18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Hulaj duszo
mygyry • 2020-01-04, 14:00
A więc drogie Sadolki okazuje się, że jednak Polska nie jest zaściankowa, jest wręcz o krok przed zachodem, gdzie nawet tam przy wszelakiej maści fanaberiach nikt by nie wpadł na taki pomysł:
Cytat:

Zdaniem prokuratury rejonowej w Miastku (woj. pomorskie), życie zaczyna się w chwili porodu. Dlatego tamtejsza prokuratura postanowiła umorzyć postępowanie w sprawie matki, która urodziła pijane dziecko. Prokurator prowadzący postępowanie uznał, że „płód nie jest dzieckiem i matka nie ponosi odpowiedzialności za swoje zachowanie względem płodu“.

Dziewczynka przyszła na świat w kwietniu, a poród odbył się w domu. Kiedy noworodek został przewieziony do szpitala, okazało się, że ma w organizmie blisko jeden promil alkoholu.

Dziecko miało problemy z oddychaniem oraz stwierdzono wadę serca.

Działanie tej kobiety polegające na piciu alkoholu, odbywało się w czasie ciąży, czyli dotyczyło płodu. Człowiekiem stajemy się bowiem z chwilą narodzin

— oświadczył prokurator Oskar Krzyżanowski w rozmowie z „Dziennikiem Bałtyckim“.

Na decyzję prokuratury zareagował konsulator Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski Henryk Kuczaj. Jak podkreślił, działania prokuratury to „polityczna poprawność i uległość wobec dyktatury kłamstwa”.

Przypomnijmy, że spożywanie alkoholu przez kobiety w ciąży niesie ze sobą wiele konsekwencji zarówno dla przyszłej matki jak i dla dziecka - przedwczesny poród, niską wagę urodzeniową, a nawet śmierć nienarodzonego dziecka. W tym przypadku dziewczynka urodzona w kwietniu może być dotknięta zespołem FAS – Alkoholowym Zespołem Płodowym.

Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-01-04, 14:02 12
Co tu dużo mówić, po prostu patologia
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-01-04, 14:04 5
Tom9310 napisał/a:

Co tu dużo mówić, po prostu patologia


ja tu widzę dodatkowo dwie inne patologie... które sobie dobrze żyją i funkcjonują; prokurator i "konsulator episkopatu".
A gdzie rodzina, sąsiedzi, znajomi, opieka społeczna jak "mamusia" oliwiła?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-01-04, 14:19 4
HAL9000/2 napisał/a:

ja tu widzę dodatkowo dwie inne patologie... które sobie dobrze żyją i funkcjonują; prokurator i "konsulator episkopatu".
A gdzie rodzina, sąsiedzi, znajomi, opieka społeczna jak "mamusia" oliwiła?



Dla mnie jedyne wytłumaczenie, że owa dama albo piła z prokuratorem, albo to jego dziecko, albo jedno i drugie
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-01-04, 14:35 3
HAL9000/2 napisał/a:

ja tu widzę dodatkowo dwie inne patologie... które sobie dobrze żyją i funkcjonują; prokurator i "konsulator episkopatu".
A gdzie rodzina, sąsiedzi, znajomi, opieka społeczna jak "mamusia" oliwiła?



Rodziny mozna nie mieć sasiadow tez. Ale kurwa opieka społeczna to tepe pizdy które potem sie tlumacza ze pilnowaly ze byly kontrole ze wszystko wporzadku bylo.. Tak to kest jak w Polsce urzednik nie. Odpowiada za swoje bledy.
Zgłoś
Avatar
Essent 2020-01-04, 15:18 20
Musiałem dwa razy przeczytać i chyba nadal nie rozumiem. Znaczy, że jak dziecko wyjdzie z pochwy to jest człowiekiem, minutę wcześniej jest płodem.To znaczy, że jak się mamusia napije minutę przed porodem to nie jej wina, że chore itp. ale , po minucie jak się urodzi dziecko to już tak??
Chyba sam sobie utrudniłem tłumaczenie
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-01-04, 17:22 11
Z biednego dziacka wyrośnie chorowity przygłup. Czyli idealny człowiek lewicowy, chorowity to będzie ciągle żył na socjalu a przygłup więc uwierzy w te wszystkie gender equality, lgbt, karpie mają uczucia a płód to zlepek komurek i nieczuje nic.
Zgłoś
Avatar
freaky 2020-01-04, 19:41 1
No ale 500+ wpadnie, więc kobieta może świętować sukces i to tak jak potrafi najlepiej, czyli pić, dupczyć i generować kolejnych potencjalnych lewaków na świat.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-01-04, 20:50 1
Kurwa powinna być w kraju kontrola urodzeń i zezwolenia na posiadanie potomstwa..... A teraz dzieciak rodzi się z jakimś gównem i jest opieka dej dej dej bo mam chore dziecko ..... Takiej zapijaczonej podludzkiej jebanej przez sztafete chinczyków tylko dać jendo..... Tabletke 9mm powlekaną ołowiem podawanego skroniowo....
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-01-04, 21:20 6
Skoro dziecko przed "wyjminami" nie jest człowiekiem, to może pan prokurator wytłumaczy czemu w polskim systemie prawnym aborcja "na życzenie" jest karalna?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-01-04, 21:25 2
bloodwar napisał/a:

