18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Quaswerty 2015-02-25, 23:21 62
Gorzej jak sąd jebnie mu 5 tysięcy
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-02-25, 23:33 2
Nie ma piwa bo źle zrobili, niech tępią cwaniaków bo potem przez takich ludzie na drogach giną. Jeszcze słowo honoru... chuj.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-02-25, 23:39 92
@up
Pierdolisz! Gość widać zwykły dziadek który chce dociągnąć do emerytury, W chuj z niego cwaniak...
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-02-26, 1:27 41
Szajba_Man napisał/a:

@up
Pierdolisz! Gość widać zwykły dziadek który chce dociągnąć do emerytury, W chuj z niego cwaniak...



Stwarzając zagrożenie na drodze (np gadajac przez telefon prowadząc ten gruchot) prędzej dociągnie do cmentarza niż emerytury. Zabierając ze sobą pasażerów. Widać, że cwaniak, jak można zapomnieć o zrobieniu uprawnień? Wypadło mu z głowy, drugi dzień jeździ, klnie się na boga i honor... przez takich cwaniaczków ten kraj tak wygląda właśnie.
Zgłoś
Avatar
Rax 2015-02-26, 1:55 1
taa kurwa te kurwy 1 zlotowki nie przepuszcza, a co dopiero 8 stówek, dojebia mu na raty
Zgłoś
Avatar
czosnekzchlebkiem 2015-02-26, 2:38 7
pinkie222 to ty jesteś ta kurwa społeczna z Stolycy ? brawo dla policji w tym przypadku

krokodyle policja to samo
Zgłoś
Avatar
przesmiewca 2015-02-26, 13:30 5
[quote] Stwarzając zagrożenie na drodze (np gadajac przez telefon prowadząc ten gruchot) prędzej dociągnie do cmentarza niż emerytury. Zabierając ze sobą pasażerów. Widać, że cwaniak, jak można zapomnieć o zrobieniu uprawnień? [/guote]

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien!
Zgłoś
Avatar
PolaczekRR 2015-02-26, 14:10
a mogli poprostu sie odjebać ... albo dojebać jakiegoś ruskiego tira a tu gościa szybciej na emeryture wysyłają
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-02-26, 14:19 5
czosnekzgównem - życzę ci, byś jechał kiedyś z rodziną takim transportem osób i wpieprzył się w tira dzięki takiemu panu Zenkowi, co cwaniaka struga Z wyrazami szacunku. W stolicy nigdy mieszkać nie będę, brr, a społeczniakiem jestem - pomagam w organizacji dla niepełnosprawnych by mieć jakieś historie na sadistica
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-02-26, 14:25 10
pinkie222 napisał/a:

czosnekzgównem - życzę ci, byś jechał kiedyś z rodziną takim transportem osób i wpieprzył się w tira dzięki takiemu panu Zenkowi, co cwaniaka struga Z wyrazami szacunku. W stolicy nigdy mieszkać nie będę, brr, a społeczniakiem jestem - pomagam w organizacji dla niepełnosprawnych by mieć jakieś historie na sadistica



A napisał bym ci pewne słowo na "W" za W5 społeczniaku ale sobie odpuszczę.
Pierdolisz jak 70 letnia dewotka, albo co gorsze jak ostatnia pizda!

Cytat:

życzę ci, byś jechał kiedyś z rodziną takim transportem osób



No kurwa do porzygania. Wracaj na Kwejka zjebie!
Aż się pięść sama zaciska jak widze takie kurwy.
Zgłoś
Avatar
oneshott 2015-02-26, 15:02 1
Niech karaja, czemu ja mam wydac 8tysi na uprawnienia i placic za wykroczenia.
Zgłoś
Avatar
Halibut 2015-02-26, 15:12 1
W tym pierdolonym kraju żeby wozić ludzi trzeba mieć do tego uprawnienia. Ja pierdole.
Żeby się wysrać też trzeba jakiś papierek?

Kurwa ten kraj się sam wykończy za 50 lat. Będę kiedyś wnuczkom opowiadał, że był tu kiedyś taki kraj jak Polska pełen pojebanych ludzi....
Zgłoś
Avatar
argen 2015-02-26, 15:15 11
@Szajba_Man

Mózg ci się zacisnął, koleś dobrze mówi. Ciekawe jaką to ważną rozmowę miał, że do postoju nie mógł zaczekać. Chuj w dupę wszystkim, którzy jeżdżą po pijaku/ z telefonem itd. Niech ci mózgowcu matka zginie przez takiego debila to ciekawe czy dalej będziesz bronił cwaniactwa na drodze. Bez odbioru "prawilniaku"
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-02-26, 15:21 5
up

SzajbaMan to po prostu taki prawilny nigger osiedlowy, jebie policję, pali szlugi na klatce i śmieci słonecznikiem przy ławkach, zaś nadmiar spermy powoduje u niego agresję A każdy, kto po prostu szanuje otoczenie to dla niego społeczniak, bo sam się w patologii wychował gdzie ojciec podkradał prąd i kiedyś złodzieja sąsiad wskazał to go nauczył, że kradzież i oszustwo są w porządku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie