18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:08
Avatar
shoe5maker 2020-09-29, 11:59 9
Dzisiejsza piechota ma przejebane, jak nie rozjebiesz wszystkich dronów to szkoda wyłazić z koszarów.
Zgłoś
Avatar
k................1 2020-09-29, 12:26 14
Ja tam proponuję wyslac tam nasze sieroty rycerzy maryi i księży pedofili niech ich nawracają na chrześcijańskie gówno zobaczymy jak skończą
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2020-09-29, 12:37 66
krisman1981 napisał/a:

Ja tam proponuję wyslac tam nasze sieroty rycerzy maryi i księży pedofili niech ich nawracają na chrześcijańskie gówno zobaczymy jak skończą



dobra już tam morda lewaku
Zgłoś
Avatar
Cryo 2020-09-29, 12:44 2
shoe5maker napisał/a:

Dzisiejsza piechota ma przejebane, jak nie rozjebiesz wszystkich dronów to szkoda wyłazić z koszarów.



No chyba, że walczy z Polską. Drony bojowe to my mamy składane z origami
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-09-29, 12:50 6
Cryo napisał/a:

No chyba, że walczy z Polską. Drony bojowe to my mamy składane z origami



Czy ja wiem. Nie takie origami radar.rp.pl/przemysl-obronny/14985-polskie-drony-wojskowe-leca-w-swiat
Zgłoś
Avatar
Z................w 2020-09-29, 12:55
Nie widzę tam piratów i statków
czołgi?
Zgłoś
Avatar
Cryo 2020-09-29, 13:01 4
AyCaramba napisał/a:

Czy ja wiem. Nie takie origami


I ile tych "śmiercionośnych" maszyn rzeczywiście mamy?
Poza tym dron rozpoznawczy, a dron bojowy to jak porównywanie awionetek do myśliwców.
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-09-29, 13:14
Docelowo miało być 100 platform, po 10 dronów przypisanych każdej.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2020-09-29, 13:28 12
AyCaramba napisał/a:

Docelowo miało być 100 platform, po 10 dronów przypisanych każdej.


PL-01, korweta Gawron, program Kruk. W Polsce zawsze kończy się tak samo. Bajki o mocarstwie i odmalowywanie starych T-72.
W mediach mogą sobie pierdolić do woli. Najpierw niech coś faktycznie trafi do wojska.
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-09-29, 13:40 1
Cryo napisał/a:

Najpierw niech coś faktycznie trafi do wojska.



Umowa na dostarczanie produktów firmy WB Group podpisana z Wojskiem Polskim w 2017 roku. Dostarczono 100 dronów i 10 pkatform. Umowa z siłami zbrojnymi Ukrainy jest tajna, ilość nieznana. dodatkowo wikipedia mówi o użyciu tych dronów w Turcji i Emiratach ale liczb się nie podaje.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2020-09-29, 14:10 7
AyCaramba, To są drony rozpoznawcze? Takie maszyny to żaden wyczyn. Nawet WOT korzysta z FlyEye. Śmigiełko, sterowanie i doczepiona kamera.


Tak wygląda dron bojowy. I nie. Nie mamy i nie będziemy mieć czegoś nawet zbliżonego do tego, aż Amerykanie nie oddadzą nam kilku starych za paczkę fajek i dalsze ciągnięcie druta.
Zgłoś
Avatar
Avio84 2020-09-29, 15:33
Ta wojna za chwilę się skończy. Chujki z ONZu już potępiły. To dużo mocniejsza broń niż atom. Pierdoleniem zakończą tą wojnę. UPS zesrałem się. To tylko sen był.
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-09-29, 16:38 1
Cryo napisał/a:

Nawet WOT korzysta z FlyEye



Flyeye to ten sam producent

Cryo napisał/a:

Nie mamy i nie będziemy mieć czegoś nawet zbliżonego do tego



MQ-9 Reaper. Od 1 marca 2019 w pełnej gotowości operacyjnej znajduje się baza Reaperów w Mirosławcu gdzie stacjonuje wydzielona jednostka Ale niestety nadal oficjalnie należy do USA...

A co do porównania reapera do naszych dronów to jak porównywać dupę z nosem. Te produkcji polskiej to amunicja krążąca, małe relatywnie tanie drony krótkiego zasięgu które albo odstawiają kamikadze, albo prowadzą rozpoznanie. Produkowane przez prywatną firmę. Myślę że nadają się dobrze do tego do czego zostały stworzone.
Zgłoś
Avatar
francuz5555 2020-09-29, 19:06 3
Piwo dla Ormian, za każdego odesłanego do Allacha turbanogłowego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie