18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Historia pewnej chatki...
nightwood • 2019-11-20, 19:36
Ta piękna chatka stała sobie samotnie przez wiele lat, blisko głównej drogi w miejscowości Chociszewo obok Warszawy. Czasem przejeżdżając tamtędy samochodem, lubiłem się tam po prostu zatrzymać i pstryknąć jej zdjęcie. Zacząłem ją fotografować od roku 2014, wtedy chyba ktoś tam pomieszkiwał, bo czasem było widać lecący dym z komina. Z roku na rok widać było, że popada w ruinę, ściany się zaczęły sypać i w 2016 roku mogłem w końcu zajrzeć do jej wnętrza. Znajdowało się tam wtedy tylko krzesło, łóżko i piecyk. Udało mi się sfotografować ją o różnych porach roku, o zachodzie słońca, w gęstej mgle, czy w pięknych czerwonych makach. Jedynie czego nie udało mi się zrobić, to zdjęcia kiedy jest przysypana śniegiem. Niestety, zawaliła się pod koniec 2016 roku.

Już nie raz wrzucałem jej zdjęcia na swoje profile społecznościowe, więc niektórzy pewnie ją kojarzą. Postanowiłem, że stworzę taką fotorelacje jako jej upamiętnienie. Miłego oglądania.

Pełna wersja wpisu u mnie na Fotoblogu Tutaj














2019-11-22, 04:00
w ch*j takich domów z mieszkańcami w okolicach Wawy
aż nie do pomyślenia

2019-11-23, 00:05
A sprawdzałeś czy w środku nie rozkładają się zwłoki?

2019-11-23, 17:34
Dwa pytania, czy masz te fotki gdzieś zapostowane w wyższej rozdzielczości, mam na myśli maksymalną jaką miałeś w oryginalne, czy i zgodził byś się ew kiedyś na wykorzystanie tych fot np jako art albumu muzycznego.

Su...........wn
2019-11-26, 18:29
Na wykopie "piwo" i wystarczy.

2021-02-04, 19:29
Obstawiam, że już niektórzy widzieli moją fotorelację z tej tajemniczej, opuszczonej chatki. Postanowiłem jednak stworzyć video z tego miejsca i wrzucić na swój kanał na YouTube. Fotografowałem ją przez kilka lat i powstał w sumie z tych zdjęć całkiem ciekawy materiał, który właśnie chciałem wam zaprezentować.

2021-02-04, 19:35
dostałeś jakieś pozwolenie na fotografowanie mojej własności?

2021-02-04, 19:37
Jak jesteś taki zafascynowany to się tam wprowadź i nie truj nam tutaj.