Skoro dziecko przed "wyjminami" nie jest człowiekiem, to może pan prokurator wytłumaczy czemu w polskim systemie prawnym aborcja "na życzenie" jest karalna?



Sedno sprawy, ale z drugiej strony nawet lewactwo mówi o aborcji do 3 miesiąca (pomijam kompletnych radykalistów) to skąd kurwa ten debil tak uzasadnia taki pomysł? Gdzie prawdopodobne zrobienie z dziecka ułoma jest bezkarne?
Zgłoś
Avatar
zomos 2020-01-04, 22:08 1
bloodwar napisał/a:

Skoro dziecko przed "wyjminami" nie jest człowiekiem, to może pan prokurator wytłumaczy czemu w polskim systemie prawnym aborcja "na życzenie" jest karalna?



Z tej samej przyczyna dla której wg prawa wiatrówka do 17J to niebezpieczne narzędzie a wg definicji naukowych to tez BROŃ a przekraczając magiczną granicę 17J bronią już jest. Tak samo jak i siekiera może być bronią ale nie wg prawa bo tu to niebezpieczne narzędzie! Prawo prawem a świat i nauka sobie! Także weź skończ pierdolić bo gówno wiesz na temat prawa a to że prawo nie jest zdroworozsądkowe to idź się Rzymian pytaj.

Wg prawa aborcja jest karalna i chuj! Nie ma rozróżnienia czy abortujesz płód, dziecko, chuja, kurwę, buraka czy innego ssaka. W ustawie jasno stoi "dziecko poczęte" a nie człowiek, dziecko, czy inny płód. Aborcja jest nielegalna, a nie życie! Tak samo jak rozróżniane w prawie jest dziecko i osoba dorosła tak i tu jest dziecko i dziecko poczęte a to nie jest i nie będzie to samo wg prawa! Definicje naukowe sobie wpierdol w dupę i rzygnij tym ustami skoro nierozróżniasz definicji prawnych a naukowych i się nie wpierdalaj między wódkę a zakąskę. Możesz się legalnie zabić mając rok czy 18 czy 90 w korei płn za to już nie jest to legalne i twoja rodzina idzie do łagru.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2020-01-04, 23:42
"A ja wolę moją mamę"
Zgłoś
Avatar
x................x 2020-01-05, 1:18 2
i tak to się żyje powoli w kurwidołkowym katolickim kalifacie
Zgłoś
Avatar
dzabdzab 2020-01-05, 1:33 3
A chuj tam, zlinczujecie mnie, bo to przecież bąbelek, ale i tak powiem: bardzo rozsądna decyzja prokuratury.
Co tu zasądzić? grzywnę? z patologii nie ściągniesz. Więzienie? pewnie na resocjalizację za bardzo perspektyw nie ma, a trzeba by coś zrobić z gówniakiem. No właśnie, co z chorym, wymagającym ciągłej opieki (i prawdopodobnie krótkim terminem ważności) dzieckiem można zrobić? Dla domu dziecka cholernie duże obciążenie i raczej zerowe szanse na adopcję. Musiałaby się trafić naprawdę nawiedzona rodzina zastępcza, żeby wziąć na siebie taki ciężar. A tak prokurator pozamiatał temat nie generując niepotrzebnej pracy sądów i prawdopodobnie ograniczając obciążenie budżetowe, bo znając życie w takim środowisku i tak dzieciak niebawem wypadnie z kocyka, albo coś...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie