18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Noriax 2013-11-12, 20:34 15
A u mnie zaczęli łazić katolicy po bloku. Chyba brakuje księdzu benzyny w baku i chłopców do ruchania.
Wystarczy: won!
Zgłoś
Avatar
Mathaeus1990 2013-11-12, 20:37
Ciapaty akcent.
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-11-12, 20:39 29
up.
ona jest skośnooka nie ciapata.
Swoją drogą jehowce to dobrzy ludzie tylko natrętni.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-11-12, 20:39 2
Pomysł z Jackassów byłby przydatny.

Zgłoś
Avatar
bustafan 2013-11-12, 20:51 15
@brudny

Skoro twierdzisz, że jehowcy to dobrzy ludzie, to poszperaj trochę w necie o przypadkach jehowych, którzy nie zgodzili się na transfuzję krwi dla swoich dzieci (po wypadkach itp.), co spowodować mogło lub spowodowało śmierć tych dzieci. Ich wiara nie pozwala na takie praktyki, nawet jeśli grozi to śmiercią dziecka.
Oni sobie sami pomagają np. przy budowie domu i takie tam. Wiem, bo widziałem już wiele razy jak zapierdalali na budowie swoich współbratymców. Mi osobiście nie przeszkadzają i nie przyłażą do mnie, bo kiedyś w jakąś sobotę rano obudzili mnie natarczywym napierdalaniem w dzwonek a byłem po nocce. Nie będę pisał co się działo.
Podsumowujac: wielki chuj im w dupę. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-11-12, 21:11 11
bustafan napisał/a:

@brudny

Skoro twierdzisz, że jehowcy to dobrzy ludzie, to poszperaj trochę w necie o przypadkach jehowych, którzy nie zgodzili się na transfuzję krwi dla swoich dzieci (po wypadkach itp.), co spowodować mogło lub spowodowało śmierć tych dzieci. Ich wiara nie pozwala na takie praktyki, nawet jeśli grozi to śmiercią dziecka.
Oni sobie sami pomagają np. przy budowie domu i takie tam. Wiem, bo widziałem już wiele razy jak zapierdalali na budowie swoich współbratymców. Mi osobiście nie przeszkadzają i nie przyłażą do mnie, bo kiedyś w jakąś sobotę rano obudzili mnie natarczywym napierdalaniem w dzwonek a byłem po nocce. Nie będę pisał co się działo.
Podsumowujac: wielki chuj im w dupę. Dziękuję za uwagę.


religia katolicka też wielu mądrych rzeczy zakazuję i nie będę tego rozwijał. Każda religia w oczach ateisty jest zła. Z czego poglądy światków jehowy są najmniej ingerujące w moje życie. Ich wiara zmusza do dobroci choć jest zabobonna.
A wracając do poprzedniego wątku ciekawe czy więcej świadków Jehowy zmarło przez odmówienie transfuzji, czy stwierdzono zgonów na AIDS w wyniku polityki anty antykoncepcyjnej (mowa o historii najnowszej bo nie chcę wypominać krucjat, inkwizycji etc) nie nie jestem lewakiem.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-12, 21:45 14
Jehowy, a nie jehowych, pało.
Zgłoś
Avatar
karkry123 2013-11-12, 21:46 1
Można być katolikiem i używać gumek. przecież wystarczy włączyć myślenie. w niektórych przypadkach to ratuje życie bądź zdrowie a niekiedy oszczędza się dziecku życia w ubóstwie bo nie każdego stać od razu na założenie rodziny. lepiej chyba czasem użyć gumki niż zachorować lub skazać dziecko na szołszeng prawo kościelne jest jakie jest ale ludzie głupi nie są (przynajmniej nie wszyscy)
gumki nie są złe ale i tak bez gumy lepiej

z resztą co ja się wypowiadam jak nawet nie ruchałem
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-11-12, 21:49 1
myślałem, że przestrzeli drzwi i łby pukających zarazem shot-gunem. Zawiodłem się
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-11-12, 22:25 8
BongMan napisał/a:

Jehowy, a nie jehowych, pało.


bożków nie muszę szanować. Ludzi by wypadało to, że po tobie cisną nie znaczy, że musisz się napinać
Zgłoś
Avatar
AlKubal 2013-11-12, 23:13 1
dobrze BongMan.
brudny, to tak jakbyś nie mówił katolicy tylko katole...
Zgłoś
Avatar
majsterklepka 2013-11-13, 8:01
myślałem że spuści psy ,a przynajmniej odpali gaśnice przez otwór na listy w drzwiach ;D
Zgłoś
Avatar
paka2000 2013-11-13, 16:41 1
Raz przyszli do mnie Jehowi i zostali strollowani. Zadzwonili na domofon:
-Halo
-Dzień dobry. Czy ma pan chwilę czasu by porozmawiać?
-Zasadniczo to tak.
-Wierzy pan w Boga (już zaśmierdziało podstępem)
-Nie, a wy?
Odłożyłem słuchawkę i już więcej nie przychodzą
Zgłoś
Avatar
niepoprawnymateo 2013-11-13, 18:21 3
paka2000 napisał/a:

Raz przyszli do mnie Jehowi i zostali strollowani. Zadzwonili na domofon:
-Halo
-Dzień dobry. Czy ma pan chwilę czasu by porozmawiać?
-Zasadniczo to tak.
-Wierzy pan w Boga (już zaśmierdziało podstępem)
-Nie, a wy?
Odłożyłem słuchawkę i już więcej nie przychodzą



Miszcz trollingu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie