18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
2................5 2012-12-28, 19:53
Muza, która leci w oryginale to Modern Talking - You can win if you want.
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2012-12-28, 19:58 1
daniok91 napisał/a:



Najwyraźniej twoja jest bardzo niska skoro nie rozróżniasz muzyki przy której ludzie się bawią, a której słuchają
Pewnie na twoim weselu będzie grany Mozart pomieszany z poezją śpiewaną...chociaż w sumie w Polsce nie udziela się chyba ślubu homoseksualistą.



Niestety udziela się tego ślubu analfabetOM, a potem takie coś się rodzi.
Zgłoś
Avatar
obstawpojare 2012-12-28, 20:02 4
kurwa, jebane wsióry. tak samo inteligentni jak teksty swoich ulubionych piosenek disco polo. won na wiejskie dyskoteki z tym, stop rozpowszechnianiu ścierwa.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-28, 20:40 1
jakikolwiek napisał/a:

Nie rozumiem dlaczego takie gówno jest tak popularne? Ktoś tego musi słuchać i co gorsza musi mu się podobać, skoro przekazuje to dalej i przerabia filmy. Współczuję.



Po pierwsze nie musisz tego rozumieć bo nie od tego tu jesteś a po drugie o gustach się nie rozmawia a na pewno już nie na tym portalu
Skoro jest to tak popularne to znaczy że po prostu jesteś w tej mniejszości która tego nie lubi... Lepsze to niż Gan...Style
Zgłoś
Avatar
G................x 2012-12-28, 20:46
zajebista muza szkoda, ze gangman style nie leciał od drugiej połowy
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-12-28, 22:28 2
Mnie też wkurwia ten kawałek, bo jest wszędobylski, ale po wypiciu kilku głębszych można się przy tym pobawić. Jest polski, jest skoczny, tak kurwa jest diskopolowym gównem na wiejskie potupaje, ale to nie powody, żeby jechać to jak największe ścierwo. Skoro jest popularne w Polsce i na świecie to znaczy, że się podoba i w waszych jaskiniach nie musi. Pozdrowienia.
Zgłoś
Avatar
j4bolbp 2012-12-28, 22:30
to jest lepsze
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-12-28, 23:05
daniok91 napisał/a:



Najwyraźniej twoja jest bardzo niska skoro nie rozróżniasz muzyki przy której ludzie się bawią, a której słuchają
Pewnie na twoim weselu będzie grany Mozart pomieszany z poezją śpiewaną...chociaż w sumie w Polsce nie udziela się chyba ślubu homoseksualistą.



Słucham metalu, ambientu, klasyki, electro i nie wyobrażam sobie bawić się przy jakimś syfie typu rap, techno, disco-polo. Ogarnij mózg.

Co posta, aż smutne, jakiego syfu ludzie słuchają. Nie wiem, jak coś takiego może być tak popularne. To naprawdę źle świadczy o intelekcie ludzi.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-12-28, 23:08 2
rusofil napisał/a:



Słucham metalu, ambientu, klasyki, electro i nie wyobrażam sobie bawić się przy jakimś syfie typu rap, techno, disco-polo. Ogarnij mózg.

A ja pomimo,ze slucham rapu, mogę sie bawić przy metalu i rożnych innych gatunkach muzycznych.Jesteś pojebem,spierdalaj jeść koty. Upośledzona kurwa
Zgłoś
Avatar
CrAzYzaba 2012-12-29, 0:03
Pierdolicie jak potłuczeni. Jest muza do zabawy i do słuchania. Jak już wam się myli jedno z drugim to czas się głębiej zastanowić nad swoją dalszą egzystencją. Specjalnie nie wymieniam gatunków bo nie ma sensu, każdy słucha i bawi się przy innej. Ale przyznacie mi rację, że dyskoteka to nie koncert i jak zamienić muzyki to na dyskotece się nie wytańczysz tak jakby Ci puścili punk'a/metal/rap/hip-hop, ani na koncercie nie wyszalejesz się w pogo jakby zagrali i zaśpiewali disco czy inny pop, więc nie mieszajmy tu pojęć...
Jak to się mówi: "Nie jest ładne, co jest ładne, tylko jest ładne to co się komu podoba"...
Z poważaniem
Ż
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-12-29, 0:25 1
Czesiek181 napisał/a:

A ja pomimo,ze slucham rapu, mogę sie bawić przy metalu i rożnych innych gatunkach muzycznych.Jesteś pojebem,spierdalaj jeść koty. Upośledzona kurwa



O, ale się gimbusek popluł. Idź oglądać kucyki, śmieszny jesteś. Ale no tak, słuchasz rapu, powszechnie wiadomo, że tacy jak ty nie mają zbyt wielkiego IQ.
Zgłoś
Avatar
rav52v 2012-12-29, 8:55 1
jakikolwiek napisał/a:

Nie rozumiem dlaczego takie gówno jest tak popularne? Ktoś tego musi słuchać i co gorsza musi mu się podobać, skoro przekazuje to dalej i przerabia filmy. Współczuję.



mi sie podoba, ogolnie lubie wiele piosenek disco polo i co, masz z tym jakiś problem?
Zgłoś
Avatar
C................n 2012-12-29, 11:27 1
Boże... takie g*wno nosi miano hitu już tym rzygam. Na dodatek jeszcze dużo osób myśli że jak zanuci tą piosenkę to będzie śmiesznie.... Rozumiem disco polo w zdrowych dawkach czyli raz na jakiś czas, ale doszło już do tego, że porządną muzykę można usłyszeć raz na jakiś czas, a takie gnioty non stop napie*dalają z głośników. Następuje debilizacja społeczeństwa kicz nosi miano sztuki
Zgłoś
Avatar
NORDBERT 2012-12-29, 13:51
no wlasnie spieprzyli.. mogli dac na poczatku same basy z diskopolo, a tak to naprawde bez sensu przerobka...
Zgłoś
Avatar
daymaker 2012-12-29, 14:32 2
Z disco polo jest jak z waleniem konia - każdy to robi, tylko nikt się nie przyznaje...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie