18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Większość użytkowników Sadola jest za surowym karaniem morderców, pedofilów i sprawców ciężkich zbrodni. Również jestem za tym, by z całą surowością karać zwyroli. Wpadłem na pomysł, jak można karać, by kara działała odstraszająco. Żadne więzienie nie jest tak przerażające jak umysł. Własny. Zamykając w nim delikwenta, śmierć była by dla niego zbawieniem. Otóż; amputować wszystkie kończyny. Pozbawić wszelkich zmysłów uszkadzając słuch, wycinając język wraz z wargami, wydłubując oczy, obciąć pena (lub łechtaczkę). Skórę uszkodzić w taki sposób, by najdrobniejszy ruch lub najlżejszy dotyk sprawiały ból. Wszystko wykonać w narkozie ogólnej. Karmić sondą i trzymać przy życiu jak najdłużej. Świadomość takiej tortury zapewne podziałałby na wyobraźnię niejednego człowieka...
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-06-20, 3:29 1
Na chuj tak trudno?! Wystarczy ala Mieszko pierwszy, tylko z drobną modyfikacją - przybić jaja do mostu i dać kawałek aluminiowej puszki - chcesz ucinaj, nie chcesz zdychaj - kosztuje tyle co zardzewiały gwóźdź i kawałek puszki po piwie, a jeden tak potraktowany delikwent uspokoi wszystkich pozostałych w promilu 1000 km. A gdyby zrobić z tego reality show z zakładami "utnie nie utnie" to jeszcze dałoby się na tym zarobić
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2013-06-20, 3:39 6
I tym opisem właśnie pokazałeś że sam jesteś zwyrolem i zasługujesz na humanitarną karę śmierci, bo my jesteśmy ludzi i chcemy jedynie wymazać zagrożenie ze społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2013-06-20, 3:46
albo napchać delikwenta prochami heroiną i innym ścierwem a potem zamknąć go w klatce i każdy mógł by sobie popatrzeć ja wyrywa sobie włosy z głowy ;d
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-06-20, 3:59 2
nie stańmy się większymi zwyrodnialcami od tych których chcemy wykluczyć ze społeczeństwa.
Prawo ma być surowe, ale uczciwe! Procesy powinny być dla każdego, aby wyeliminować ew. błąd !

Kara śmierci powinna być przywrócona jak najbardziej... Nie ma lepszej broni psychologicznej niż kula w łeb, zamiast wiezienia ala dom wczasowy. (za który buli społeczeństwo, sic!)
Glock 17 używa amunicji 9 x 19 mm Parabellum (czyli popularnie 9 mm). Cena za sztuke to 70 gr

Prawo surowe, ale prawo !!!

..
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-06-20, 4:35
Po co płacić jeszcze za kule, jebnijmy jakiś dobry topór albo niech walczą o przetrwanie na arenach, to sami się wytłuką, a my będziemy mieć materiał na harda.

Za karą śmierci ja nie jestem. Głównie z wewnętrznych przekonań i filozofii.
Zgłoś
Avatar
klip88 2013-06-20, 4:43 2
a może nie okaleczać przestępców tylko ich wykorzystać? np. niech wały przeciwpowodziowe kopią
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-20, 4:50 2
O niczym innym nie myślę

Edit:
Iperyt669 napisał/a:

I tym opisem właśnie pokazałeś że sam jesteś zwyrolem i zasługujesz na humanitarną karę śmierci, bo my jesteśmy ludzi i chcemy jedynie wymazać zagrożenie ze społeczeństwa.


Ta strona jest właśnie dla sadystów, zwyroli i wielbicieli czarnego humoru. Zdecydowanie pomyliłeś portale kolego
Zgłoś
Avatar
AzbestoN 2013-06-20, 5:11
Allahu Akbar
Zgłoś
Avatar
pan_lucjan 2013-06-20, 5:12 2
kulka w łeb albo praca na swoje utrzymanie i koniec. facet ma wybór, czy chce pracować czy wybiera śmierć. co ja jestem jakiś psychol by ludzi torturować bądź się na to zgadzać?
Zgłoś
Avatar
thez 2013-06-20, 6:14 4
Więzienie ma karać i pomagać wrócić do społeczeństwa. Ale kurwa w społeczeństwie się nie leży cały dzień i nie dostaje michy pod nos. Więźniowie powinni ciężko zapierdalać przy pracach fizycznych, nawet zastępując sprzęt budowlany. Oczywiście za darmo. Nauczyliby się pokory i pracy. A do tego "iście" do więzienia nie było by już tak lanserskie.
Zgłoś
Avatar
Ważne 2013-06-20, 6:46 1
Ładna sadystyczna wizja, ale w społeczeństwie gówno warta - wysokość kary nie odstrasza tak bardzo, jak skuteczność mundurowych w łapaniu skurwieli. Co do kar śmierci - idealną wymyślili Rosjanie - bez jakichkolwiek zabezpieczeń, ani informacji dla zbrodniarzy, wysyłali ich do kopalni uranu...
Zgłoś
Avatar
auliszek 2013-06-20, 6:48 1
"Johnny poszedł na wojnę"?
Zgłoś
Avatar
Incognito 2013-06-20, 6:51
Po pierwsze:
Do więzień w Polsce to udupiają częściej tych dobrych niż tych złych.
Dlatego od sądownictwa brać by się należało najpierw.
Po drugie:
Unia europejska nie pozwoli, a nasza władza opłacana w euro zrobi co im każą.
Jak się z tymi problemami rozprawimy to można myśleć.
Np. Słyszałem kiedyś o eksperymencie, gdzie wsadzą człowieka do odizolowanej kuli dźwięko- chłonnej
w wodzie/cieczy(dokładnie nie pamiętam) o temperaturze 36,6 C, oczywiście w całkowitej ciemności.
Z tego co pamiętam to taki człowiek cofał się w rozwoju i upośledzał bardzo szybko. Zmysły slak trafiał z braku impulsów zewnętrznych.
Ale to mówię najpierw zacznijmy od podstaw, a później będziemy bawić się w eksperymenty.
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2013-06-20, 6:57 2
POLAK_nie_polaczek napisał/a:

Ta strona jest właśnie dla sadystów



Tiaaaa, większość tych "sadystów" mdleje na widok krwi menstruacyjnej ale co oni by to nie narobili
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-20, 6:57
Po co się tak pierdolić?
Wystarczy cela wygłuszona w 100%.
Gdzie delikwent słyszy bicie swojego serca i inne takie.
Mistrzowie tortur (Amerykanie) już to testowali i największe kozaki wymiękały
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie