18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne


Film przedstawia brudasa obnoszacego sie ze swoim gustem muzycznym podczas swiat, w dosc ciekawy i musze przyznac pomyslowy sposob, choc nie zmienia to faktu ze jest brudasem


A jesli juz ten filmik goscil na sadisticu to wielka murzynska pala w dupe dla autora za tagi i tytul.
Zgłoś
Avatar
gryzonko 2012-12-27, 22:21 3
Po kiego te pierdolenie o brudasach? Ten kawałek to klasyka cięższego brzmienia. Slayer go nagrał w czasach gdy Metallica jeszcze grała zajebistą muzę, nie było jutuba, majspejsa a na mtv trzeba sie było dobrze naczekać żeby posłuchać takiej muzy , i co może się wydać szopkujące nagrywało się tego typu kawałki nie dla kasy.
Zgłoś
Avatar
Mr.Bungle 2012-12-27, 22:22
heheh pokosztuj projektów Patton-a z John-em Zorn-em albo Maldoror albo Fantomas-a
no to ciekaw jestem jak mnie określisz hehehe
Zgłoś
Avatar
wziuuuuu 2012-12-27, 22:33 3
Niedługo za filmik z dwoma pedałami będziemy dostawać piwa, bo podkład ze Slayera.
Tak jak brudasy wchodzą do filmów z dub nazywając wszystkich ciotami, tak jak cioty wchodzące na tematy z HH nazywające wszystkich dresami, tak my mamy prawo wbić do tego tematu i nazwać Was śmierdzielami , więc zbijcie trochę z tonu.
W ramach świątecznej atmosfery zapraszam wszystkich do tematów o cyganach ... tam wszyscy sadole bez względu na rodzaj słuchanej muzyki, wiarę, ubiór łączą się i pokazują swą prawdziwą siłę
A tak na marginesie - z tą tolerancją to już przesadzacie. Za nazwanie murzyna "sługą" można tu ostatnio opierdol dostać.
Zgłoś
Avatar
Mimson 2012-12-27, 22:34 2
DR_DRE napisał/a:

Autorze tego posta, smutny musi być Twój nędzny żywot skoro tak mówisz o ludziach słuchających metalu, ale mam nadzieje że kiedyś dorośniesz do tego, żeby szanować kogoś z innym gustem.

Pozdrawiam.



Co ciekawe napisał to Dr Dre

Przestańcie się spinać z tymi brudasami, koleś was strollował, a wy się daliście sprowokować jak dzieci i go na dodatek karmicie... Praktycznie każdy komentarz dotyczy temtu "brudasów" zamiast filmiku, jesteście równie żałośni jak on pisząc te nic nie wnoszące posty.
Zgłoś
Avatar
P................3 2012-12-27, 22:35 1
chuj mi w dupę DR DRE słucha metalu
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-27, 22:42 2
Idź się brudnij w ten pusty łeb, dresiarska szmato.
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-12-27, 22:46 2
Ależ wy karmicie tego trolla...
Zgłoś
Avatar
burzyk1992 2012-12-27, 22:49 1
DR_DRE napisał/a:

Autorze tego posta, smutny musi być Twój nędzny żywot skoro tak mówisz o ludziach słuchających metalu, ale mam nadzieje że kiedyś dorośniesz do tego, żeby szanować kogoś z innym gustem.

Pozdrawiam.



dr. dre moim zdaniem nazywamy kogoś brudasem nie za to jakiej muzyki słucha, a za to jak sie ubiera, pokazuje i zachowuje. Metal jest tutaj tylko wisienką na torcie. pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Ver0 2012-12-27, 22:52 3
Na sadisticu grzmi gdy tylko coś złego napisze się o muzyce typu Metal za to muzykę elektroniczną typu trance, dubstep i pochodne można wyzywać do woli . Chcecie tolerancji za sami nie potraficie uszanować gustu innych
Zgłoś
Avatar
wrc1 2012-12-27, 22:54 2
hehe, jaka beka z brudasow
ale spinaja dupy
najsmieszniejsze jest iz mysla ze sluchaja "muzyki" :idzpanwchuj:
wstaw w tym stylu duzo wiecej.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-27, 22:59 3
@burzyk1992

