18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Większość użytkowników Sadola jest za surowym karaniem morderców, pedofilów i sprawców ciężkich zbrodni. Również jestem za tym, by z całą surowością karać zwyroli. Wpadłem na pomysł, jak można karać, by kara działała odstraszająco. Żadne więzienie nie jest tak przerażające jak umysł. Własny. Zamykając w nim delikwenta, śmierć była by dla niego zbawieniem. Otóż; amputować wszystkie kończyny. Pozbawić wszelkich zmysłów uszkadzając słuch, wycinając język wraz z wargami, wydłubując oczy, obciąć pena (lub łechtaczkę). Skórę uszkodzić w taki sposób, by najdrobniejszy ruch lub najlżejszy dotyk sprawiały ból. Wszystko wykonać w narkozie ogólnej. Karmić sondą i trzymać przy życiu jak najdłużej. Świadomość takiej tortury zapewne podziałałby na wyobraźnię niejednego człowieka...
Zgłoś
Avatar
medowski 2013-06-19, 23:16 6
za duzo filmow typu Hostel czy tam pila....
Zgłoś
Avatar
Tco 2013-06-19, 23:18 1
Jak bylem maly , to bardzo podobnie chcialem swoja ciocie potraktowac ;P
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-06-19, 23:19 58
Robić operacje i karmić za pieniądze z podatków? Kula w łeb i do piachu.
Zgłoś
Avatar
Incognitus 2013-06-19, 23:21
Piłę to tylko pierwszą część oglądałem a o Hostelu to nawet nie słyszałem. Zabić to wybawienie. Trzeba skurwysynów pomęczyć.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-06-19, 23:26 2
Niech kopią doły i się do nich kładą. Spycharką może pojeździć ostatni z nich. A na pełny bak ropy (5.44gr/L na dzień 19.06.2013) i dodatkowy sprzęt naród na pewno wyłoży.

Znacie lepszy, tańszy, skuteczniejszy sposób?
Zgłoś
Avatar
Kubashenko 2013-06-19, 23:32 4
A może szybciej taniej i fajniej na haku zaczepionych do kwasu powoli opuszczać? (Przy okazji hurtem z pedałami by się załatwiło)
Zgłoś
Avatar
Jurbek 2013-06-19, 23:49
Nie prościej byłoby, jak już w narkozie ogólnej, po prostu popodcinać odpowiednie nerwy, tak, aby "odizolować" pacjenta od wszelkich bodźców zewnętrznych?

Zresztą, chyba już był tutaj nawet artykuł o takim eksperymencie
Zgłoś
Avatar
armoras 2013-06-19, 23:55 6
Ja chciałbym żeby więzniowie pracowali przy budowach na rzecz państwa a jeżeli by odmówili to pozbawiłbym ich jedzenia coś by przynajmniej z nich było
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-06-20, 0:05 1
Gówno podziała. Nieunikniona kara, a nie jej wysokość działa najlepiej, i to jest fakt.
Kiedyś więzień zapierdalał przy budowach i innych pracach, zarabiał tylko tyle co na żarcie i to było dobre.
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-06-20, 0:06 15
Ruski wynaleźli lepszy sposób. Pokój z lodowatą wodą (jakieś 6cm wody, żeby się nie można w tym było utopić), w wymiarach 1mx0.5mx1m. Pod jedną ze ścian, ławka 1m (długość) x 7cm (szerokość) bo ma się wbijać w dupsko przy próbie siedzenia. Absolutna ciemność, wygłuszone ściany. I kapiąca woda z wielu miejsc, aby nie można jej było zagłuszyć. Aha i wrzucać tam ludzi całkowicie nago.

Zimna woda nie pozwoli nikomu zasnąć, ciemność + cisza + kapiąca woda, doprowadzą zmysły do granic wyczulenia, a co za tym idzie, tortura psychiczna zapewniająca omamy, podrażnienie, ogromny stres. Przy zerowych środkach finansowych. Wrzucasz kogoś na kilka dni do takiego pomieszczenia i po trzech dniach zrobi wszystko (nawet amputację własnych genitaliów), żeby tam nie wrócić, a po 4 dniach będzie psychicznie trwale uszkodzony.
Zgłoś
Avatar
Doltard 2013-06-20, 0:11
To jest pomysł. ! Ale zaraz jakies pi*dy z WHO czy jakiegos innego gówna będa miec problem
Zgłoś
Avatar
wglowiesieniemiesci 2013-06-20, 0:25
bez komentarza
Zgłoś
Avatar
Ansgar 2013-06-20, 0:34 1
Widzę że kolega ma podobne sny...
Zgłoś
Avatar
MassSlesher 2013-06-20, 1:42 4
Zwykła Deprywacja sensoryczna wystarczy. I nie chodzi o to by dotyk sprawiał mu ból tylko o to by nic nie czuł. To o wiele gorsze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie