18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Większość użytkowników Sadola jest za surowym karaniem morderców, pedofilów i sprawców ciężkich zbrodni. Również jestem za tym, by z całą surowością karać zwyroli. Wpadłem na pomysł, jak można karać, by kara działała odstraszająco. Żadne więzienie nie jest tak przerażające jak umysł. Własny. Zamykając w nim delikwenta, śmierć była by dla niego zbawieniem. Otóż; amputować wszystkie kończyny. Pozbawić wszelkich zmysłów uszkadzając słuch, wycinając język wraz z wargami, wydłubując oczy, obciąć pena (lub łechtaczkę). Skórę uszkodzić w taki sposób, by najdrobniejszy ruch lub najlżejszy dotyk sprawiały ból. Wszystko wykonać w narkozie ogólnej. Karmić sondą i trzymać przy życiu jak najdłużej. Świadomość takiej tortury zapewne podziałałby na wyobraźnię niejednego człowieka...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-06-20, 11:25
Przedstaw to niewinnym. Zresztą jak można zniżać się do metod rodem ze średniowiecza?
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-06-20, 11:33
Takie coś istnieje, nazywa się deprywacja sensoryczna. Tak szkolono pierwszych astronautów by przyzwyczajali się do próżni, umieszczano ich w basenach, (Komora deprywacyjna) w której dochodzi do rozcięcia bodźców działających na zmysły (poczucie orientacji, ciepła zimna, najczęściej bez dostępu do światła) przez co mózg sam stara się wytworzyć iluzje.

@cielakhsb idź, usiądź, weź parę oddechów i jeszcze raz przemyśl
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-06-20, 12:28
Lepiej dac im kilofy i łopaty wrzucic do wielkiego dołu i niech kopia fose dookoła granic polski a potem z kamieni ktore wykopia gliny etc zbuduja mur odgradzajacy nas od europy
Zgłoś
Avatar
POW667 2013-06-20, 14:25 1
Organizować igrzyska gladiatorów/ rekontrukcje bitew z ostrą amunicją/ bronią białą itp. coby Stadion Narodowy miał zysk i przy okazji społeczeństwo by się historycznie dokształciło ;]
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-06-20, 19:19
najlepiej zakopać żeby tylko łeb wystawał, po paru dniach będą błagać żeby ktoś się na nich odlał
Zgłoś