoś
Avatar
Haszunio 2013-01-05, 14:39
oldsoul166 napisał/a:

Gdyby się patałachy uczyły to mogły by zostać tutaj, a że się nie chciało to niech teraz patriotów nie grają. Teraz tacy mądrzy bo bieda zajrzała w oczy, a w gimnazjum jaranie i chlanie było. Dresik, skóry, wielki krzyż na klacie ? Dziękuje za takich polaczków. Mówcie co chcecie ale Polska jest jak dziecko z downem, takie się urodziło i takie trzeba kochać zamiast spierdalać jak ciota.



Większego kretyna jak Ty chyba świat nie widział , nie podoba się to nie powinieneś zabierać głosu , pewnie siedzisz na maminym garnuszku i jest Ci dobrze , albo ojciec ma jakąś firmę i Cię ustawił , ale wiedz że ludzie nawet z wykształceniem pracy znaleźć nie mogą , mam kolegę inżyniera i co ? co miesiąc chodzi składać podpisy w PUP`ie bo nie ma dla niego jakiejkolwiek pracy , nawet do kopania rowów go nie chcą bo twierdzą że wygląda marnie . Więc co Ty pierdolisz gościu za farmazon proszę ogarnij się i wróć. Ja Tych chłopaków rozumiem wyjechali za szmalem bo co za 980 zł w polsce jesteś w stanie zrobić ? nic bo nawet na wynajęcie mieszkania Cię nie stać . Więc jeszcze raz proszę przestań strugać pajaca idioto
Zgłoś
Avatar
Witkens 2013-01-05, 14:41
Taaa... najłatwiej jest być patriotą mieszkając w innym kraju. Później głosuje taka oderwana od rzeczywistości polonia na jakiś Kaczyńskich albo innych durniów...
Zgłoś
Avatar
Gary Muwaut 2013-01-05, 14:54 1
Crossblade napisał/a:

rzucasz całą winę na Donalda...oczywiście kurwa że to jego chuja wina i całego tego zjebanego rzadu z darmozjadami z Wiejskiej w warszafce !!!



Od Warszawy to ty się odpierdol, bo na wiejskiej to i z twojego regionu chuje siedzą, a tu z tej okazji, że jest też (również twoja) Stolica, to skutkiem ubocznym jest to, że akurat tu jest miejsce ich "pracy"
Zgłoś
Avatar
cojo100 2013-01-05, 15:12 2
Polsce nic nie pomoże tylko BOOMBAA KUR...A ZAJEBISTA BOOMBAA w centrum ulic Wiejskiej, Górnośląskiej i Maszyńskiego w Warszawie tak by jebło raz a porządnie !! Amen.
Zgłoś
Avatar
szczotkadokibla 2013-01-05, 15:13 3
Pierd*licie strasznie z tą pracą, to inna sprawa. Jak ktoś ma łeb na karku i trochę jaj to prędzej czy później coś znajdzie. Pracowałem w czasie studiów, pracuję i po. Matka nauczycielka, ojciec ledwo ciągnie małą działalność gospodarczą. Znajomości to ja mam kur*wa w warzywniaku co najwyżej.
Zgłoś
Avatar
snapido 2013-01-05, 15:13 2
mam 29 lat siedze w holandi od 2007 roku i mysle ze każdy kto ma inne zdanie niz w tej piesni jest chyba od pługa granatem odjebany lub tez ewentualnie w dupie był i gówno widzał
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2013-01-05, 15:19
Niestety w tym kraju tylko nieliczni mogą zarabiać kwotę, która za granicą jest normą. 2 tyś. euro to chyba zarobi się na stanowisku dyrektora (w Polsce), więc nie pierdolcie, że trzeba było się uczyć, bo to kompletny kretynizm. Dla mnie emigranci to ludzie, którzy przede wszystkim wiedza, że nasz kraj to syf. Nienawidzę jednak takich osób, które wyjadą, a potem marudzą, że w Polsce jest o wiele lepiej... Takich zapraszam do nas do Polski, niech zobaczą co to znaczy życie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie