Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Mityczne bestie, egipscy bogowie oraz cały rodzaj ludzki mogą być produktami zaawansowanej inżynierii genetycznej starożytnych cywilizacji.


2021-01-11, 21:23
Jakkolwiek patrząc jest to poważny temat, jednak omówiony po łebkach i od dupy strony przez co został znowu sprowadzony do poziomu foliarskiej teorii... To nie jest tak, że wierzę w to, czy nie, po prostu uważam, że jeśli jakieś tezy mają jakiś cień szansy na potwierdzenie, to należy to gruntownie sprawdzać... Autor rozwodzi się o istnieniu domniemanych mitycznych stworów, tylko problem polega na tym, że "pradawne przekazy" nie są wiarygodnym źródłem, bo najprościej rzecz ujmując, jeśli ktoś nigdy nie widział np. słonia, ani nawet o nim nie słyszał, to jeśli go pierwszy raz spotka, to pod wpływem wrażeń jakie mogły się z tym wiązać może wyjść z tego opis zupełnie innej istoty... "Starożytne przekazy" można traktować co najwyżej jako wskazówkę, a nie dowód, a skupił bym się na tym, co faktycznie istnieje, ot np. taki Dziobak - jest to ssak, ale "rodzi" się z jaja w dodatku jest jadowity i ogólnie wygląda jakby bóbr wyr*chał kaczkę, więc według ludzkiej wiedzy o ewolucji i krzyżowaniu się gatunków coś takiego nie powinno istnieć... Tylko znowu zakładając, że to zwierzę ktoś "skonstruował", to nasuwa się pytanie - po co?
"A pie**olnę se takie dziwactwo, niech się głowią" - przecież nie ma to sensu, zwłaszcza, że domniemany twórca niby dąży do tego, żeby nie zostawiać śladów swojej ingerencji...

2021-01-12, 17:16
Pies pochodzi od wilka a biały człowiek pochodzi od Murzyna. Różnica jest taka, że w pierwszym przypadku to ingerencja człowieka a w drugim - kosmitów.

poczytajcie w internecie

2021-01-16, 22:21
kolosasz napisał/a:

Pies pochodzi od wilka a biały człowiek pochodzi od Murzyna. Różnica jest taka, że w pierwszym przypadku to ingerencja człowieka a w drugim - kosmitów.
poczytajcie w internecie



Biały człowiek nie pochodzi od murzyna :roll: co najwyżej mieliśmy wspólnego przodka.