Rozumiem, że masz nasrane w głowie, bo akurat metal wygląda i zachowuje się zdecydowanie lepiej niż dresiarskie małpy naśladujące czarnuchów z Bronxu, noszące za duże ubrania i słuchające chujowego rapu z telefonu. Jakoś nie widzę metalowców robiących syf gdziekolwiek się pojawią. To te, szmatławce w workowatych dresach zapluwają chodniki i rozpierdalają przystanki i na nich narzekaja normalni ludzie na osiedlach. To ich widać wystających po Żabką z tanim piwem w łapie, kiedy metale siedzą jak ludzie w swoich pubach. Następnym razem jak pierdolniesz jakąś głupotę to rozejrzyj się wokół siebie i zobacz jak się mylisz.
Zgłoś
Avatar
RPS_Reprezentant 2012-12-27, 23:02 3
Je**c brudasów z glanami i długimi tłustymi włosami. Je**c. Zakładajcie te wasze pojebane skórzane bransoletki z metalowymi kolcami i przypinajcie jakieś zjebane naszywki do plecaków agrafkami, potem się dziwcie, że się po was jeździ.
Btw. tutaj brudasy tak kozaczycie a na żywo nie znam żadnego, który by tak pyskował, śmiecie.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-27, 23:12 2
RPS_Reprezentant napisał/a:

Je**c brudasów z glanami i długimi tłustymi włosami. Je**c. Zakładajcie te wasze pojebane skórzane bransoletki z metalowymi kolcami i przypinajcie jakieś zjebane naszywki do plecaków agrafkami, potem się dziwcie, że się po was jeździ.
Btw. tutaj brudasy tak kozaczycie a na żywo nie znam żadnego, który by tak pyskował, śmiecie.



Właśnie! Ja również nie widze tutaj metali zakładających wątek tylko po to, żeby powyzywać fanów hip-hopu, czy muzyki technopochodnej. Ten jebany cygański debil JedzMojLagier ciągle pierdoli o brudasach i czepia się ludzi, o których nic nie wie. Małe śmierdzące gówno, nie człowiek. Nie pamiętam, żeby metalowcy kiedykolwiek przypierdalali się do innych subkultur i ośmieszali ich muzykę. Moim zdaniem to najbardziej tolerancyjna, apolityczna i liberalna subkultura ze wszysktich. Ale co wy, burasy, możecie wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-12-27, 23:21 2
Koniec Świata napisał/a:



Właśnie! Ja również nie widze tutaj metali zakładających wątek tylko po to, żeby powyzywać fanów hip-hopu, czy muzyki technopochodnej. Ten jebany cygański debil JedzMojLagier ciągle pierdoli o brudasach i czepia się ludzi, o których nic nie wie. Małe śmierdzące gówno, nie człowiek. Nie pamiętam, żeby metalowcy kiedykolwiek przypierdalali się do innych subkultur i ośmieszali ich muzykę. Moim zdaniem to najbardziej tolerancyjna, apolityczna i liberalna subkultura ze wszysktich. Ale co wy, burasy, możecie wiedzieć.



Kurwa ! Twoj hejt jest dla mnie poezja, lubie jak tak spinacie dupy o byle gowno, cebularze, elita sadola, tymbardziej ty 'Koniec Swiata', malo sie nie zaplujesz, osmarkasz a tym ' jebany cygański debil JedzMojLagier ' to juz przeszedles samego siebie i na huj sie tak spinasz ?

A do reszty, czemu wyzywacie mnie od dresow ? moze jestem hipstere
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-27, 23:27 1
JedzMojLagier napisał/a:



Kurwa ! Twoj hejt jest dla mnie poezja, lubie jak tak spinacie dupy o byle gowno, cebularze, elita sadola, tymbardziej ty 'Koniec Swiata', malo sie nie zaplujesz, osmarkasz a tym ' jebany cygański debil JedzMojLagier ' to juz przeszedles samego siebie i na huj sie tak spinasz ?

A do reszty, czemu wyzywacie mnie od dresow ? moze jestem hipstere



Nie jesteś hipsterem tylko debilem i małym żałosnym gównem.

Nikt tu nie zgrywa elity Sadola, ale wyzywanie metalowców od brudasów to przykład tego, że jesteś jebanym śmieciem i prymitywem, który jak nie ma pomysłu na wątek to wrzuca takie chujowe teksty. Nie mogłeś jakoś, kurwa, po ludzku opisać tego filmiku, tylko wyjeżdżasz z takimi sztampowymi epitetami?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie